0

Maja patent na faworytow a z ogorami dostaja baty.

0

Gooooooolll) !!!!-# HAHAHAHAHAHAHAHA

2

Zgadzam sie. Bedzie mial premie od Pereza.

6

a po co on u nas? znowu jakies plotki rozsiewają.

0

w ostatnim meczu tak grał m.w. Przeciez przed przyjsciem Valverde gralismy juz 4-3-3 i ja podałem w pomocy 2 zawodników do rotacji.

0

PO przyjsciu Griezmanna skład wyglądałby tak :
Suarez - Griezmann - Messi
Coutinho/Iniesta- Busi/Paulinho- Dembele/Rakitic
Alba-Pique-Umtiti-Roberto

I wszystkich w składzie idzie zmieścić. Nie potrzebne jakieś wypożyczanki ani żadne kotłowanie. Poza tym nie wiadomo czy Iniesta nie odejdzie do tych Chin jak było już mówione.

0

Moim zdaniem z Neymarem czy bez i tak nie mieli szans.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Na wiesc ze Mbappe mialby byc najlepszy na swiecie reaguje tak :

2

Przestan wierzyc w tanie plotki pismakow

0

skąd info? bo narazie wyczytałem wszędzie że nie wiadomo i wszedziepisza ze trwa wyscig z czasem

2

przeczytaj dokladnie zanim zaczniesz komentować. Tu jest napisane o strzałach w obecnym sezonie.

0

Watpie zeby Henry z tymi pilkarzami w skladzie cos wiecej zdzialal. Tu potrzeba przebudowy calego skladu a nie tylko trenera.

0

największe napier.alanki w futbolu podczas meczu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja pisalem wrecz odwrotnie czyli ze Real wygra ma SB i teraz wydaje mi sie ze przejdzie dalej do cwiercfinalu. Ja wyrazam tylko swoje zdanie i wiem ze wszystko jest mozliwe.

6

Z neymarem czy bez PSG nie ma najmniejszych szans na Real. Real teraz wrocil do formy.

0

Mecz meczowi nie rowny. Z MU zagrali fantastycznie a dzis graja totalny dramat. Sevilla to gra tj Arsenal w lidze angielskiej. Nidgy nie wiadomo na jaka seville trafisz.

0

No bo to prawda. Gdybys zobaczyl jak padly 2 bramki to bys nie uwierzyl. Atletico gra tj zawsze a nie jakos nadzwyczajnie. Sevilla gra dramat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Atletico dzis tym meczem ripostuje wszystkim tym co twierdzili ze wygrywaja najmniejszym nakladem sil czyli 1-0 autobus i koniec.

0

No ale teraz bedziemy mieli wiecej. Cos kosztem czegos.

1

Jak nasi beda meli mniej? Chyba wiecej wlasnie. Skoro gralismy w sobote i teraz zagramy w czwartek to mamy 5dni a atletico 3 skoro teraz bedzie gralo w srode.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Coutinho wczoraj bardziej mi sie podobala. Nie mowie ze ta nie jest piekna ale naprawde byla ladniejsza.

0

Nie maja szans przejsc realu w tym dwumeczu. Gdyby jeszcze przegrali tylko 1bramka to...no moze. Ale teraz jak Real wrocil do formy to jedyne co moim zdaniem najwiecej ugraja to remis u siebie z realem.

0

Sevilla przestala grac. Ch.j wie co sie z nimi stalo. A tak ladnie zaczeli mecz i mogli nawet prowadzic.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Po tym co ostatnio pokazuje sevilla i valencia to Sevilli za rok nalezaloby sie miejsce w LM. Chcialbym bardzo zeby sevilla przescignela Valencie ktora dzis ledwo na farcie wygrala u siebie z sociedad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?