0

No tak czy nie ??? No taka Racj :>>

0

No widzis bo ja za Cataluna dzis jeste.:>

0

Niech zyje .!!!!!!! Barca 3- 0 oooo. Sometimes i'm got a good feeling

2

VISCA EL BARCA !!!!!!!!!!!!!

1

na stryczek z nimi ;>

32

hahahaah Gomes moglby tak do ciebie powiedziec :D

1

Pozatym nast dnia o 9 znasz juz wynik

1

Ja wierze ze bedzie 3-0 dla Barcelony. 2x Messi 1x Suarez

0

0-4 dla Bayernu

1

za rok jak Valverde by sie uparł to linia pomocy może się składać z samych brazylijczyków. Przyjdzie Arthur, z wypożyczenia wróci Rafinha(ktory nieźle sie teraz w Interze spisuje) i będziemy mieli brazylijką pomoc
Coutinho-Arthur-Paulinho-Rafinha.
Oczywiście to tylko takie gdybanie z mojej strony. ;p

1

chelsea napewno jutro nie postawi autobusu.

0

Chelsea ruszy na nas huraganowym atakiem a nie zaden autobus.

2

O 360 stopni??? Hahahahaha dobry jestes.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Coutinho dopiero pokaże co potrafi w Barcelonie jak zaczenie częściej grać i częściej wychodzić w podstawowej jedenastce u Valverde.

44

Ludzie zamiast się cieszyć że 3miejsce brązowy medal, pierwszy medal w historii drużynowych występów, to tylko narzekanie że niema srebra.

0

Dla mnie Asensio nie jest przereklamowany. Zgadzam sie ze Wczoraj był decydujący dla rywalizacji Realu i uważam, że na chwilę obecną Real ma więcej pożytku z niego niż Z Benzemy czy Bale'a.

0

Betis moim zdaniem wczoraj u siebie zagrał lepiej z Realem niż ostatnio PSG zagralo z realem. Tak to jest.

0

naciskam na Polska i nic sie nie dzieje ;/

0

Byłoby pięknie :D

0

pisząc klasyczny hattrick miałem na myśli 3 gole w jednej połowie bez żadnych innych wymagań. Ale jakby strzelił tj ty napisałas bnyłoby jeszcze pięknień :D

0

wiem , sprawdzałem też to. Mają ciężko teraz. My też w sumie mamy niedługo mecz z Atletico u siebie ale to nie to co oni.

Dziwny zbieg okoliczności Atletico i Chelsea było ze sobą w grupie w LM a teraz w najbliższych meczach gramy z nimi.

0

Widzę, że coś sklep nie działa :/

0

ehhh, chciałbym zobaczyć jutro taki klasyczny hattrick w wykonaniu Messiego :D

0

Co do składu to wydaje mi się , że będzie właśnie taki jak podałeś bo taki byłby najsilniejszy. A wynik to stawiam że remis tak 1-1 może 2-2.

1

ja również :D.

0

Ehhhh a mialo byc tak pieknie.

0

Dzięki. Twoj tez jest fajny.

6

Hahaha 2-1 takjest

0

Tak jest. Oby dalej ich cisneli po tym jak na nich siedli a nie ze po golu koniec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?