0

Jak na treningu hehehehe dobrze mowia na Eleven

0

Ciekawe jak tam Messi, Lewy, Immobile czy dorzucą coś dziś. Powiem wam, że tak bardzo mnie interesuje w tym roku ten wyścig o złotego buta jak w żadnym innym. Może dlatego ze w tym roku jest tylu pretendentów i walka jest tak wyrównana w każdej lidze.

1

mówisz 4-2-4. też o takim myślałem i jakby mogli to Suarez na szpicy a za Paulinho grałby Busi. CIekawe jakby to wypaliło

0

do składu nie ma chyba żadnych zastrzeżeń, poza tym Valverde zawsze wie co robi. :D

0

aż tak bardzo życiem prywatnym się nie interesuje bardziej piłkarskim ale spox. musiało mi gdzieś to umknąć.

0

słyszeliście ze żony Messiego i Suareza założyły razem sklep z obuwiem??? hahahah ciekawe czego jeszcze nei wymyślą. Ponoć było też do niego włamanie. Czego te pismaki nie wymyslą.
edit:
Myślałem, że to bzdury. Różne rzeczy czasem piszą i nie wiadomo teraz w co wierzyć.

7

tez mi się to podoba :)

0

nie sugeruje że było ustawione tylko chodzi mi o to, że ta edycja LM, wyniki 1/8 i poziom gry Hiszpańskich drużyn i Angielskich pokazał że to Hiszpańska liga jest najmocniejsza a nie Angielska. A to... "przypadkiem"... to tak po prostu mi się przypadkiem napisało ;p, Bardziej chodzi mi o to, że Liga angielska ma farta, że 2 angielskie drużyny wpadły na siebie na tym etapie rozgrywek bo mogłoby być tak, że żadna by się nie dostała do półfinału.
Broń boże nie sugeruje że ustawiono losowanie.

0

Rafa niech wraca do nas .

11

Ale jest wyścig o tego złotego buta we wszystkich tych ligach. Dawno tak nie było żeby tylu piłkarzy się ścigało. Icardi właśnie 4 gole i mecz się jeszcze nie skończył. Wczoraj Salah 4 gole i wyszedł na prowadzenie. Może Messi coś dołoży dzisiaj :) ??

0

faktycznie nie powinienem napisac po raz kolejny tylko właśnie tj ty napisałeś ze znow od jakiegoś czasu.

0

Chciałbym Dodać jeszcze, że w ćwierćfinałach miało być najwięcej drużyn z ligi angielskiej a tu się okazało ze jednak przeszły tylko dwie i grają oczywiście "przypadkiem" między sobą bo jakaś angielska drużyna musi być w półfinale. Kolejny dowód na to że to liga hiszpańska jest najsilniejszą ligą (3druzyny w cwierćfinale) a nie jak to mówią miłośnicy ligi angielskiej ze ich bo niby większa rywalizacja. Rywalizacja druzyn pokazała właśnie w 1/8 która liga rządzi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

cos mi się wydaje że po raz kolejny spotkamy się z Realem w półfinale LM. My rozniesiemy Romę , Real jakoś przejdzie Juve i znów EL CLasico w Lidze Mistrzów

0

Jak mysliscie juve rozwali Real czy kolejny raz raz bedziemy mieli szanse sie z realem spotkac w polfinale

0

Super Losowanie sie trafillo szkoda tylko ze angole miedzy sobą a eni np city real a juve z liverpoolem

0

Wypadalo by im tak karete chociaz wrzucic nie mowiac juz o manicie.

0

Spacerek to juz bedzie.

14

Macie wreszcie swoich nabytkow ktorzy razem sie zgrali. Moze sie skonczy w koncu marudzenie na ich temat

0

A ktos ostatnio ostro Albe krytykowal.

0

Coutinho Suarez i Dembele. Bedzie ciekawie.

0

Graja moim zdaniem slabo. Zaraz 3od konca w tabeli CP jeszcze im brame na 2-2 strzeli. Przed meczem LM z nimi jestem pelen optymizmu.

0

Chyba jak prowadzi 2-0 to c.ujowo raczej nie graja. Wiem wynik nie jestel wyznacznikiem gry do konca. 1polowy nie widzialem ale mnie w sumie zaciekawiles i druga zapuszcze sobie. Odpisze ci po meczu jak chceszjak grali.

0

Sevilla w lidze dostala baty od wszystkich druzyn z 1szej 4. Z Atletico 5-2 z Realem 5-0 z Valencia 2-0 tylko nam cos ta sevilla nie lezy bo ledwo 2-1 u siebie nimi.

0

I juz ma Dublet. Moze trafi dzis karete

0

Bedzie remis 2-2.

0

Lewy Brama :) znowu glową

0

Real nie dojdzie do polfinalu.

0

Wiem. Kazdy o tym chyba wie. I nawet MS w Rosji nie pomoga Messiemu jak wygra Mundiali zostanie krolem strzelcow. Niestety ale ci dziennikarze z smierdzacych brukowcow ktorzy wybieraja zlota pilke tylko LM sie kieruja przy swoim wyborze

0

Moze w drugiej polowie. Ale z taka gra maja marne szanse.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?