0

Jak myslicie , Alaves urwie punkty realowi?? Moim zdaniem jest szansa na remis. Maja ostatnio dobra forme. Tak samo sadze ze sevilla tj w pucharze krola wygra jutro z atletico i odskoczymy im na 10pkt.

0

Rakitic mógłby się w przerwie zmienić z Paulinho. Obaj zmęczeni dlatego tylko po 45 min by zagrali.

0

Szkoda że dzis nie zagra. Po cichu liczyłem na jego hattrick dzis z Realem. ;p ;>

0

Dzięki :)

1

Oto mój skład na dzisiejszy mecz tak żeby kilku zawdoników mogło sobie odpocząć a inni żeby nie tracili ogrania.
http://www.futhead.com/18/squads/3042924/

0

Powiem ci że skład taki konkretny wybrałeś. Podoba mi się. Tylko wolałbym ustawienie 4-4-2.

0

I tu sie z toba zgadzam. Podejrzewam ze szybko skonczy moda na bezsennsowne darcie mordy bedoesa i spe.alone piesni plana b.

0

Ten caly pseudo hiphop jest Zalosny.

0

Plan B i Bedoes to sie hiphopem nie powinno nazywac.

0

Dla mnie z tego cale SB to najsmieszniejszy jest ten Bedoes i speda.ony Plan B. Wogole sie o ich istnieniu dowiedzialem w tym roku na tym forum. Dla mnue HH skonczyl sie wraz z Zip Skladem, Pono, WWO , OSTR" Kaliber ,po ich erze muzyke ktora gra wytwornia SB i te podobne to juz nieHiphop i inaczej ten rodaj muzyki powinno sue nazywac. Nie no jeszcze ten Bonson gra jeszcze w miare.

0

Jaki tydzien ??? W czwartek gramy z Las Palmas a w niedziele z Atletico.

2

3-0 Coutinho , 2xMessi

3

Cała ta Gimbaza jest podróbą HipHopu.

0

Tu juz sadze ze Coutinho wyjdzie w podstawowej jedenastce.

0

Tez mi sie tak wydaje.

0

W tej wyliczance najblizszych naszych przeciwnikow zapomnieli jeszcze wspomniec o Atletico z ktorym gramy przed malaga.

0

Poje...y z tych ruskich. Czytalem ten artykul. Nie mieli biletow i zaczeli wszczynac bojki.

1

Ferguson byl 27 lat trenerem MU wiec wenger ma jeszcze czas zeby go przebic :>

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

ale przecież atalanta nie jest jakims kopciuszkiem, żeby Borusia miała się jakoś wielce wstydzić po odpadnięciu z nimi. Atalanta jest w tym meczu wyraźnie lepsza.

0

A masz porownania.

3

Szwaby mi dzisiaj kupon zepsuja. Jak maja zamiar dzis przegrac to oby tak zeby nieprzeszli

0

Lipsk widze tez cos sie zbytnio nie spieszy. Lepiej chyba na wyjazdach gra.

0

Z taka gra jak narazie villareal moze zapomniec o awansie a nawet i o wygranej

1

Zenit 1-0 Tak jest ...........:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Podpinam sie pod wypowiedz. Dla mnie on jest mega mega przereklamowany a cena za niego jaki MU wydalo to najbardziej frajeski transfer.

0

Prowadza 1-0 ale sa pod ostrzalem. Puscilem ich ns kuponie ze wygraja ale cos mi tu smierdzi ze drugiej polowy tak bez straty gola nie pociagna.

0

Hahahaha 1-0 elegancko

0

Oby loko dzis wygrać o z Nicea. Ake jak narazie sie na to nie zapowiada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?