laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyzej ci odpisalem m.w. na ten temat.
0
Ronaldo juz tylko 6goli straty w lidze do Messiego za to tyle samo Messi ma w LM do Ronaldo wiec nie wiem czemu tak ZP bardziej przypisuje sie Cristiano?? Duzo meczy zostalo i jeszcze wszystko sie okaze.Plus MŚ
2
I bez marudzenia ze nie takie zmiany albo ze nie taki styl. Tryplet sie liczy i tj napisales za rok go obronic. Moje marzenie jako kibica Barcelony
0
http://www.sport.pl/pilka/7,65082,22798419,el-clasico-pilkarze-barcelony-nie-zrobia-szpaleru-realowi-madryt.html. tu masz cos o tym samym tylko rok temu i w odwrotna strone.
1
Zawsze jest pieknie patrzec jak Real dostaje baty. Co racja to racja.
0
Dzisiaj watpie w Girone ale ma o co walczyc wiec nadzieja jest. Sevilla przegrala wiec nawet remis ich zbliza do LE.
1
Mi tez sie marzy taka Manita jak sprzed 8 lat. Pique wtedy z takim bananem na twarzy do kibicow reke rozpieta wystawil. Hahahahahaha o ja pier.... To byly czasy. Jakby w tym sezonie to sie powtorzylo to ehhhhhhh.
0
O to chyba juz krzeslo elektryczne lepsze xd
0
https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://myszkow.naszemiasto.pl/tag/myszkow-7-lat-za-kradziez-piwa.html&ved=2ahUKEwjmnrvgzfbZAhXJLVAKHY5tCCIQFjAAegQIBxAB&usg=AOvVaw1iq3tGMtbTy2cqVxTtAI-E
0
Ok dzieki. Chociaz w necie jakies artykuly sa ze koles dostal niby 7 lat bo odepchnal ekspedientke
0
Kuzyn mlodszy ukradl i powaznie pytam. Pelnoletni juz.
0
Sluchajcie co grozi za kradziez piwa ze sklepu ?
1
Takjest. !!!!-!- 11pkt przewagi
1
Gooooooolllllllll hajahahahahaha
0
Tam gdzie nie bylo tv.
0
https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/732029/ligue-1-komiczna-sytuacja-sedzia-sfaulowal-zawodnika. wiem ze to stare bo juz sprzed 2 miechow ale w styczniu nie bylo mnie i wogole meczy nie ogladalem. Dopiero teraz to zobaczylem. Jaja jak berety. Ciekawe czy ten sedzia bedzie jeszcze sedziowac.
0
Dla mnie ta krytyka moglaby byc nawet 3x dluzsza i tak by nic nie znaczyla jak Barca zdobedzie tryplet. Valverde jest trenerem. Wie co robi i naoewno jego decyzje nie sa przypadkowe tylko maja jakis sens i cel.
0
Zastanawia mnie czemu Lewy dzis na lawce. I powiem wam ze dlamnie Bayern nie jest murowanym faworytem w meczu z sevilla
1
W 2czesci meczu cos wiecej siedzimy na wlasnej polowie. Bilbao wcale gorsze nie jest
0
Ahhhh a juz myslalem ze. rozkminiles Valverde
1
Alena za Paco moglby wejsc. ( tak wiem ze to pomocnik).
1
Roma wygrala dzisiaj 0-2 na wyjezdzie. Z nimi wcale to nie musi byc spacerek w LM. Przeciez sam Valverde zwracal uwage jak zagrali z Chelsea i przeciez wyszlibz 1 miejsca.
0
Aj tak malo brakowalo
0
Goni Salaha . moze jeszcze cos dorzuci. Zreszta dzisiaj wszyscy cos wrzucaja . Icardi 4 dzisiaj.
1
Tak jest !!!!!!!! I
0
WIdac bawia sie chlopaki.
0
Ja mam w miare duzy i wychodze z siebie wiec faktycznie ci co maja maly chyba wywalaja tv za okno
0
Ale z tym Umtitim to przesada. Kartke daje 1 tylko. W dodatku Umtiti z lokcia dostake a sedzia tego nie widzi.
1
Co tu sie dzieje hahahahahaha
2
Dembele kozacko dzisiaj. A tylu w niego watpilo.