0

zauważ, że bramka dla Chelsea również padła po błędzie Busquetsa. A dwa słupki padły po tym jak napastnicy chelsea w tym willian tylko się chwilowo urwali. Barcelona miała kontrolę nad meczem tylko nie miała pomysłu na atak i jak się przebić przez mur jakim była obrona Chelsea.
Uwierz mi, że ja fantastyki raczej nie oglądam.

0

ja nie twierdze ze my będziemy grac na 0-0 . czyt co ja piszę. Oni będą musieli ruszyć i to nam ułatwi drogę do strzelania goli.

0

Po pierwsze jak będą grali tj na Stamford Bridge to nie strzelą gola bo my nie będziemy doprowadzać ich do kontry. Będą musieli przycisnąć na nas od początku w rewanżu bo wynik 0-0 daje nam awans nie im więc będą musieli strzelić gola. Dlatego będzie więcej przestrzeni do rozgrywania dla naszych atakujących i do tego my mamy ciut większe boisko. Więc jestem pełen optymizmu przed rewanżem.

4

Grali tj jak im na to przeciwnik pozwalał. To nie Barca grała tak beznadziejnie tylko Chelsea grała niemal perfekcyjnie w obronie.

0

To nie zadne bledy w tlumaczeniu. Ze ty to widzisz inaczej to juz twoja sprawa.

1

Czlowieku ale to dziala w dwie strony. Gdyby nasi obroncy bledu nie popelnili to tez i chelsea by nie strzelila.

3

Bardzo madrze powiedziane!!! Tu zauwazaja ze gdyby nie blad chelsea to barca bu bramki nie zdobyla ale nie zauwazaja ze tak samo to dziala w druga strone.

7

Heh te Zalosne Madryckie dzienniki cyt " Slaba Barcelona..." Slaby to jest Real jak dostaje od nas 3- 0 na Bernabeu uhahahahaha

1

Tez go stawiam wyzej niz suareza. Chociaz bardziej oczywiscie lubie suareza.

0

Tez bym chcial griezmanna ale nie gadaj ze suarez out.

0

Zgadzam sie z Toba. Tylko ze ja sie boje ze u nas tez moze byc remis taki np 2-2 i moze byc po nas.

0

A ty smieszny ziomus jestes.

0

Gooooooolllllll

1

Grany za wolno. W ten sposob nic nie zdzialamy.

0

Dlaczego ?? Realnie oceniam sytuacje

0

Suareza dzis nie ma na tym boisku tylko macha rekami, rakieta same straty do tego zaraz czerwo wylapie, paulinho drewno zamiast dp przodu z akcja isc to w 3 sytuacjach do tylu podaje. Oj Boje sie o ta druga polowe. Co z tego ze przez pierwsze 30min mamy pilke jak oddalismy tylko 2 kapciowate strzaly a ostatni kwadrans tak na nas najechali ze powinnismy sie cieszyc ze 2-0 nie przegrywamy.

2

Wogole nie gramy do przodu. Ale dramat. Fart ze nie przegrywamy 2-0

8

Rakitic zaraz czerwo wylapie

0

Za kogo ??

0

Co z tego posiadania jak narazie Wiecej grozniejszych akcji zrobilo chelsea. Zaczynaja z nami jechac

0

W sumie racja.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ja widze zemy 4-3-3 gramy a nie 4 4 2. Ciekawe ciekawe, chociaz nie wiem czy to dobry ruch ze strony valverde

0

Podalem pierwszy lepszy przyklad. To ze nie napisalem nie znaczy ze tak nie uwazam

0

U nas np Alba tez jest obronca a ma mega wklad w ofensywie.spojrz na ustawienie. Graja 3-4-3 z trzema atakujacymi. Bedzie ciekawie.

1

Chelsea widze ofensywnie ustawiona. Bedzie walka

0

3-0 dla Barcelony. !!!!! Jedziemy z nimi

0

Za to Chelsea jak ofensywnie ustawiona. No no no. Kto by pomyslal. Jednak autobusu nie bedzie chyba.

0

Napewno coutinho wejdzie :> heh

0

Jednak Paulinho !!!! No Ciekawe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?