laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
moim zdaniem nie mieli pecha tylko głową w mur walili. Gdzie NIemcy mieli jakąś 100% sytuacje nie wykorzystaną?? a Meksyk chyba z 3
0
w pierwszej połowie to moim zdaniem lepszy był Meksyk ale w drugiej faktycznie NIemcy dominowali mocno. Z tym że Meksyk moim zdaniem miał dużo lepsze sytuacje nie wykorzystane a w drugiej połowie NIemcy walili głową w mur.
0
Musi musi i da radę. Głęboko w nich wierze :D:D tj dziś w Meksyk. :D
2
hahahaha TAK JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D MEXICO
0
hahahaha xD...........................................
1
Piękna pierwsza połowa Meksyku i życze im tak samo udanej drugiej.
0
to samo powiedziałem wlasnie koledze
5
goooooooooooolll MEXICOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
nie wiem, mam taką nadzieje :D
0
oglądałeś mecz z Danią ?? chyba nie.. bo zanim Dania strzeliła bramki to trener Meksyku zmienił prawie cała 11tkę żeby dać innym pograć.
0
Niemcy coś czuje że dzisiaj mogą się potkną na Meksyku. Meksyk mimo ostatniej afery jest wciąż mocny a NIemcy w ostatnich meczach coś kulawo grali.
0
Zgadzam się z tobą, do tego jak już ktoś napisał Neuer na bramce zamiast ter Stegena to też dobry żart.
0
ja daje 1-2 dla Meksyku.
2
dajcie spokoj z tym Pjanićem. Barcy widzę nie wyszedł jeden transfer i teraz znowu jak co roku desperacko będzie robic głupie transfery typu Gomes, Turan czy Vidal.
0
Halina nie spinaj się Tak. A pierd...to ty skończ że Ronaldo kiedyś tam nie istniał bo liczy się tu i teraz. Ja też dużo bardziej chciałbym aby Messi ją wygrał ale Mundial brutalnie weryfikuje jego możliwości.
1
czy ja napisałem ze Messi nie jest najlepszy na swiecie? Napisałem tylko na temat ZP (i nie szukaj jakichś podtekstów w moich tekstach)
0
musiałby do tego zostać królem strzelców Mundialu moim zdaniem, żeby przebić wygranie LM i bycie jej krolem strzelców przez Ronaldo.
0
ale Portugalia ma jeden pkt po meczu z najsilniejsza druzyną ze swojej grupy i zostały jej 2 mecze z potencjalnie słabszymi państwami. Argentyna ma natomiast jeszcze 2 mecze z Chorwacją i NIgerią (jak dla mnie jeszcze silniejsze niż Islandia). Do tego Messi nie ma ani jednego gola a Ronaldo już 3. Nawet jak żadna z tych druzyn nie dojdzie do finału to jak dla mnie już przed mudialem uważałem ze ZP trafi albo do jednego albo do drugiego. Teraz już jestem pewien ze wygra ja Ronaldo.
1
Złota piłka jest już rozstrzygnięta. Messi może tylko pomarzyć.
6
Dla mnie również to nie jest niespodzianka.
1
Kabaret sezonu, pajac z niego.
0
i bardzo dobrze, Niemcy będą dużo słabsze i łatwiej im będzie bramkę strzelić. Pierwsze rozczarowanie Niemcy będą mieć po meczu z Meksykiem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
dajcie spokoj z tym Lengletem, zobaczycie ze to będzie kolejny transferowy nie wypał. A co do artykułu to moim zdaniem ceny nie określa się rynkiem i tym kto kogo za ile kupił tylko patrzy na się na to kogo i o jakiej jakości piłkarza ja chcę kupić.
0
z ostatnich plotek transferowych tak właśnie wynika. hehe
1
media już same siebie przechodzą z tymi plotkami transferowymi .
0
oj mylisz się w tej kwestii.
1
głupota Loewa szybciej wywali Niemców za burte. Wczoraj z Austrią 2-1 w plecy dostali. Bardzo dobrze.
1
Mam bardzo podobne zdanie do Busiego. Moim zdaniem również faworytem jest Brazylia i 3kolejne drużyny to Niemcy, Francja i Hiszpania. W przeciwieństwie do niego Argentynie ja akurat nie daje większych szans co nie znaczy że go im nie życzę.
2
jemu chyba chodzi o to, że drużyna spoza Europy wygrała mundial który odbywał się akurat w Europie. Tylko źle to napisał.