laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak ja to slyszalem xd powiedzial ze sevilla mogla juz prowadzic 3,4-0 a teraz przegrywa 2-2
3
Sevilla gra dzis naprawde dobrze a my dzis niewiarygodnie zle. Widac ze cos w naszej ekipie zaczyna szwankowac.
Ale jak sevilla tak zagra z Bayernem to kto wie czy nie przejdzie do polfinalu.
0
Zawsze tak jest ze na wiosne Barca przestaje grac i dostaje lanie od wszystkich. Z Roma tez jeszcze byc moze tak ze odpadniemy bo slabej grze
4
Gdyby nie nazwisko po Tacie to nawet nikt by na niego uwagi nie zwrócił. A tak to wielka podnieta. Widziałem jak gra i z niego żaden wielki zawodnik nie jest. Może za parę lat cos się zmieni ale teraz mocno przesadzają z nim.
0
Bukmacherzy się nie znają. 1 oczywiście jest Brazylia druga Hiszpania trzeci są Niemcy a czwarte miejsce mają Francuzi.
0
Moim zdaniem Rafa powinien zostac w Barcy. Bezsensowne jest sprzedawanie dobrego pomocnika taniej a poxniej za 2x drozej kupowac innego.
0
Jedyne zmiany na plus moim zdaniem to godziny rozgrywania meczy bo wiecej sie ich obejrzy. Ale reszta to na sile szukanie zmian tylko po to zeby zmiany byly.
0
Peru weszlo na Mundial Tak ze wiesz. Nie....zartuje oczywiscie, wiem ze ledwo przeszli eliminacje i prawie nie weszli tj Wlosi ale wydaje mi sie ze z takimi zawodnikami jak Messi Dybala Icardi i wielu jeszcze innych da sie zrobic Mocna ekipe. Nie mowie ze wszyscy maja grac ale nie wierze ze nie da sie tego zmontowac. Przeciez jeszcze 4 lata temu zajeli 2 miejsce na Mundialu a teraz dostaja 6-1 od Hiszpani i ledwo przechodza eliminacje. Szkoda mi ich i tyle. Ja zawsze na mundialu jak Polska juz odpada to Najpierw Brazyli a poxniej Argentynie kibicuje.
1
Juz sie nie moge doczekac Mundialu. Dzisiaj elegancko Brazylia 1-0 rozpykala szkopow. To sa wlasnie 2 druzyny z 4 na ktore stawiam na tych mistrzostwach. Do tego jeszcze Hiszpania i Francja.
0
Ale jednak awansowala i nie przegrywala takimi wynikami.
2
Jak tlumaczyc ?????????
0
W wywiadzie jakies gadanie bylo ze niby Dybala nie pasuje w kadrze do Messiego. Co to za gadanie. Przeciez w eliminacjach grali Dybala i Messi, Aguero. Moze Sampaoli chce sprawdzic mlodych, nowych zawodnikow ale taka reprezentacja jak Argentyna nie powinna sobie pozwalac na taka porazke.
3
Ale porazka . Nie bede ukrywal ze zal mi tej Argentyny bo lubie Poludniowoamerykanskie Panstwa. Co ten Sampaoli Zrobil z nimi. Ciekawe co sobie mysli Messi teraz.
0
Sparing sparingiem ale juz jest 4-1 i mecz sie jeszcze nie skonczyl. Co sie z tą Argentyną stało. Hiszpania sie bawi z nimi.
0
Kazda obrona jest do przejscia
3
0-1z Nigeria , 3-2 z Koreą. I to oba mecze u siebie. Slabo widze tą nasza repre. Kolumbia to nas zmiażdży tam w Rosji.
0
Zgadzam sie z Toba. Ja nie wiem dlaczego nie ma Messiego. Tez tego nie rozumiem. La Roja zmiazdzy dzis taką Albicelestes.
0
No wlasnie ale on przesadza z ta podwyzka.
0
Ok dzieki. Ze mundial to wiedzialem ale tych 2 mi brakowalo
0
O jakich finalach on mowi?
0
Hahaha wyczul swojego
9
Hahahaha krol nurkowania hahaha
0
euro było dwa lata temu gamoniu.
5
Francja 2-3 z Kolumbia. To co z nami zrobi Kolumbia jsk ona Francje na ich terenie rozwala . ??
0
Portugalia z Egiptem 0-1 hehehe i Salah brame strzelil.
0
Ok , dobrze wiedziec bo to robi roznice.
9
Ale jaja. Senegal od nas z grupy przegrywa z uzbekistanem.
1
Nudny ten mecz Brazyli z Rosja. Ale myslalem ze Brazylia lepiej zagra. Zobaczymy w drugiej polowie
0
NO nie wiem czy ten Sampaoli tak dobrze robi że nie powołuje młodych dobrych zawodników do reprezentacji Argentyny. Jeszcze wpierdziel u siebie dostaną od Włochów którzy na Mundial się nie dostali.
2
heh przyjdzie Antek i będziemy grac ustawieniem 3-2-5 :D z 5 napadziorami.