laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I to jest mecz!!! A nie jakies nudne PSG - Real.
0
Hahahaha tak jest :D
0
Ale bym chcial zeby juve im na 2-1 wrzucili.
1
Totki maja farta
0
Remis moim zdaniem to taka mala porazka z naszej strony bo to my wychodzimy w roli takuego niewielkiego faworyta w tym meczu.
0
Jakie bledy w obronie?? Juz nie przesadzaj. Jedyny problem jaki ja widze to ze na 1 polowe Barca wyszla na ten mecz jak na mecz sparingowy. I to sie zemscilo. Z Atletico napewno tak nie zagraja tylko rusza pelna parą. Zgodze sie tez ze z rotacjami dzis nie trafil bo mogl dac Paulinho i Iniescie jeszcze odpoczac.
1
Zluzujcie majty. Na Camp nou w niedziele wygramy z Atletico i wszystko wroci do normy. I nie robcie juz z tego atletico nie wiadomo jakiego goliata. Wygrali 2 mecze z rzedu w tym 1 z sevilla ktora grala totalna padake i robila same bledy w obronie. Mozna powiedziec ze podarowala im te 5 goli. Jeszcze 2 kolejki temu wszyscy prawie ich przesmiewali ze wygrywaja ledwo 1-0 a teraz wielki strach przed nimi. Gramy u siebie. A takie mecze jak dzis zawsze sie zdarzaja. Fakt zgodze sie ze z rotacjami dzis EV nie trafil ale to tez jest czloiwiek ktory popelnia bledy. W niedziele wygrywamy.
VISCA EL BARCA
0
Atletico wygralo 2 mecze w tym 1 z sevilla ktora w sumie mozna powiedziec ze nie wyszla na boisko a wy robicie z tego klubu jakiegos Goliata. Naprawde tak sie nie powinno oceniac.Do tego gramy u siebie. Stawiam tak 3-1 dla nas.
0
Widac slabo znasz jeszcze sie na futbolu. Ja stawiam tak 3-1 dla nas.
0
Co wy wszyscy tak placzecie. To jest futbol , takie mecze sie zdarzaja. Wygramy z Atletico i przewaga z 5 wzrosnie do 8pkt.
0
Jak nie z Las Palmas to z Atletico wygramy.
1
Coutinho kozak
0
Nie zartuj......
0
Jak tak zagramy z Atletico to moze byc troche nie ciekawie
0
Paulinho ,Vidal i Busi jak narazie do zmiany.
0
Moze zle to nazwalem. W Eleven powiedzieli komentatorzy to o co mi chodzilo a mianowicie ze graja narazie jakby to byl sparing.
0
Ale Bramaaaa!!!!!!-!! Gooooollll!!!!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Znowu Barca gra dzis tak od niechcenia.
0
Co wy sie tak dziwicie o tego suareza. Pogra do pezerwy albo 69 min i zostanie zmieniony.
0
Takie nowe el clasico. :). Ale bedzie meczycho
4
Pamiętam bramkę Rakiety na 2-1 w klasyku w tamtym roku w wygranym meczu 2-3 na Bernabeu. To był gol.
2
Coz ten Antek wyprawia ??!!!!!? I pomyslec ze sa tu kibice co go u nas nie chca.
0
Jeszcze w d.pe dostana z taka gra.
3
Valverde jak zwykle stanowczo i przemyslanie udziela wypowiedzi. Podobaja mi sie te jego wypowiedzi przedmeczowe. Dobrze gada , z sensem i rozwagą.
0
Tomooo...ehhhhh. Po co ten sarkazm??? Widzę że nie jesteś zwolennikiem transferu Griezmanna. Masz prawo, każdy ma swoje zdanie. Ja natomiast widzę Antka oczywiście na ataku przy ustawieniu 4-3-3.
Ale zacznijmy od tego że narazie są to tylko gdybania powstałe na skutek medialnej plotki jakoby Antek latem miałby trafić do nas na Camp Nou.
9
Valencia jak się dzisiaj postara to znowu wskoczy na 3 miejsce spychając tym samym Real na 4. Ale po niej to wszystkiego można się spodziewać, pozatym Valencia coś ostatnio kuleje.
0
Ale espanyol jest klubem z BArcelony a Barcelona leży w Katalonii i największymi siłami się tego nie zmieni, więc można mówić że kataloński klub. Sprawy polityki idą drugim torem.
0
Hahahahahaha i tak ma być. Elegancko. Fajny obrazek.
0
Munir już raczej do nas nie wróci. Barca powinna go sprzedać. Mamy Paco a poza tym latem być może sprowadzimy jeszcze Antka to już dla Munira wogóle miejsca w naszym klubie nie będzie.