laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Maja patent na faworytow a z ogorami dostaja baty.
0
Gooooooolll) !!!!-# HAHAHAHAHAHAHAHA
2
Zgadzam sie. Bedzie mial premie od Pereza.
6
a po co on u nas? znowu jakies plotki rozsiewają.
0
w ostatnim meczu tak grał m.w. Przeciez przed przyjsciem Valverde gralismy juz 4-3-3 i ja podałem w pomocy 2 zawodników do rotacji.
0
PO przyjsciu Griezmanna skład wyglądałby tak :
Suarez - Griezmann - Messi
Coutinho/Iniesta- Busi/Paulinho- Dembele/Rakitic
Alba-Pique-Umtiti-Roberto
I wszystkich w składzie idzie zmieścić. Nie potrzebne jakieś wypożyczanki ani żadne kotłowanie. Poza tym nie wiadomo czy Iniesta nie odejdzie do tych Chin jak było już mówione.
0
Moim zdaniem z Neymarem czy bez i tak nie mieli szans.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Na wiesc ze Mbappe mialby byc najlepszy na swiecie reaguje tak :
2
Przestan wierzyc w tanie plotki pismakow
0
skąd info? bo narazie wyczytałem wszędzie że nie wiadomo i wszedziepisza ze trwa wyscig z czasem
2
przeczytaj dokladnie zanim zaczniesz komentować. Tu jest napisane o strzałach w obecnym sezonie.
0
Watpie zeby Henry z tymi pilkarzami w skladzie cos wiecej zdzialal. Tu potrzeba przebudowy calego skladu a nie tylko trenera.
0
największe napier.alanki w futbolu podczas meczu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja pisalem wrecz odwrotnie czyli ze Real wygra ma SB i teraz wydaje mi sie ze przejdzie dalej do cwiercfinalu. Ja wyrazam tylko swoje zdanie i wiem ze wszystko jest mozliwe.
6
Z neymarem czy bez PSG nie ma najmniejszych szans na Real. Real teraz wrocil do formy.
0
Mecz meczowi nie rowny. Z MU zagrali fantastycznie a dzis graja totalny dramat. Sevilla to gra tj Arsenal w lidze angielskiej. Nidgy nie wiadomo na jaka seville trafisz.
0
No bo to prawda. Gdybys zobaczyl jak padly 2 bramki to bys nie uwierzyl. Atletico gra tj zawsze a nie jakos nadzwyczajnie. Sevilla gra dramat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Atletico dzis tym meczem ripostuje wszystkim tym co twierdzili ze wygrywaja najmniejszym nakladem sil czyli 1-0 autobus i koniec.
0
No ale teraz bedziemy mieli wiecej. Cos kosztem czegos.
1
Jak nasi beda meli mniej? Chyba wiecej wlasnie. Skoro gralismy w sobote i teraz zagramy w czwartek to mamy 5dni a atletico 3 skoro teraz bedzie gralo w srode.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Coutinho wczoraj bardziej mi sie podobala. Nie mowie ze ta nie jest piekna ale naprawde byla ladniejsza.
0
Nie maja szans przejsc realu w tym dwumeczu. Gdyby jeszcze przegrali tylko 1bramka to...no moze. Ale teraz jak Real wrocil do formy to jedyne co moim zdaniem najwiecej ugraja to remis u siebie z realem.
0
Sevilla przestala grac. Ch.j wie co sie z nimi stalo. A tak ladnie zaczeli mecz i mogli nawet prowadzic.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po tym co ostatnio pokazuje sevilla i valencia to Sevilli za rok nalezaloby sie miejsce w LM. Chcialbym bardzo zeby sevilla przescignela Valencie ktora dzis ledwo na farcie wygrala u siebie z sociedad.