laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a po co on u nas ?? Ty chxesz oslabic druzyne.
0
Wiadomo ze juz ligi i pucharu nie maja szans z nami wygrac. Ale boje sie ze wlasnie wrocili do tej formy z przed sezonu i jeszcze wygraja LM. Tego bym chyba nie zdzierzyl.
0
Lewy nie pasuje do Realu i nie przejdzie tam moim zdaniem , oraz mysle ze za 3tyg raczej Dembele z Semedo nie wyjda w pierwszym skladzie na The Blues.
5
Real M widac wrocil do wlasciwej formy. Wszystkie ostatnie 4 mecze wygrane i w kazdym strzelili przynajmniej 3bramki. Wskoczyli wczoraj na 3 miejsce. Valencie tez 1-4 na wyjezdzie jeszcze wczesniej rozjechali. Trzeba przyznac wrocili z przytupem.
0
Ciebie oddamy do Realu ns lawe.
0
Zapomnij ze oni wszyscy siada na lawce W nast meczu.
0
Griezmann gorszy od paco :>??? To zes teraz dowalil.
0
Dla mnie Griezmann lepiej wlasnie wykancza sytuacje i do tego swietnie asystuje, potrafi podac pilke" na nos". Swietnie wpasowalby sie do Barcy. Mialby wiecej goli gdyby atletico mialo troche inny styl gry. Bardzo bym go u nas chcial.
0
Oj nie zawsze.
0
Jak angielskie druzyny beda graly w nast kolejce w lidze tj graly teraz w LM to Chelsea chyba rozjedzie MU. Przynajmniej bym tego chcial.
0
Powiem ci tak Sevilla ladnie zagrala a poziom meczu zanizyl MU. Wole ogladac wyrownane mecze niz mecz jzk jedna druzyna wali glowa w mur i nic z tego nie moze uzyskac. Sevilla tez nie zagrala jakos porywajaco tylko Mu zagralo zenade.W studio na nc+ fajnie powiedzieli w przerwie porownyjac dwa hiszpansko angielskie pojedynki. Ze wczorajszy byl na muare LM a ten dzisiejszy wygladal jakby grala LE.
0
Serio ....bardziej mi sie podobala. I jak twoim zdaniem sevilla stworzyla dzis lepsze widowisko niz wczoraj obie druzyny w meczu bar- che to ja nie wiem co ty za futbol lubisz ogladac. Moim zdaniem wczorajszy mecz byl lepszy ale jak napisalem nie wiele sie roznil. Powiem ci tak ,Ten mecz byl klasy LE a wczorajszy LM.
0
Wczorajszy bardziej mi sie podobal ale zbytnio sie nie roznily.
0
Takiej okaji nie wykorzystali
1
"To jest jeden do zera dla MU" hahahahhaha
1
Chcialbym zeby chociaz jednego gola sevilla im wcisnela. Mieli 2 setki i ich nie wykorzystali. Szkoda. W rewanzu podejrzewam ze MU nie bedzie tak defensywnie grac wiec ten jeden gol by sie przydal.
2
Nic tej sevilli nie chce dzis wejsc.
1
No co ty nie osmieszaj Gomesa. :>.
Tyle MU na niego wydalo a pozytku co nic.
0
Mowilem przed meczem ze MU nie jest faworytem ale nie powiedzialbym ze Sevilla tak ich zdominuje. Szkoda ze nie ma przelozenia na bramki.
0
Mam takie samo wrazenie
0
Hehehd ja mam taka nadzieje :D
0
Masz racje. Zgadzam sie z Toba.
8
no to elegancko
0
zanim do nas przyjdzie to jeszcze 10tki takich artykułów się pojawią
0
coś mnie wzięło po tym co napisałeś i jeszcze raz dla pewności sprawdziłem na kilku stronach i wszędzie podają że Barca grała wczoraj 4-3-3.
0
nie tylko na grafice nc + tylko wszędzie tak podają i nawet z gry wynikało.
gralismy
........Iniesta- Suarez- Messi
.......Paulinho-Busi-Rakieta
....Alba-Umtiti-Pique-S.ROberto
0
dobry jest, dobry jest ............... :>
0
na youtube
edit :
0
Przeciez my wczoraj gralismy ustawieniem 4-3-3 ....?? Z Dembele się zgadzam w zupelności, Trzebha chłopaka wyrobić jak najszybciej bo potrzebny nam jest.
0
Ok. Ja głęboko wierzę, że za 3 tyg na Camp Nou wygramy 3,4-0