laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Moim zdaniem rowniez sklad psg kulawy
0
Tu chodzi o to ze to jest 2mecz czyli nawet jakby Real wygral 10-0to nie awansuje bo wszystko sie wyjasni w paryzu.
0
Po pierwsze dzisiaj nikt nie awansuje bo jest jeszcze 2ugi mecz. Ale tak pozatym to bardzo malo osob albo chyba nikt.
0
Hehe tak jest. I to mi sie podoba.
0
Wtedy Bayern byl w mega kryzysie. Dobra nie potrzebnie napisalem co mi sie wydaje bo tu mega pocisk zebralem. Mecz bedzie o 20 45 i wtedy sie wszystko wyjasni.
0
w sumie tez racja.
0
nie rozumiem o co ci chodzi ?
0
Chciałbym się mylić ale tak to widzę. W kuponie w sts puszczam m.in wygrana Realu.
0
ja stawiam na wygraną Realu. JA widzę PSG tj grało z Bayernem w Monachium i dało sie zdominować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
no widzisz ;) ........
0
Dzisiaj Real wygrywa po lepszej grze od PSG i z duża przewagą na nad nimi. Przycisną ich tj jak Bayern przycisnął PSG u siebie. Nie mówię że Real wygra odrazu 3-0 ale Wygrana Realu jest moim zdnaniem pewna. Tymbardziej ze Cavani wraca po kontuzji.
0
Kilka lat roznicy ale to nie zmienia faktu ze Antka bardziej bym widzial u nas niz Eriksena i pisalem wczesniej dlaczego.
4
Po co nam kolejny pomocnik?? W pomocy juz mamy pelen sklad i mamy tam graczy o profilu Eriksena. A Griezmann bardzo by sie nam przydal zwlaszcza jak Valverde z 4-4-2 bedzie przechodzil n 4-3-3. Pozatym juz Suarez ma ok 30 lat a Antek 25.
0
Spoko . widze ze co stronka to inne dane podaja. Ale za bardzo sie od siebie nie roznia .
2
Mnie rowniez ona zadziwia. W dodatku w sts stawiam na Real. Dla realu lm to ostatni szansa na uratowanie sezonu wiec beda grac na 200%
0
Idz na radnke bo Real jutro nie przegra. Bedzie remis raczej.
5
Douglas Costa to jest kocur.
1
Juve faktycznie dzisiaj slabo ale trzeba pamietac ze nie ma 6 podstawowych zawodnikow tj Dybala czy Cuadrado bo kontuzje. Ja to przed meczem obstawialem wygrana Tottenhamu bo myslalem ze juve bez nich nie da rady.
0
Hehe do przerwy moglo byc 3- 1 dla Juve a skonczy sie jeszcze 3-2 dla Tottenhamu
0
Ale wyciagnal teraz. Cos juve zaczyna chyba ruszac
0
Hehe najlepszy :). Dzieki.
1
33 do 67 !! . skad ty te wyniki wziales ?
1
Fakt ....Juz w tym sezonie 2pudla
1
Juve juz siadlo.
0
Wypasny :D. Takie mecze rzadko sie zdarzaja
0
Zgadzam sie. :) idealny wybor.
0
Jak zwykle Valverde zaskakuje