2

Francja wygra ten mecz

1

ja pracuje 2na 2 i w dzień pracujący oglądam tylko mecz o 20 00

1

dajcie spokoj z tym fekirem

0

na mundialu nie ma słabych druzyn

1

musiałby się zdarzyć chyba cud żeby jej nie wygrał

3

Portugalia nie gra dna, tylko strzeliła gola i grała na utrzymania wyniku. Wygrała 1-0 i osiągnęła cel.

0

na mundialu w Brazylii na przykład to pierwsza kolejka grupowa była dużo lepsza i bardziej obfita w bramki. Wogóle były lepsze mecze.

0

Ten Mundial jak na razie ma jeden z nudniejszych startów z ostatnich mundiali. Minęła pierwsza kolejka grupowa, 16meczy i jak na razie obejrzałem tylko dwa takie ciekawsze mecze, Hiszpania Portugalia 3-3 i Niemcy - Meksyk 0-1. Z 16 meczy aż 6 meczy zakończyło się wynikiem 1-0, większość faworytów zaliczyło falstart albo jak już wygrali to w słabym stylu. Mam nadzieja że 2 kolejka grupowa będzie dużo lepsza jakościowo i bardziej obfita w bramki.

5

w nstepnym meczu gramy z Kolumbią o życie tak samo jak oni z nami, będzie się działo

1

nie no ludzie co my tak narzekamy....przecież możemy jeszcze wyjść z 1szego miejsca xd

0

w statystykach nawet jesteśmy lepsi tylko wynik nie na nasza korzysc

4

przegraliśmy na własne życzenie bo Senegal nie był tutaj wcale jakoś od nas lepszy. Można powiedzieć ze 2 gole sobie strzeliliśmy.

0

mi tez ich bardzo szkoda

2

Ten Piszczek tez tragedie gra

0

hahahahahahahahahaha no nie ma co narzekac xd

1

jakie żałosne pretensje tych komentatorów

4

2 bramki za darmo Senegalowi daliśmy. hahahahah co za żenada

0

Jak już pisałem jesteś idiotą który zatrzymał się w czasie, Napisałem że Messi jest daleko w tyle do zdobycia złotej piłki bo liczą się poszczególne osiągniecią o których ci napisałem a Messi ma ich mniej w tym sezonie niż Ronaldo. Nie pisze o jakichś przewrotkach czy ch wie oczym ty jeszcze napisałeś. Pisanie z takim pajacem jak ty naprawdę nie ma sensu. Nie będę już czytał więcej twoich wiadomości tylko ignorował. hahaha i to ty się podpalasz jak dzieciak kolejny raz.

0

Oczywiste fakty są takie jak już ci napisałem i nie potrafisz się z nimi pogodzić. Nie rozśmieszaj mnie z tym wymienianiem poszczególnych meczów bo liczą się ogólne osiągnięcia jak bycie królem strzelców czy wygranie wielkiego turnieju. Pogódź się z tym, że jak na razie Messi jest daleko w tyle do zdobycia ZP za Ronaldo. Ja nie ukrywam, że mam nadzieję że w następnych meczach sytuacja się zmieni ale jak na razie nic na to nie wskazuje. A nawet jak Messi zacznie coś grać to ma małe szanse żeby wyprzedzić Ronaldo. Aha i Podpalasz to ty się właśnie tym że ja mam inne zdanie niż ty, ja tylko po prostu obiektywnie oceniam sytuacje i nie opieram się na jednym meczu.

0

Twoje argumenty są śmieszne a kultury to raczej brak Tobie i do tego brak Tobie obiektywizmu. Trudno ci się pogodzić z rzeczywistością i na siłę starasz się udowodnić swoich śmiesznych nic nie mających z prawdą racji bo to że Ronaldo miał 2czy 3 miesiące słabe to w świetle tego co teraz wyczynia i oraz z tym że jest królem strzelców LM i ją wygrał nie będzie nawet brane pod uwagę.
Jestem kibicem Barcy i piszę na forum Fc Barca więc się nie dziwie że zostałem skrytykowany przez kilka osób za to że napisałem że Messi nie ma już raczej szans na Złotą Piłkę. Ale mam w sobie obiektywizm i się nie boje pisać prawdy gdziekolwiek bym nie był. Nie zdziwiłbym się jakbym napisał to samo na stronie Realu i miałbym więcej zwolenników tego co napisałem ale nie jest mi to potrzebne do życia. Skończ już z siebie robić pajaca i nie pisz do mnie więcej bo już mnie nudzisz.

8

co do tego ze mają po 1pkt to ja bym powiedział że Portugalia ugrała 1pkt z Hiszpanią a Argentyna i Brazylia straciły po 2pkt w swoich meczach. Tak to widzę właśnie.

0

zauważ ze to ty się kompromitujesz. Nie męcz już mnie bo jak dzieciak się zachowujesz.

0

Szwecja !!!!!!! Musisz !!!!!!!!

0

widać z takim idiota jak ty nie idzie rozmawiać, zacznij obiektywnie oceniać sytuacje a nie dawać jakieś biedne argumenty.

0

Belgia i Anglia jutro pewnie nastrzelają bramek.

0

moim zdaniem lepiej, ale Willian też słabiutko dzisiaj

0

w dzisiejszym meczu MEX-NIE było tylko 3

0

Coutinho co za Magia. On powinien uderzać wolne w Brazylii

1

Heh w porównaniu....podobno w "porównaniu" do Meksyku też byli za silni żeby przegrać.

2

Moim zdaniem mylisz się i ja uważam ze NIemcy bardzo łatwo mogą odpaść już w następnej kolejce grupowej. Wystarczy, że Szwecja która jest dobra jutro wygra z Korea i pokona Niemców a Meksyk wygra lub zremisuje z Koreą. I mecz z Koreą dla Niemców już nie będziem mieć znaczenia. Zatrzymałeś się w czasie kolego. NIemcy to już nie tak silna drużyna jak kiedyś. Oczywiscie NIemcy mają jakieś szanse na wyście z 1 miejsca ale są minimalne.
Dodam ze Niemcy z 7 ostatnich meczów wygrali tylko 1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?