1

Gooooooollllllllll 1 1

7

Betis mimo ze przegrywa to cisnie ten Real. Wierze ze urwa dzis im pkt.

1

Zgadzam się z Tobą w tej kwestii i uważam, że cena 100mln jest faktycznie promocyjna. Ciekawi mnie czy te wszystkie medialne doniesienia ze ma być u nas w nestapnym sezonie to prawda. Rok temu wysmiewałem te doniesienia o Neymarze ze ma isc do PSG i nazywałem je głupimi plotkami a jednak się zdziwiłem. Możliwe ze coś w tych doniesieniach jednak jest i Antek do nas zawita. Pasowałby do nas.

1

Hazard, KAnte , Pedro , Fabregas, Willian, Morata i wogole cdały sklad mają moim zdaniem dobry. Podałem tych którzy odrazu mi do głowy przyszli. Moim zdaniem 2mecz z Chelsea nie ma faworyta i to jest silna druzyna.

0

W tym sezonie juz dostali chyba 3-0 czy 3-1 od Tottenhamu wiec juz masz przyklad druzyny ktora wygrala z nimi wiecej niz 1 golem i nie bylo wyrownanej walki ale duza przewaga kogutow. Aha i ja oceniam Real po ich dotychczasowej grze. Kto wie, moze sie wezma i zaczna grac tj w poprzednich sezonach. W lidze hiszpanskiej juz maja zerowe szanse , z pucharu tez odpadli , zostala im tylko LM wiec moze faktycznie zaczna lepiej grac. Po meczu z PSG jednak tego nie widac mimo wygranej. Wygranej z druzyna ktora robila blad za bledem a liczyc na to ze kazda druzyna tak slabo bedzie grac Real nie moze.

0

No i ch..bombki strzelil. Bilbao sie prosilo o tego gola

0

Pozatym zobacz sobie w moich poprzednich komentarzach z przed meczu z realu z psg ze twierdzilem ze Real wygra.

4

Wszystko napisalem tj chcialem

0

No jak narazie wynik meczu Atletico - Bilbao i gra Bilbao mi sie podoba. Jeszcze druga taka polowa i zwiekszamy przewage do 9pkt.

0

Ja temu Realowi niczego nie ujmuje z poprzednich lat i nie pamietam zebym kiedykolwiek sie w podobny sposob o Realu wypowiadal. Ale w tym sezonie jezeli nieodpadnie wczesniej z PSG to jak nie trafi na zwyciesce meczu Real Szachtar to raczej do polfinalu sie nie dostanie. To sa moje przewidywania i mam do nich prawo.

0

Juz nie przesadzaj ze atletico wygrywa tylko 1-0. Ostatnio tylko 2mecze z rzedu tak zagrali z Malaga i Valencia. Ale juz z kopenhaga 4-1 a wczesniej 3-0.

0

Moim zdaniem w tym sezonie kazda druzyna w cwiercfinale w 99% rozwala Real procz AS Romy i Szachtara.

0

Wiem o co ci chodzi. W ostatnich rozmowach o meczu Real - Psg Jakub Krecidlo w przegladzie sportowym zachwalal Real ze oni potrafia wygrywac mimo slabszej gry.

1

La Manita !!!!!! Ale to byly piekne czasy .

0

Jaka gazeta posrana. Madrycka. Wiedza ze ich Realowi co sezon sedziowie pomagaja to jeszcze gownem Barce chca ubruzgac i wyciagaja jakis wywiad z sedzia o meczu ktory prowadzil 10lat temu. Moze niech napisza o nieodgwizdanym karnym po rece Ramosa z ostatniego meczu z PSG.

0

haha dobry przyklad podałes.

0

valencia juz słabiutko jedzie. Zmęczyłą się. Po tej kolejce ich Real przeskoczy i nawet meczu z Leganes nie bedzie potrzebował.

0

A może sevilla 0-0 ?

0

Też jestem za sevillą i oglądając dzisiejszy mecz MU w Pucharze to mimo wygranej wcale tak pięknie nie grali i ten Huddersfield ich nawet cisnęło. A tu będą grali z Sevillą. Wiem że LM to nie to co puchar ale jak Sevila się zepnie to może da radę

0

Mam pytanie kto wg was wygra w meczu Sevilla - Man UTD. ? czy jest tu wyrazny faworyt?

15

Dawno nie mielismy az tak duzo niecelnych podan. Gramy z przewaga 1 zawodnika a wogole tego niewidac. Gramy piach dzisiaj

0

Tez sie o to obawiam

0

Tak jest !!!!!!!!!!!

0

Widzę, że Valverde chyba zaskakuje wszystkich. Mam nadzieję że jednak zaskoczy nas pozytywnie. Oby Barca dziś zgarnęła 3pkt. VeB

1

Pięknie w końcu mamy złoto. Teraz jeszcze Barca niech wygra i dzień będzie udany :D.

2

Każdy może oceniać przeszłość jak chce. Ja się skupiam na teraźniejszości i uważam że Chelsea ma dobry skład i gra bardzo dobrze w tym sezonie. Jakby tak nie było nie byliby na 4 miejscu w PL. Mieli może ostatnio 2 porażki z rzędu z Watfordem i Bournemouth ale w dwóch ostatnich meczach pokazali że wracają na właściwe tory. My też ostatnio aż tak bardzo nie zachwycamy w lidze bo przecież wymęczone 2-1 z alaves i dwa remisu z rzędu napewno nie jest tym czego sama Barcelona od siebie oczekuje, ale zrozumiałe jest że czasem trzeba ściągnąć nogę z gazu. Uważam, że dwumecz z Chelsea nie ma wyraźnego faworyta i dlatego wygrana z nimi jeszcze bardziej będzie mnie cieszyć.

6

Powiem Ci że też chciałbym wygrać 4-0 na stamford bridge ale szacunek do rywala trzeba zachowywać.

2

Fajny artykuł. Dobrze się go czyta.

13

ter stegen
S.Roberto - Y.Mina - Umtiti- Alba
Rakitic - Busi- Coutinho
Dembele- Messi - Suarez
Taki skład chciałbym dzisiaj zobaczyć.

0

dlaczego nie lubisz coutinho na prawej stronie ? przeciez on może grać na dwóch skrzydłach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?