laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zgadzam sie z Toba. Od kilku juz dni ten sam temat walkowany jest.
1
Valencia slabiutko cos dzisiaj.Real jej znowu odskoczy
Edit. Maja farta jednak dzis
0
Mecz byl na remis, nawet prawidlowo zdobytego gola dla the blues nie uznal bo widzial soalonego
2
Arsenal nie istnieje.
0
Międzyzdroje. Nad morzem
1
Ale u mnie sypie. Juz zaraz 0,5 metra sniegu bedzie.
0
Kazdemu sie moze zdarzyc ale jemu tego typu akcje cos czesto sie zdarzaja.
3
Ale tez z 3 metrow zamiast w bramke to uderzyl w poprzeczke.
1
Chelsea widze siadla juz.
0
Narazie ustało ale jak sie zacznie powtarzac to sproboje.
0
MU fartem narazie wyciaga remis. Wynik lepszy niz gra. Licze ze dominacja chelsea w tym meczu przelozy sie na wynik i po przerwie wbija im gola/e
0
Mam wlaczana ochrone internetu. Tak mi sie dzieje nie tylko na fcbarca ale wogole.
1
Mam pytanie . Czy ktos z was wie jak wylaczyc te glupie reklamy co sie pojawiaja typu " gratulacje wygrales samsunga..." itp. Bo co wlacze la ramble albo przeskocze.
Na inna strone to odrazu mi one wyskakuja.
2
Tak tez tak mam.
0
ehhhh no nie. WIelka szkoda. Jak nie Dembele to zaraz Semedo. Jak tylko któryś pokaże wyższy poziom tj wczoraj Semedo to zaraz go kontuzja musi łapać. Coś mamy pecha z tymi kontuzjami.
3
I życzę ci Miłego oglądania. ;)
0
ja tam do nich nic nie mam.
1
Dzisiaj widzę gorączka piłkarskiej Niedzieli. Od godz 15 same szlagiery aż do 21. PSG będzie miało sprawdzian formy z Marsylią która będzie grała dziś o możlliwość wskoczenia na 2 miejsce. . Sevilla jeżeli będzie prezentować poziom z LM to myślę, że powinna spokojnie ugrać co najmniej remis z Atletico u siebie. W Lidze angielskiej to najciężej zawsze przewidzieć ale nie zdziwię się jak Chelsea dziś wygra z MU a w Pucharze Ligi to Arsenalowi nie daje praktycznie żadnych szans. Leverkusen z Schalke też się ciekawie zapowiada dla fanów Bundesligi ale tej ligi to ja praktycznie nie oglądam ani nie obstawiam meczów z niej.
Takie niedziele to mogłyby być co tydzień :D
0
Co wy sie ich tak czepiacie ??
1
Nie no nie az tyle xd
3
Brawo Barca!!!!! Piękny mecz. o to chodziło. I Coutinho mozliwe ze bramka kolejki. Barca dzis zamknela usta wszystkim krytykom.
1
Bo to nie byl mecz LM moze dlatego nad ter Stegenen sie nie spuszczali
0
I rozumie sie razem z Dembele na prawej flance.
9
Alba hahahsha hr jaki agent
2
Zeby to nie byla kontuzja jakas powazna u Semedo. Pieknie dzisiaj gra.
1
Pięknieeee Tak jest. Jak ten sklad sie jeszcze ogra to bedzie MIAZGAAAA !!!!!!
0
Coutinhooooooo!!!!!!!!!
0
No i stalo sie. A mogl od poczatku grac verma albo mina
3
Do wszystkich tych ktorzy nadal uwazaja ze Barca ma Kryzys
0
Komentarz usunięty przez użytkownika