laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
już mamy wystarczająco dużo obrońców teraz a i z La Masi należy korzystać. O to bardziej mi chodziło, nie kwestionuje jego umiejętności.
0
gdzie on do nas ??? ;/
3
Sa tacy dla ktorych Szklanka zawsze do polowy pusta.
0
tak ale Barca i Real mecze z 34 kolejki grają pomiędzy 36 a 37 kolejką. Więc gdyby do meczu z Realem utrzymywał się status 11pkt to po wygranym meczu z Realem w 36 kolejce mielibyśmy mistrza.
0
a o to bajka w której były smoki.
http://www.msn.com/pl-pl/sport/pilka-nozna/przyjaciel-neymara-s%c4%85-du%c5%bce-szanse-%c5%bce-zmieni-klub/ar-BBKprY2?ocid=ientp
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
sam się właśnie zastanawiam
0
Ponoć Neymar przenosi się do Realu. Ciekawe czego jeszcze nie wymyślą, Jego bliski przyjaciel zdradził tą tajemnicę xD
0
Ci zawodnicy z takim przelicznikiem lig jak Portugalska to z góry nie mają szans na złotego buta.
1
Portugalia grupę ma łatwiejszą nie ma co. Ale wszystko wyjaśnia się po wyjściu z grupy i na rundzie pucharowej.
1
Albo Mistrzostwo Świata Portugali w Piłce Nożnej.
1
nie musi wygrywać wszystkiego ani my nie musimy, wystarczy ze przed el clasico dalej bedziemy mieli 11pkt przewagi czy to raz remisując czy wygrywając.
0
Prawda !!!!! :)))))))
1
Kompleks Ronaldo i dwoch wygranych LM z rzedu Realu Madryt. Dopoki Barca nie wygra trypletu dwa razy z rzedu to sie nie skonczy.
Drugi powod dlaczego tak sie dzieje jest taki ze Messi nie osiaga juz takich liczb jak za swoich najlepszych czasow i jest bol tylka ze juz tego nie ma.
Ale mam dobra wiadomosc. Tryplet w tym i w nast roku jest nasz. Zobaczysz.
5
Dembele gra moim zdaniem wysmienicie a to dopiero jego odpał i dopiero jeszcze pokaze co potrafi.
2
Zgadzam sie z Toba. Dla nie ktorych szklanka zawsze bedzie do polowy pusta a jak bedzie pelna to marudzenie ze sie z niej przelewa. Xd
2
Ale powiem tak gdyby np Messi zamiast za duzo kombinowac i za duzo kiwac a nie strzelac jak juz ma do tego okazje to by mial jeszcze wiecej goli. Messi ma cos takiego ze minie 1 potem 2 moze juz strzelac to mija 3 i traci okazje.
1
Zaraz zamiast Messiego to i Salaha przegoni
0
Powiedz to tym wszystkim dziennikarzynom.
0
Wiele ciekawych meczow ale strach o kontuzje.
1
Oj o prawidlowej formie wiele artykulow w necie znajdziesz. Ale powinno byc meczow choc i sam czasem z rozpedu meczy napisze.
0
Ja tam wole ogladac Marsylia - Lyon tam jest walka o 3 miejsce premiowane gra w LM.
0
Ide pod prysznic jest 1-1 wychodze a tu 4-1 .to samo xd
0
Z juve bedzie im ciezko w LM. Zwlaszcza ze Real jest druzyna o takim styku z jakimi Juve lubi grac.
0
Moim zdaniem terminarz wyrownany jak nasz nawet nie jest ciezszy.
1
Dlamnie zdobyc tryplet czyli 3 puchary na kazdym froncie i za rok to powtorzyc To juz jest wiecej niz 12 pucharow LM ktore zdobyles na przelomie kilku lat a nie rok po roku. Takie jest moje zdanie. Ale najpierw Niech Barca to osiagnie bo poki co to moje marzenie.
0
Oj nie wiem czy byloby takie gadaniem Real nigdy trypletu nie zdobyl a Barca mialaby juz 4 przyczym 1obroniony.
0
Tak jest. Ale gollllll
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Taka kareta na Camp Nou by mnie nie zmiernie ucieszyla z Romą.