laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zauważ, że bramka dla Chelsea również padła po błędzie Busquetsa. A dwa słupki padły po tym jak napastnicy chelsea w tym willian tylko się chwilowo urwali. Barcelona miała kontrolę nad meczem tylko nie miała pomysłu na atak i jak się przebić przez mur jakim była obrona Chelsea.
Uwierz mi, że ja fantastyki raczej nie oglądam.
0
ja nie twierdze ze my będziemy grac na 0-0 . czyt co ja piszę. Oni będą musieli ruszyć i to nam ułatwi drogę do strzelania goli.
0
Po pierwsze jak będą grali tj na Stamford Bridge to nie strzelą gola bo my nie będziemy doprowadzać ich do kontry. Będą musieli przycisnąć na nas od początku w rewanżu bo wynik 0-0 daje nam awans nie im więc będą musieli strzelić gola. Dlatego będzie więcej przestrzeni do rozgrywania dla naszych atakujących i do tego my mamy ciut większe boisko. Więc jestem pełen optymizmu przed rewanżem.
4
Grali tj jak im na to przeciwnik pozwalał. To nie Barca grała tak beznadziejnie tylko Chelsea grała niemal perfekcyjnie w obronie.
0
To nie zadne bledy w tlumaczeniu. Ze ty to widzisz inaczej to juz twoja sprawa.
1
Czlowieku ale to dziala w dwie strony. Gdyby nasi obroncy bledu nie popelnili to tez i chelsea by nie strzelila.
3
Bardzo madrze powiedziane!!! Tu zauwazaja ze gdyby nie blad chelsea to barca bu bramki nie zdobyla ale nie zauwazaja ze tak samo to dziala w druga strone.
7
Heh te Zalosne Madryckie dzienniki cyt " Slaba Barcelona..." Slaby to jest Real jak dostaje od nas 3- 0 na Bernabeu uhahahahaha
1
Tez go stawiam wyzej niz suareza. Chociaz bardziej oczywiscie lubie suareza.
0
Tez bym chcial griezmanna ale nie gadaj ze suarez out.
0
Zgadzam sie z Toba. Tylko ze ja sie boje ze u nas tez moze byc remis taki np 2-2 i moze byc po nas.
0
A ty smieszny ziomus jestes.
0
Gooooooolllllll
1
Grany za wolno. W ten sposob nic nie zdzialamy.
0
Dlaczego ?? Realnie oceniam sytuacje
0
Suareza dzis nie ma na tym boisku tylko macha rekami, rakieta same straty do tego zaraz czerwo wylapie, paulinho drewno zamiast dp przodu z akcja isc to w 3 sytuacjach do tylu podaje. Oj Boje sie o ta druga polowe. Co z tego ze przez pierwsze 30min mamy pilke jak oddalismy tylko 2 kapciowate strzaly a ostatni kwadrans tak na nas najechali ze powinnismy sie cieszyc ze 2-0 nie przegrywamy.
2
Wogole nie gramy do przodu. Ale dramat. Fart ze nie przegrywamy 2-0
8
Rakitic zaraz czerwo wylapie
0
Za kogo ??
0
Co z tego posiadania jak narazie Wiecej grozniejszych akcji zrobilo chelsea. Zaczynaja z nami jechac
0
W sumie racja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ja widze zemy 4-3-3 gramy a nie 4 4 2. Ciekawe ciekawe, chociaz nie wiem czy to dobry ruch ze strony valverde
0
Podalem pierwszy lepszy przyklad. To ze nie napisalem nie znaczy ze tak nie uwazam
0
U nas np Alba tez jest obronca a ma mega wklad w ofensywie.spojrz na ustawienie. Graja 3-4-3 z trzema atakujacymi. Bedzie ciekawie.
1
Chelsea widze ofensywnie ustawiona. Bedzie walka
0
3-0 dla Barcelony. !!!!! Jedziemy z nimi
0
Za to Chelsea jak ofensywnie ustawiona. No no no. Kto by pomyslal. Jednak autobusu nie bedzie chyba.
0
Napewno coutinho wejdzie :> heh
0
Jednak Paulinho !!!! No Ciekawe