0

Wyzej ci odpisalem m.w. na ten temat.

0

Ronaldo juz tylko 6goli straty w lidze do Messiego za to tyle samo Messi ma w LM do Ronaldo wiec nie wiem czemu tak ZP bardziej przypisuje sie Cristiano?? Duzo meczy zostalo i jeszcze wszystko sie okaze.Plus MŚ

2

I bez marudzenia ze nie takie zmiany albo ze nie taki styl. Tryplet sie liczy i tj napisales za rok go obronic. Moje marzenie jako kibica Barcelony

0

1

Zawsze jest pieknie patrzec jak Real dostaje baty. Co racja to racja.

0

Dzisiaj watpie w Girone ale ma o co walczyc wiec nadzieja jest. Sevilla przegrala wiec nawet remis ich zbliza do LE.

1

Mi tez sie marzy taka Manita jak sprzed 8 lat. Pique wtedy z takim bananem na twarzy do kibicow reke rozpieta wystawil. Hahahahahaha o ja pier.... To byly czasy. Jakby w tym sezonie to sie powtorzylo to ehhhhhhh.

0

O to chyba juz krzeslo elektryczne lepsze xd

0

Ok dzieki. Chociaz w necie jakies artykuly sa ze koles dostal niby 7 lat bo odepchnal ekspedientke

0

Kuzyn mlodszy ukradl i powaznie pytam. Pelnoletni juz.

0

Sluchajcie co grozi za kradziez piwa ze sklepu ?

1

Takjest. !!!!-!- 11pkt przewagi

1

Gooooooolllllllll hajahahahahaha

0

Tam gdzie nie bylo tv.

0

https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/732029/ligue-1-komiczna-sytuacja-sedzia-sfaulowal-zawodnika. wiem ze to stare bo juz sprzed 2 miechow ale w styczniu nie bylo mnie i wogole meczy nie ogladalem. Dopiero teraz to zobaczylem. Jaja jak berety. Ciekawe czy ten sedzia bedzie jeszcze sedziowac.

0

Dla mnie ta krytyka moglaby byc nawet 3x dluzsza i tak by nic nie znaczyla jak Barca zdobedzie tryplet. Valverde jest trenerem. Wie co robi i naoewno jego decyzje nie sa przypadkowe tylko maja jakis sens i cel.

0

Zastanawia mnie czemu Lewy dzis na lawce. I powiem wam ze dlamnie Bayern nie jest murowanym faworytem w meczu z sevilla

1

W 2czesci meczu cos wiecej siedzimy na wlasnej polowie. Bilbao wcale gorsze nie jest

0

Ahhhh a juz myslalem ze. rozkminiles Valverde

1

Alena za Paco moglby wejsc. ( tak wiem ze to pomocnik).

1

Roma wygrala dzisiaj 0-2 na wyjezdzie. Z nimi wcale to nie musi byc spacerek w LM. Przeciez sam Valverde zwracal uwage jak zagrali z Chelsea i przeciez wyszlibz 1 miejsca.

0

Aj tak malo brakowalo

0

Goni Salaha . moze jeszcze cos dorzuci. Zreszta dzisiaj wszyscy cos wrzucaja . Icardi 4 dzisiaj.

1

Tak jest !!!!!!!! I

0

WIdac bawia sie chlopaki.

0

Ja mam w miare duzy i wychodze z siebie wiec faktycznie ci co maja maly chyba wywalaja tv za okno

0

Ale z tym Umtitim to przesada. Kartke daje 1 tylko. W dodatku Umtiti z lokcia dostake a sedzia tego nie widzi.

1

Co tu sie dzieje hahahahahaha

2

Dembele kozacko dzisiaj. A tylu w niego watpilo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?