0

Tak ja to slyszalem xd powiedzial ze sevilla mogla juz prowadzic 3,4-0 a teraz przegrywa 2-2

3

Sevilla gra dzis naprawde dobrze a my dzis niewiarygodnie zle. Widac ze cos w naszej ekipie zaczyna szwankowac.
Ale jak sevilla tak zagra z Bayernem to kto wie czy nie przejdzie do polfinalu.

0

Zawsze tak jest ze na wiosne Barca przestaje grac i dostaje lanie od wszystkich. Z Roma tez jeszcze byc moze tak ze odpadniemy bo slabej grze

4

Gdyby nie nazwisko po Tacie to nawet nikt by na niego uwagi nie zwrócił. A tak to wielka podnieta. Widziałem jak gra i z niego żaden wielki zawodnik nie jest. Może za parę lat cos się zmieni ale teraz mocno przesadzają z nim.

0

Bukmacherzy się nie znają. 1 oczywiście jest Brazylia druga Hiszpania trzeci są Niemcy a czwarte miejsce mają Francuzi.

0

Moim zdaniem Rafa powinien zostac w Barcy. Bezsensowne jest sprzedawanie dobrego pomocnika taniej a poxniej za 2x drozej kupowac innego.

0

Jedyne zmiany na plus moim zdaniem to godziny rozgrywania meczy bo wiecej sie ich obejrzy. Ale reszta to na sile szukanie zmian tylko po to zeby zmiany byly.

0

Peru weszlo na Mundial Tak ze wiesz. Nie....zartuje oczywiscie, wiem ze ledwo przeszli eliminacje i prawie nie weszli tj Wlosi ale wydaje mi sie ze z takimi zawodnikami jak Messi Dybala Icardi i wielu jeszcze innych da sie zrobic Mocna ekipe. Nie mowie ze wszyscy maja grac ale nie wierze ze nie da sie tego zmontowac. Przeciez jeszcze 4 lata temu zajeli 2 miejsce na Mundialu a teraz dostaja 6-1 od Hiszpani i ledwo przechodza eliminacje. Szkoda mi ich i tyle. Ja zawsze na mundialu jak Polska juz odpada to Najpierw Brazyli a poxniej Argentynie kibicuje.

1

Juz sie nie moge doczekac Mundialu. Dzisiaj elegancko Brazylia 1-0 rozpykala szkopow. To sa wlasnie 2 druzyny z 4 na ktore stawiam na tych mistrzostwach. Do tego jeszcze Hiszpania i Francja.

0

Ale jednak awansowala i nie przegrywala takimi wynikami.

2

Jak tlumaczyc ?????????

0

W wywiadzie jakies gadanie bylo ze niby Dybala nie pasuje w kadrze do Messiego. Co to za gadanie. Przeciez w eliminacjach grali Dybala i Messi, Aguero. Moze Sampaoli chce sprawdzic mlodych, nowych zawodnikow ale taka reprezentacja jak Argentyna nie powinna sobie pozwalac na taka porazke.

3

Ale porazka . Nie bede ukrywal ze zal mi tej Argentyny bo lubie Poludniowoamerykanskie Panstwa. Co ten Sampaoli Zrobil z nimi. Ciekawe co sobie mysli Messi teraz.

0

Sparing sparingiem ale juz jest 4-1 i mecz sie jeszcze nie skonczyl. Co sie z tą Argentyną stało. Hiszpania sie bawi z nimi.

0

Kazda obrona jest do przejscia

3

0-1z Nigeria , 3-2 z Koreą. I to oba mecze u siebie. Slabo widze tą nasza repre. Kolumbia to nas zmiażdży tam w Rosji.

0

Zgadzam sie z Toba. Ja nie wiem dlaczego nie ma Messiego. Tez tego nie rozumiem. La Roja zmiazdzy dzis taką Albicelestes.

0

No wlasnie ale on przesadza z ta podwyzka.

0

Ok dzieki. Ze mundial to wiedzialem ale tych 2 mi brakowalo

0

O jakich finalach on mowi?

0

Hahaha wyczul swojego

9

Hahahaha krol nurkowania hahaha

0

euro było dwa lata temu gamoniu.

5

Francja 2-3 z Kolumbia. To co z nami zrobi Kolumbia jsk ona Francje na ich terenie rozwala . ??

0

Portugalia z Egiptem 0-1 hehehe i Salah brame strzelil.

0

Ok , dobrze wiedziec bo to robi roznice.

9

Ale jaja. Senegal od nas z grupy przegrywa z uzbekistanem.

1

Nudny ten mecz Brazyli z Rosja. Ale myslalem ze Brazylia lepiej zagra. Zobaczymy w drugiej polowie

0

NO nie wiem czy ten Sampaoli tak dobrze robi że nie powołuje młodych dobrych zawodników do reprezentacji Argentyny. Jeszcze wpierdziel u siebie dostaną od Włochów którzy na Mundial się nie dostali.

2

heh przyjdzie Antek i będziemy grac ustawieniem 3-2-5 :D z 5 napadziorami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?