1

już mamy wystarczająco dużo obrońców teraz a i z La Masi należy korzystać. O to bardziej mi chodziło, nie kwestionuje jego umiejętności.

0

gdzie on do nas ??? ;/

3

Sa tacy dla ktorych Szklanka zawsze do polowy pusta.

0

tak ale Barca i Real mecze z 34 kolejki grają pomiędzy 36 a 37 kolejką. Więc gdyby do meczu z Realem utrzymywał się status 11pkt to po wygranym meczu z Realem w 36 kolejce mielibyśmy mistrza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

sam się właśnie zastanawiam

0

Ponoć Neymar przenosi się do Realu. Ciekawe czego jeszcze nie wymyślą, Jego bliski przyjaciel zdradził tą tajemnicę xD

0

Ci zawodnicy z takim przelicznikiem lig jak Portugalska to z góry nie mają szans na złotego buta.

1

Portugalia grupę ma łatwiejszą nie ma co. Ale wszystko wyjaśnia się po wyjściu z grupy i na rundzie pucharowej.

1

Albo Mistrzostwo Świata Portugali w Piłce Nożnej.

1

nie musi wygrywać wszystkiego ani my nie musimy, wystarczy ze przed el clasico dalej bedziemy mieli 11pkt przewagi czy to raz remisując czy wygrywając.

0

Prawda !!!!! :)))))))

1

Kompleks Ronaldo i dwoch wygranych LM z rzedu Realu Madryt. Dopoki Barca nie wygra trypletu dwa razy z rzedu to sie nie skonczy.
Drugi powod dlaczego tak sie dzieje jest taki ze Messi nie osiaga juz takich liczb jak za swoich najlepszych czasow i jest bol tylka ze juz tego nie ma.
Ale mam dobra wiadomosc. Tryplet w tym i w nast roku jest nasz. Zobaczysz.

5

Dembele gra moim zdaniem wysmienicie a to dopiero jego odpał i dopiero jeszcze pokaze co potrafi.

2

Zgadzam sie z Toba. Dla nie ktorych szklanka zawsze bedzie do polowy pusta a jak bedzie pelna to marudzenie ze sie z niej przelewa. Xd

2

Ale powiem tak gdyby np Messi zamiast za duzo kombinowac i za duzo kiwac a nie strzelac jak juz ma do tego okazje to by mial jeszcze wiecej goli. Messi ma cos takiego ze minie 1 potem 2 moze juz strzelac to mija 3 i traci okazje.

1

Zaraz zamiast Messiego to i Salaha przegoni

0

Powiedz to tym wszystkim dziennikarzynom.

0

Wiele ciekawych meczow ale strach o kontuzje.

1

Oj o prawidlowej formie wiele artykulow w necie znajdziesz. Ale powinno byc meczow choc i sam czasem z rozpedu meczy napisze.

0

Ja tam wole ogladac Marsylia - Lyon tam jest walka o 3 miejsce premiowane gra w LM.

0

Ide pod prysznic jest 1-1 wychodze a tu 4-1 .to samo xd

0

Z juve bedzie im ciezko w LM. Zwlaszcza ze Real jest druzyna o takim styku z jakimi Juve lubi grac.

0

Moim zdaniem terminarz wyrownany jak nasz nawet nie jest ciezszy.

1

Dlamnie zdobyc tryplet czyli 3 puchary na kazdym froncie i za rok to powtorzyc To juz jest wiecej niz 12 pucharow LM ktore zdobyles na przelomie kilku lat a nie rok po roku. Takie jest moje zdanie. Ale najpierw Niech Barca to osiagnie bo poki co to moje marzenie.

0

Oj nie wiem czy byloby takie gadaniem Real nigdy trypletu nie zdobyl a Barca mialaby juz 4 przyczym 1obroniony.

0

Tak jest. Ale gollllll

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Taka kareta na Camp Nou by mnie nie zmiernie ucieszyla z Romą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?