8

Najgorszy z obrońców bo na boisku to był Suarez

3

Bardzo mądrze powiedziane. Brawo Forlan.

1

Brawo Coutinho. Oby tak dalej. W nast. sezonie niech tak w LM pokaże moc.

0

rozczarowujący występ Dembele??? Wg mnie to on był akurat w 1szej połowie najlepszym zawodnikiem Barcy a w drugiej za długo nie pograł bo zmienił go Paco. Rozczarowująco to grał Suarez i za niego powinien wejść właśnie PACO zresztą który sam i tak tez nic nie wniósł.

1

zdjęcie Suareza w całej okazałości z wczorajszego meczu.

0

trudno się mowi. ale brawa dla Barcy za walkę i przynajmniej nie będzie blamażu

0

ja to juz widziawem w siatce ehhhhhhhhhhhhh

0

gooolllllllllllllll

0

KArny !!!!!!!!!!!!!!! żeby strzelili

17

największy błąd jaki zrobił valverde to zmiana dembele za paco. Paco powinien za Suareza wejsc

0

ja tez wierze, nawet bardzo

1

coutinho to jest zawodnik jeszcze mamy szanse to odrobić

0

to jedna porazka niszczy spojrzenie na cały nasz sezon

0

rakitic tez stoji się patrzy . podaje do przeciwnika. mina to najwieksza pomylka

1

nie ma co tylko na obronę wszystkiego zwalać. Suarez nawet podać piłki nie umie.

0

koszmarnie się to zaczyna

0

zgadzam się z Tobą w tej kwestii w 100%. Już chyba Paco by dzisiaj lepiej zagrał. Nie ma co zwalać na zmienników.

0

Dembele z Barcy najlepszy na boisku w tej chwili

2

co coutinho uderzył. bomba !!!!!!!!!!!!!!!

2

ale jaja. coś wygląda na to, że nie będzie mistrzostwa bez porażki.

0

Zgodzę się że nie mamy takiej ławki jak na Barcę przystało ale nie sądzę żeby miało to aż taki wpływ na porażkę z Romą.

1

Fajny skład. W końcu Mina będzie miał okazję coś pograć.

0

Kolejny raz powtarzam, on nam zupełnie jest nie potrzebny. To będzie taki transfer w stylu Turan, Gomes czy Vidal.

5

Czemu mają go wypożyczać. Niech Coutinho w końcu zrobi ten Portugalski paszport i będziem iejsce dla Arthura. Vermaelen już ma 33lata młodszy nie będzie a Mina to idealny kandydat na 3 stopera. Jak dojdzie do tego że Barca się go wogóle pozbędzie a w jego miejsce wejdzie np. Lenglet to będzie jedna z większych głupot jaką Barca zrobi

1

Po co kupować kolejnego obrońcę jak już mamy świetnego Minę i Vermaleena ?? naprawdę niepotrzebny mi się wydaje ten transfer.

4

i co z tego ze wygra ?? ale w lidzę jest punktami daleko w tyle za nami konkretnie o 6 meczy (18pkt) i w pucharze króla odpadł już dawno temu. A my mamy dublet. Ty patrz na to co my wygrywamy a nie na to co Real.

0

powinna w sensie że mogła. Powinna to złe słowo poprawiam się

0

powinna w sensie mogła czyli 4-1 niech ci będzie

0

chodzi o agenta ;XD

3

Sevilla już powinna 4-0 prowadzic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?