laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak czy nie ??? No taka Racj :>>
0
No widzis bo ja za Cataluna dzis jeste.:>
0
Niech zyje .!!!!!!! Barca 3- 0 oooo. Sometimes i'm got a good feeling
2
VISCA EL BARCA !!!!!!!!!!!!!
1
na stryczek z nimi ;>
32
hahahaah Gomes moglby tak do ciebie powiedziec :D
1
Pozatym nast dnia o 9 znasz juz wynik
1
Ja wierze ze bedzie 3-0 dla Barcelony. 2x Messi 1x Suarez
0
0-4 dla Bayernu
1
za rok jak Valverde by sie uparł to linia pomocy może się składać z samych brazylijczyków. Przyjdzie Arthur, z wypożyczenia wróci Rafinha(ktory nieźle sie teraz w Interze spisuje) i będziemy mieli brazylijką pomoc
Coutinho-Arthur-Paulinho-Rafinha.
Oczywiście to tylko takie gdybanie z mojej strony. ;p
1
chelsea napewno jutro nie postawi autobusu.
0
Chelsea ruszy na nas huraganowym atakiem a nie zaden autobus.
2
O 360 stopni??? Hahahahaha dobry jestes.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Coutinho dopiero pokaże co potrafi w Barcelonie jak zaczenie częściej grać i częściej wychodzić w podstawowej jedenastce u Valverde.
44
Ludzie zamiast się cieszyć że 3miejsce brązowy medal, pierwszy medal w historii drużynowych występów, to tylko narzekanie że niema srebra.
0
Dla mnie Asensio nie jest przereklamowany. Zgadzam sie ze Wczoraj był decydujący dla rywalizacji Realu i uważam, że na chwilę obecną Real ma więcej pożytku z niego niż Z Benzemy czy Bale'a.
0
Betis moim zdaniem wczoraj u siebie zagrał lepiej z Realem niż ostatnio PSG zagralo z realem. Tak to jest.
0
naciskam na Polska i nic sie nie dzieje ;/
0
Byłoby pięknie :D
0
pisząc klasyczny hattrick miałem na myśli 3 gole w jednej połowie bez żadnych innych wymagań. Ale jakby strzelił tj ty napisałas bnyłoby jeszcze pięknień :D
0
wiem , sprawdzałem też to. Mają ciężko teraz. My też w sumie mamy niedługo mecz z Atletico u siebie ale to nie to co oni.
Dziwny zbieg okoliczności Atletico i Chelsea było ze sobą w grupie w LM a teraz w najbliższych meczach gramy z nimi.
0
Widzę, że coś sklep nie działa :/
0
ehhh, chciałbym zobaczyć jutro taki klasyczny hattrick w wykonaniu Messiego :D
0
Co do składu to wydaje mi się , że będzie właśnie taki jak podałeś bo taki byłby najsilniejszy. A wynik to stawiam że remis tak 1-1 może 2-2.
1
ja również :D.
0
Ehhhh a mialo byc tak pieknie.
0
Dzięki. Twoj tez jest fajny.
6
Hahaha 2-1 takjest
0
Tak jest. Oby dalej ich cisneli po tym jak na nich siedli a nie ze po golu koniec