1

Zgadzam sie z Toba. Od kilku juz dni ten sam temat walkowany jest.

1

Valencia slabiutko cos dzisiaj.Real jej znowu odskoczy
Edit. Maja farta jednak dzis

0

Mecz byl na remis, nawet prawidlowo zdobytego gola dla the blues nie uznal bo widzial soalonego

2

Arsenal nie istnieje.

0

Międzyzdroje. Nad morzem

1

Ale u mnie sypie. Juz zaraz 0,5 metra sniegu bedzie.

0

Kazdemu sie moze zdarzyc ale jemu tego typu akcje cos czesto sie zdarzaja.

3

Ale tez z 3 metrow zamiast w bramke to uderzyl w poprzeczke.

1

Chelsea widze siadla juz.

0

Narazie ustało ale jak sie zacznie powtarzac to sproboje.

0

MU fartem narazie wyciaga remis. Wynik lepszy niz gra. Licze ze dominacja chelsea w tym meczu przelozy sie na wynik i po przerwie wbija im gola/e

0

Mam wlaczana ochrone internetu. Tak mi sie dzieje nie tylko na fcbarca ale wogole.

1

Mam pytanie . Czy ktos z was wie jak wylaczyc te glupie reklamy co sie pojawiaja typu " gratulacje wygrales samsunga..." itp. Bo co wlacze la ramble albo przeskocze.
Na inna strone to odrazu mi one wyskakuja.

2

Tak tez tak mam.

0

ehhhh no nie. WIelka szkoda. Jak nie Dembele to zaraz Semedo. Jak tylko któryś pokaże wyższy poziom tj wczoraj Semedo to zaraz go kontuzja musi łapać. Coś mamy pecha z tymi kontuzjami.

3

I życzę ci Miłego oglądania. ;)

0

ja tam do nich nic nie mam.

1

Dzisiaj widzę gorączka piłkarskiej Niedzieli. Od godz 15 same szlagiery aż do 21. PSG będzie miało sprawdzian formy z Marsylią która będzie grała dziś o możlliwość wskoczenia na 2 miejsce. . Sevilla jeżeli będzie prezentować poziom z LM to myślę, że powinna spokojnie ugrać co najmniej remis z Atletico u siebie. W Lidze angielskiej to najciężej zawsze przewidzieć ale nie zdziwię się jak Chelsea dziś wygra z MU a w Pucharze Ligi to Arsenalowi nie daje praktycznie żadnych szans. Leverkusen z Schalke też się ciekawie zapowiada dla fanów Bundesligi ale tej ligi to ja praktycznie nie oglądam ani nie obstawiam meczów z niej.
Takie niedziele to mogłyby być co tydzień :D

0

Co wy sie ich tak czepiacie ??

1

Nie no nie az tyle xd

3

Brawo Barca!!!!! Piękny mecz. o to chodziło. I Coutinho mozliwe ze bramka kolejki. Barca dzis zamknela usta wszystkim krytykom.

1

Bo to nie byl mecz LM moze dlatego nad ter Stegenen sie nie spuszczali

0

I rozumie sie razem z Dembele na prawej flance.

9

Alba hahahsha hr jaki agent

2

Zeby to nie byla kontuzja jakas powazna u Semedo. Pieknie dzisiaj gra.

1

Pięknieeee Tak jest. Jak ten sklad sie jeszcze ogra to bedzie MIAZGAAAA !!!!!!

0

Coutinhooooooo!!!!!!!!!

0

No i stalo sie. A mogl od poczatku grac verma albo mina

3

Do wszystkich tych ktorzy nadal uwazaja ze Barca ma Kryzys

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?