0

karnego dla Liverpoolu i tak by nie było bo przed polem karnym był faulowany. A dla Romy 2 karnych nie zagwizdał. A to co go popchnął ten z Romy to dwuznaczna sytuacja była . WIęc to ty raczej ochłoń. Ale Real z Angielskimi drużynami sobie nie radził i w historii i ostatnio też więc i tak lepiej że przeszedł Liverpool. A pozatym gdybyś nie zauważył ja nie krytykuje awansu Liverpoolu tylko raczej sędziowania w LM (w innych moich komentarzach to jasno idzie zauważyć).
3maj się Kolego.

0

Goretzka nie ma miejsca w Barcelonie. To nie ta klasa ani nie pasuje do Barcy. Po co o nim przypominają w artykule o Thiago.

0

pewnie wszyscy widzą to co chcą ty jeden wiesz najlepiej. Pozdrów ziomuś.

0

powiem ci że jeżeli faktycznie był jakiś karny dla LIverpoolu w tym meczu czego eni widziałem (możę byłem w kuchni) to i tak się rozkłada tak 1-2 dla Romy. Czyli nie pół na pół.

1

to nie jest liga mistrzów tylko Liga błędów sędziowskich i przepchniętego Realu. Liverpool to wątpie żeby przepychali tylko sięt5rafił kulawy sędzia w meczu. Raz się możę zdarzyć. Natomiast Realowi w 3 meczach z rzędu sędzia pomagał. Z juve w rewanżu i 2 razy z Bayernem.To nie może być przypadek. Przepchnięty jak hooooy.

0

widzisz większość osób siętu ze mną zgadza nie z Tobą to ty się chyba ośmieszasz. Widać musisz to lubieć

7

ale jaja. Prawda jest taka że Roma jest tak samo pokrzywdzona jak wczoraj Bayern. Hehehehehehehehehe ale sędziowie przepchnęli Liverpool i Real . ŻAŁOSNY FINAŁ BĘDZIE. CHYBA NIGDY W HISTORII TAKIEGO NIE BYŁO.

1

żałosne jest sędziowanie w LM

2

prawda jest taka że powinno być w tej chwili 5-2 i przypuszczalna dogrywka. Oraz liverpool grać w 10tkę. Jestem obiektywny bo kibicuje dziś Liverpoolowi z tego względu że jak dla mnie będą trudniejszym przeciwnikiem dla Realu niż Roma. Real nie umie grać z Angielskimi drużynami. Odpadł kiedyś z Arsenalem i z Tottenhamem w grupie w tych rozgrywkach też przegrał./

0

zgadzam się z Tobą. Akurat w tym meczu jestem za Liverpoolem z tego względu że większe szanse daje anglikom w starciu z Realem niż Włochom. Ale w dzisiejszym meczu uważam że Roma jest również pokrzywdzona przez sędziego jak wczoraj Real. Nie wiem jak on widział spalonego w drugiej połowy Romy po którym powinien być karny i przypuszczalna czerwona kartka dla Kariusa oraz nie wiem jak można nie było widzieć ręki która zablokowała strzał zmierzający do bramki. Nie mówię że tu jest jakieś drukowanie ale sędziowanie jest tragiczne i te rozgrywki na tym tracą.

0

mam N-ke od kilku lat i nie wiem jak oni mogli wypuścić z rąk LM. Teraz w nast. seoznie będę musiał biegać na drugi koniec miasta do kuzyna i u niego oglądać LM na Polsacie.

9

Liverpool roznieśnie te białe prześcieradła niesione do finału przez sędziów.

1

No Wiadomo......Perez posmarował :D.

0

daj spokoj jeszcze powiesz mi pewnie ze nie było ręki Marcelo i karny się nie należał ??

12

w pierwszym meczu sędzia gwiżdże dla Realu, w drugim tak samo. W rewanżu z Juventusem tak samo sędzia przeciągnął doliczony czas i karny z kapelusza dla Realu. Dla mnie to nie może być przypadek że tyle błędów sędziowskich dla nich gwiżdzą co mecz i co sezon.

1

piękna brama. Trofeum Zamorra dla ter Stegena coraz blizej

3

cała 4 z czołówki Tabeli potraciła punkty. Valencia I Atletico porażka a Barca i Real po remisie

0

2-0 dla Sociedad tak jest. Mistrzostwo coraz bliżej :D

0

awansujenyvi kazdy na.nas bedzie chcial trafic

1

w drugiej polowie Barca ruszy i strzeli 3 gole

0

dlaczego nie kompetentni, ??????

0

dramat to iest malo powiedziane,

0

z taka gra to ky napewno lm nie wygrwmyb

0

obrona dzisiaj nie.istnieje w tym meczu

1

Jak tak dalej bedziemy grac to jeszcze odpadniemy po tej rundzie,

0

obrona jak dzieci dala sie omieszac,

0

Zawwsze znajda sie hejty na kazego trenera . N jednegi wieksze a drugiego mniejsze, zalezy od wizji kibicow ich dream sklad

0

Marzenia, bedzie remis 2- 2

0

Salah moim zdaniem dal wiecej Liverpoolowi,

0

jak dzis obstawiacie ?? Wygrana czy remis ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?