0

I to jest mecz!!! A nie jakies nudne PSG - Real.

0

Hahahaha tak jest :D

0

Ale bym chcial zeby juve im na 2-1 wrzucili.

1

Totki maja farta

0

Remis moim zdaniem to taka mala porazka z naszej strony bo to my wychodzimy w roli takuego niewielkiego faworyta w tym meczu.

0

Jakie bledy w obronie?? Juz nie przesadzaj. Jedyny problem jaki ja widze to ze na 1 polowe Barca wyszla na ten mecz jak na mecz sparingowy. I to sie zemscilo. Z Atletico napewno tak nie zagraja tylko rusza pelna parą. Zgodze sie tez ze z rotacjami dzis nie trafil bo mogl dac Paulinho i Iniescie jeszcze odpoczac.

1

Zluzujcie majty. Na Camp nou w niedziele wygramy z Atletico i wszystko wroci do normy. I nie robcie juz z tego atletico nie wiadomo jakiego goliata. Wygrali 2 mecze z rzedu w tym 1 z sevilla ktora grala totalna padake i robila same bledy w obronie. Mozna powiedziec ze podarowala im te 5 goli. Jeszcze 2 kolejki temu wszyscy prawie ich przesmiewali ze wygrywaja ledwo 1-0 a teraz wielki strach przed nimi. Gramy u siebie. A takie mecze jak dzis zawsze sie zdarzaja. Fakt zgodze sie ze z rotacjami dzis EV nie trafil ale to tez jest czloiwiek ktory popelnia bledy. W niedziele wygrywamy.
VISCA EL BARCA

0

Atletico wygralo 2 mecze w tym 1 z sevilla ktora w sumie mozna powiedziec ze nie wyszla na boisko a wy robicie z tego klubu jakiegos Goliata. Naprawde tak sie nie powinno oceniac.Do tego gramy u siebie. Stawiam tak 3-1 dla nas.

0

Widac slabo znasz jeszcze sie na futbolu. Ja stawiam tak 3-1 dla nas.

0

Co wy wszyscy tak placzecie. To jest futbol , takie mecze sie zdarzaja. Wygramy z Atletico i przewaga z 5 wzrosnie do 8pkt.

0

Jak nie z Las Palmas to z Atletico wygramy.

1

Coutinho kozak

0

Nie zartuj......

0

Jak tak zagramy z Atletico to moze byc troche nie ciekawie

0

Paulinho ,Vidal i Busi jak narazie do zmiany.

0

Moze zle to nazwalem. W Eleven powiedzieli komentatorzy to o co mi chodzilo a mianowicie ze graja narazie jakby to byl sparing.

0

Ale Bramaaaa!!!!!!-!! Gooooollll!!!!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Znowu Barca gra dzis tak od niechcenia.

0

Co wy sie tak dziwicie o tego suareza. Pogra do pezerwy albo 69 min i zostanie zmieniony.

0

Takie nowe el clasico. :). Ale bedzie meczycho

4

Pamiętam bramkę Rakiety na 2-1 w klasyku w tamtym roku w wygranym meczu 2-3 na Bernabeu. To był gol.

2

Coz ten Antek wyprawia ??!!!!!? I pomyslec ze sa tu kibice co go u nas nie chca.

0

Jeszcze w d.pe dostana z taka gra.

3

Valverde jak zwykle stanowczo i przemyslanie udziela wypowiedzi. Podobaja mi sie te jego wypowiedzi przedmeczowe. Dobrze gada , z sensem i rozwagą.

0

Tomooo...ehhhhh. Po co ten sarkazm??? Widzę że nie jesteś zwolennikiem transferu Griezmanna. Masz prawo, każdy ma swoje zdanie. Ja natomiast widzę Antka oczywiście na ataku przy ustawieniu 4-3-3.
Ale zacznijmy od tego że narazie są to tylko gdybania powstałe na skutek medialnej plotki jakoby Antek latem miałby trafić do nas na Camp Nou.

9

Valencia jak się dzisiaj postara to znowu wskoczy na 3 miejsce spychając tym samym Real na 4. Ale po niej to wszystkiego można się spodziewać, pozatym Valencia coś ostatnio kuleje.

0

Ale espanyol jest klubem z BArcelony a Barcelona leży w Katalonii i największymi siłami się tego nie zmieni, więc można mówić że kataloński klub. Sprawy polityki idą drugim torem.

0

Hahahahahaha i tak ma być. Elegancko. Fajny obrazek.

0

Munir już raczej do nas nie wróci. Barca powinna go sprzedać. Mamy Paco a poza tym latem być może sprowadzimy jeszcze Antka to już dla Munira wogóle miejsca w naszym klubie nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?