laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Najgorszy z obrońców bo na boisku to był Suarez
3
Bardzo mądrze powiedziane. Brawo Forlan.
1
Brawo Coutinho. Oby tak dalej. W nast. sezonie niech tak w LM pokaże moc.
0
rozczarowujący występ Dembele??? Wg mnie to on był akurat w 1szej połowie najlepszym zawodnikiem Barcy a w drugiej za długo nie pograł bo zmienił go Paco. Rozczarowująco to grał Suarez i za niego powinien wejść właśnie PACO zresztą który sam i tak tez nic nie wniósł.
1
zdjęcie Suareza w całej okazałości z wczorajszego meczu.
0
trudno się mowi. ale brawa dla Barcy za walkę i przynajmniej nie będzie blamażu
0
ja to juz widziawem w siatce ehhhhhhhhhhhhh
0
gooolllllllllllllll
0
KArny !!!!!!!!!!!!!!! żeby strzelili
17
największy błąd jaki zrobił valverde to zmiana dembele za paco. Paco powinien za Suareza wejsc
0
ja tez wierze, nawet bardzo
1
coutinho to jest zawodnik jeszcze mamy szanse to odrobić
0
to jedna porazka niszczy spojrzenie na cały nasz sezon
0
rakitic tez stoji się patrzy . podaje do przeciwnika. mina to najwieksza pomylka
1
nie ma co tylko na obronę wszystkiego zwalać. Suarez nawet podać piłki nie umie.
0
koszmarnie się to zaczyna
0
zgadzam się z Tobą w tej kwestii w 100%. Już chyba Paco by dzisiaj lepiej zagrał. Nie ma co zwalać na zmienników.
0
Dembele z Barcy najlepszy na boisku w tej chwili
2
co coutinho uderzył. bomba !!!!!!!!!!!!!!!
2
ale jaja. coś wygląda na to, że nie będzie mistrzostwa bez porażki.
0
Zgodzę się że nie mamy takiej ławki jak na Barcę przystało ale nie sądzę żeby miało to aż taki wpływ na porażkę z Romą.
1
Fajny skład. W końcu Mina będzie miał okazję coś pograć.
0
Kolejny raz powtarzam, on nam zupełnie jest nie potrzebny. To będzie taki transfer w stylu Turan, Gomes czy Vidal.
5
Czemu mają go wypożyczać. Niech Coutinho w końcu zrobi ten Portugalski paszport i będziem iejsce dla Arthura. Vermaelen już ma 33lata młodszy nie będzie a Mina to idealny kandydat na 3 stopera. Jak dojdzie do tego że Barca się go wogóle pozbędzie a w jego miejsce wejdzie np. Lenglet to będzie jedna z większych głupot jaką Barca zrobi
1
Po co kupować kolejnego obrońcę jak już mamy świetnego Minę i Vermaleena ?? naprawdę niepotrzebny mi się wydaje ten transfer.
4
i co z tego ze wygra ?? ale w lidzę jest punktami daleko w tyle za nami konkretnie o 6 meczy (18pkt) i w pucharze króla odpadł już dawno temu. A my mamy dublet. Ty patrz na to co my wygrywamy a nie na to co Real.
0
powinna w sensie że mogła. Powinna to złe słowo poprawiam się
0
powinna w sensie mogła czyli 4-1 niech ci będzie
0
chodzi o agenta ;XD
3
Sevilla już powinna 4-0 prowadzic.