laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marcelo dodał od siebie
2
ale jaja. czegos takiego nie widziałem
0
cos trochę Barca siadła na chwilę :(
0
Pięknja centra na nogę na milimetry dosło0wnie
0
przepiękna az mnie ciary przechodzą
1
ale super atmosfera tam jest.
2
chealsea 1-0 dzisiaj finaliści LM chyba baty dostaną
0
katalonia w obu meczach musi być dzisiaj górą. pozatym Ter stegen w ten sposób odrabia do Oblaka
1
Tak jest 1-0 dla Espanyolu
3
RAfinha dzisiaj bramę strzelił dla Interu. Elegancko. Mam nadzieje że nie sprzedadzą go na dobre tylko jak co to przedłużą wypożyczenie. Świetnie się wpasował do Interu.
Inter przy dobrym wietrze wejdzie do LM tylko Lazio musi dziś zremisować z Atalantą(na razie jest 1-1) i w ostatniej kolejce rozwalić Lazio na ich boisku.
0
stary.... ty mnie źle rozumiesz. Mnie też nudzi ten temat i gdybyś przeczytał inny mój komentarz to tez bys o tym wiedział. NApisałem po prostu na koniec aby skwitować ostatnim zdaniem co o tym uważam i tyle. Ja się o nic nie przekrzykuje i mam wywalone na to czy ten szpaler będzie czy go nei będzie. Jedyne na co mam nadzieje, że Barca na boisku zmiecie ten Real i wrzuci im jakies 3,4,5-0. A nawet zwykłe 1-0 będzie ok.
0
wiem tez mnie on nudzi. bardziej chiałem tu przytoczyć słowa Tebasa.
13
JAvier Tebas : " patrząc jak ludzie traktują ten szpalere to oni powinni ustawić się na kolanach" hahahahahaha tak jak go nie lubię tego Tebasa to teraz za..yebał z grubej rury.
5
ile już artykułów o tym szpalerze piszą to już głowa boli. To już nudne się robi. Walić ten szpaler. Mi również wystarczy a to będzie nawet aż nadto jak Barca jakąś Manitą upokorzy rywala. A nawet zwykła wygrana 1-0.
8
Mam nadzieję że jutro wrzucimy im 5 goli będzie MANITAAAA !!!!! :D , do tego hattrick MESSIEGO i po 1 bramce Coutinho i Dembele.
50
Oni nie są godni tego aby robić Barcelonie szpaler.
0
Wypada wygrać ten mecz w końcu i to jakąś Manitą :D
0
Pamiętaj. EL clasico nigdy nie jest o nic. Nawet jakby jużod 10 kolejek mistrzostwo byłoby rozstrzygnięte to el clasico zawsze jest o coś :D.
0
no tak, ale przecież Mascherano był Argentyńczykiem czyli 1 za 1 , więc mogli pomyśleć o tym wcześniej. W dodatku pomocników u nas nie brakuje a 4 stoperów mieć to raczej konieczność bo jaki sens jest pozbywać się na wypożyczenie dobrego (w każdym meczu co grał spisywał) stopera i kupować kolejnego.
4
Ta filozofia klubu jest trochę dziwna. Najpierw ściągali go właśnie na rolę 4-tego stopera, miał zastąpić Mascherano i tak miało być jak jest. A teraz chcą sciągać kolejnego stopera a tego dać na wypożyczenie. Nawet jeszcze nie wiedzą jak gra bo nie miał zbyt wielu okazji a teraz na wypożyczenie. Zamiast pisać bzdury niech napiszą, że o kasę chodzi.
2
no i wszystko wskazuje na to że tak będzie. Mam nadzieje tylko że ten z LM poleci do Anglii.
4
Ale ten Arsenal jest słaby. Kiedyś to była drużyna a teraz same leszcze tam grają. Nawet dobrej okazji nie potrafią sobie stworzyć a jak już coś tam im wychodzi to nie potrafią nic wykończyć.
2
Griezmann gra lepiej jak ma długie włosy
0
przecież on gral w Barcy w juniorach i go sprzedala bo jest slaby
1
ciekawy artykuł. Ciekawe co wybiorą.
0
oby dzisiaj Atletico nie postawiło od pierwszych minut autobusu w swoim polu karnym. Liczę na dobry szybki mecz z obu stron.
0
Moim zdaniem Bayern go nie puści a płacić kosmiczną kwote większą niż 60 baniek nie ma sensu. Poza tym prócz filmików z youtube to nie widzieliśmy jeszcze co Arthur ma w Barcy do zaoferowania.
0
A w gazetach dalej trąbią o rzekomym wypożyczeniu Dembele na cały sezon.
1
zawsze gra w ataku, nawet specjalnie zaskoczony przejrzałem wiele meczy Atletico i gra w ataku. Więc odpuść sobie.
1
Na innych stronach wypisują, że Griezmann ma zastąpić na roli skrzydłowego Dembele a on sam ma zostać wypożyczony. Tutaj zresztą też piszą, że Dembele będzie wypożyczony. Ale przecież Griezmann nie jest skrzydłowym tylko rasowym napastnikiem jak np. Suarez i w Atletico nie gra na skrzydle. Już lepiej Messi by się spisał na skrzydle niż francuz a jego dać na Atak.
Ciekawe jak oni to wszystko naprawdę planują.