laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myslicie , Alaves urwie punkty realowi?? Moim zdaniem jest szansa na remis. Maja ostatnio dobra forme. Tak samo sadze ze sevilla tj w pucharze krola wygra jutro z atletico i odskoczymy im na 10pkt.
0
Rakitic mógłby się w przerwie zmienić z Paulinho. Obaj zmęczeni dlatego tylko po 45 min by zagrali.
0
Szkoda że dzis nie zagra. Po cichu liczyłem na jego hattrick dzis z Realem. ;p ;>
0
Dzięki :)
1
Oto mój skład na dzisiejszy mecz tak żeby kilku zawdoników mogło sobie odpocząć a inni żeby nie tracili ogrania.
http://www.futhead.com/18/squads/3042924/
0
Powiem ci że skład taki konkretny wybrałeś. Podoba mi się. Tylko wolałbym ustawienie 4-4-2.
0
I tu sie z toba zgadzam. Podejrzewam ze szybko skonczy moda na bezsennsowne darcie mordy bedoesa i spe.alone piesni plana b.
0
Ten caly pseudo hiphop jest Zalosny.
0
Plan B i Bedoes to sie hiphopem nie powinno nazywac.
0
Dla mnie z tego cale SB to najsmieszniejszy jest ten Bedoes i speda.ony Plan B. Wogole sie o ich istnieniu dowiedzialem w tym roku na tym forum. Dla mnue HH skonczyl sie wraz z Zip Skladem, Pono, WWO , OSTR" Kaliber ,po ich erze muzyke ktora gra wytwornia SB i te podobne to juz nieHiphop i inaczej ten rodaj muzyki powinno sue nazywac. Nie no jeszcze ten Bonson gra jeszcze w miare.
0
Jaki tydzien ??? W czwartek gramy z Las Palmas a w niedziele z Atletico.
2
3-0 Coutinho , 2xMessi
3
Cała ta Gimbaza jest podróbą HipHopu.
0
Tu juz sadze ze Coutinho wyjdzie w podstawowej jedenastce.
0
Tez mi sie tak wydaje.
0
W tej wyliczance najblizszych naszych przeciwnikow zapomnieli jeszcze wspomniec o Atletico z ktorym gramy przed malaga.
0
Poje...y z tych ruskich. Czytalem ten artykul. Nie mieli biletow i zaczeli wszczynac bojki.
1
Ferguson byl 27 lat trenerem MU wiec wenger ma jeszcze czas zeby go przebic :>
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
ale przecież atalanta nie jest jakims kopciuszkiem, żeby Borusia miała się jakoś wielce wstydzić po odpadnięciu z nimi. Atalanta jest w tym meczu wyraźnie lepsza.
0
A masz porownania.
3
Szwaby mi dzisiaj kupon zepsuja. Jak maja zamiar dzis przegrac to oby tak zeby nieprzeszli
0
Lipsk widze tez cos sie zbytnio nie spieszy. Lepiej chyba na wyjazdach gra.
0
Z taka gra jak narazie villareal moze zapomniec o awansie a nawet i o wygranej
1
Zenit 1-0 Tak jest ...........:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Podpinam sie pod wypowiedz. Dla mnie on jest mega mega przereklamowany a cena za niego jaki MU wydalo to najbardziej frajeski transfer.
0
Prowadza 1-0 ale sa pod ostrzalem. Puscilem ich ns kuponie ze wygraja ale cos mi tu smierdzi ze drugiej polowy tak bez straty gola nie pociagna.
0
Hahahaha 1-0 elegancko
0
Oby loko dzis wygrać o z Nicea. Ake jak narazie sie na to nie zapowiada