0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czlowieku o czym ty bredzisz.

0

Tak jest !!!! A to dopiero 1sza polowa. Jeszcze w drugiej niech Coutinho i Dembele strzela i wszystkim krytykom apy zamkna.

1

Goooooollllll !!!!!!!!! Leo Leo Leo

0

Zatanczyl z nimi

2

Panu Bogu w okno xD

0

Niech coutinho uderza

0

Gooooooollllllll el pistolero

0

Obrona sie nie zrozumiala. Zaraz strzelimy 3 gole

1

Barca z 5 bramkami straconymi ???? ten komentarz skwituje w taki sposob:

39

Pique powinien odpoczywac.

0

Hahaha. Miejmy nadzieje ze nie

0

Ja jestem kibicem Barcy i dlatego kibicuje Messiemu. Samo przez siebie to przemawia. Wiec nie mow ze jezeli ktos w (tym i ja) kibicuje zeby Messi mial wyzsze statustyki to odrazu juz nie kibicuje Barcelonie. Tak samo ja moge napisac ze ty nie kibicujesz Barcelonie bo nie kibicujesz messiemu, ale tego nie robie bo to jest chore kiedy sie cos wyklucza wzgledem czegos.

0

Kilka komenatarzy nizej jak napisalem ze chcialbym aby Messi cos strzelil i podkreslilem to co tynapisales z tym ze Real i Krystyna sie zblizaja to zostalem zbesztany ze to glupie statyatyki.

1

irytujące jest kiedy zarzucasz ze nie kibicuje Barcelonie tylko dlatego bo chciałbym aby Messi miał wyższe statystyki.

0

Wiadomo, że pkt są najważniejsze ale lubię kiedy Barca i MEssi w innych statystykach również jest na prowadzeniu.

0

Real już nas dogonił w liczbie zdobytych goli. Ronaldo małymi krokami też już dogania Messiego a w LM zniknął Messiemu za horyzontem. Fakt Messi bije go w liczbie zaliczonych asyst. Ale Jeżeli dziś Messi zagra to chciałbym bardzo aby on i Barca się odblokowała i odpowiedziała Realowi dziś wysokim zwycięstwem nad Gironą tak 5-0 i Messi hattricka wsadził.
VEB

1

jak ty nie potrafisz sobie pożartować to nie znaczy że masz komuś bronić się udzielać. Widać nie grzeszysz inteligencją.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Liverpool na jakiej fali jest teraz. Moim zdaniem tez maja w tym sezonie bardzo duze szanse zeby wygrac LM.

2

Wrocila im forma ale to co oni w tej chwili pokazuja moim zdaniem nie jest na City Bayern czy Barce.

0

Salah 22 gol.

0

Ehhhhhhh ta zelatyna

0

Benzema z metra do pustaka by nie trafil hahaja

1

Benzema hahahaha xd

0

XD

0

już to widzę jak Asensio odchodzi do Borussi. XD

14

A ja bym chciał żeby wrócił. Dobry z niego grajcar tylko ciągle kontuzje łapał. Niech się te pół sezonu teraz w Interze ogra, wróci do formy i wraca do nas bo bardzo by się nam przydał.

1

Mnie zawsze interesuje bo jestem Cules czyli nienienawidzę Realu. Wolę żeby byli np na 4 miejscu niż na 3 a najlepiej jakby wypadli poza pierwszą 4.

0

ale swoimi przewidywaniami mozna sie wymienic. jak nie chcesz to zignoruj moje pytanie a nie odpowiadaj złośliwymi komentarzami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?