laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak na treningu hehehehe dobrze mowia na Eleven
0
Ciekawe jak tam Messi, Lewy, Immobile czy dorzucą coś dziś. Powiem wam, że tak bardzo mnie interesuje w tym roku ten wyścig o złotego buta jak w żadnym innym. Może dlatego ze w tym roku jest tylu pretendentów i walka jest tak wyrównana w każdej lidze.
1
mówisz 4-2-4. też o takim myślałem i jakby mogli to Suarez na szpicy a za Paulinho grałby Busi. CIekawe jakby to wypaliło
0
do składu nie ma chyba żadnych zastrzeżeń, poza tym Valverde zawsze wie co robi. :D
0
aż tak bardzo życiem prywatnym się nie interesuje bardziej piłkarskim ale spox. musiało mi gdzieś to umknąć.
0
słyszeliście ze żony Messiego i Suareza założyły razem sklep z obuwiem??? hahahah ciekawe czego jeszcze nei wymyślą. Ponoć było też do niego włamanie. Czego te pismaki nie wymyslą.
edit:
Myślałem, że to bzdury. Różne rzeczy czasem piszą i nie wiadomo teraz w co wierzyć.
7
tez mi się to podoba :)
0
nie sugeruje że było ustawione tylko chodzi mi o to, że ta edycja LM, wyniki 1/8 i poziom gry Hiszpańskich drużyn i Angielskich pokazał że to Hiszpańska liga jest najmocniejsza a nie Angielska. A to... "przypadkiem"... to tak po prostu mi się przypadkiem napisało ;p, Bardziej chodzi mi o to, że Liga angielska ma farta, że 2 angielskie drużyny wpadły na siebie na tym etapie rozgrywek bo mogłoby być tak, że żadna by się nie dostała do półfinału.
Broń boże nie sugeruje że ustawiono losowanie.
0
Rafa niech wraca do nas .
11
Ale jest wyścig o tego złotego buta we wszystkich tych ligach. Dawno tak nie było żeby tylu piłkarzy się ścigało. Icardi właśnie 4 gole i mecz się jeszcze nie skończył. Wczoraj Salah 4 gole i wyszedł na prowadzenie. Może Messi coś dołoży dzisiaj :) ??
0
faktycznie nie powinienem napisac po raz kolejny tylko właśnie tj ty napisałeś ze znow od jakiegoś czasu.
0
Chciałbym Dodać jeszcze, że w ćwierćfinałach miało być najwięcej drużyn z ligi angielskiej a tu się okazało ze jednak przeszły tylko dwie i grają oczywiście "przypadkiem" między sobą bo jakaś angielska drużyna musi być w półfinale. Kolejny dowód na to że to liga hiszpańska jest najsilniejszą ligą (3druzyny w cwierćfinale) a nie jak to mówią miłośnicy ligi angielskiej ze ich bo niby większa rywalizacja. Rywalizacja druzyn pokazała właśnie w 1/8 która liga rządzi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
cos mi się wydaje że po raz kolejny spotkamy się z Realem w półfinale LM. My rozniesiemy Romę , Real jakoś przejdzie Juve i znów EL CLasico w Lidze Mistrzów
0
Jak mysliscie juve rozwali Real czy kolejny raz raz bedziemy mieli szanse sie z realem spotkac w polfinale
0
Super Losowanie sie trafillo szkoda tylko ze angole miedzy sobą a eni np city real a juve z liverpoolem
0
Wypadalo by im tak karete chociaz wrzucic nie mowiac juz o manicie.
0
Spacerek to juz bedzie.
14
Macie wreszcie swoich nabytkow ktorzy razem sie zgrali. Moze sie skonczy w koncu marudzenie na ich temat
0
A ktos ostatnio ostro Albe krytykowal.
0
Coutinho Suarez i Dembele. Bedzie ciekawie.
0
Graja moim zdaniem slabo. Zaraz 3od konca w tabeli CP jeszcze im brame na 2-2 strzeli. Przed meczem LM z nimi jestem pelen optymizmu.
0
Chyba jak prowadzi 2-0 to c.ujowo raczej nie graja. Wiem wynik nie jestel wyznacznikiem gry do konca. 1polowy nie widzialem ale mnie w sumie zaciekawiles i druga zapuszcze sobie. Odpisze ci po meczu jak chceszjak grali.
0
Sevilla w lidze dostala baty od wszystkich druzyn z 1szej 4. Z Atletico 5-2 z Realem 5-0 z Valencia 2-0 tylko nam cos ta sevilla nie lezy bo ledwo 2-1 u siebie nimi.
0
I juz ma Dublet. Moze trafi dzis karete
0
Bedzie remis 2-2.
0
Lewy Brama :) znowu glową
0
Real nie dojdzie do polfinalu.
0
Wiem. Kazdy o tym chyba wie. I nawet MS w Rosji nie pomoga Messiemu jak wygra Mundiali zostanie krolem strzelcow. Niestety ale ci dziennikarze z smierdzacych brukowcow ktorzy wybieraja zlota pilke tylko LM sie kieruja przy swoim wyborze
0
Moze w drugiej polowie. Ale z taka gra maja marne szanse.