0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Moim zdaniem rowniez sklad psg kulawy

0

Tu chodzi o to ze to jest 2mecz czyli nawet jakby Real wygral 10-0to nie awansuje bo wszystko sie wyjasni w paryzu.

0

Po pierwsze dzisiaj nikt nie awansuje bo jest jeszcze 2ugi mecz. Ale tak pozatym to bardzo malo osob albo chyba nikt.

0

Hehe tak jest. I to mi sie podoba.

0

Wtedy Bayern byl w mega kryzysie. Dobra nie potrzebnie napisalem co mi sie wydaje bo tu mega pocisk zebralem. Mecz bedzie o 20 45 i wtedy sie wszystko wyjasni.

0

w sumie tez racja.

0

nie rozumiem o co ci chodzi ?

0

Chciałbym się mylić ale tak to widzę. W kuponie w sts puszczam m.in wygrana Realu.

0

ja stawiam na wygraną Realu. JA widzę PSG tj grało z Bayernem w Monachium i dało sie zdominować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

no widzisz ;) ........

0

Dzisiaj Real wygrywa po lepszej grze od PSG i z duża przewagą na nad nimi. Przycisną ich tj jak Bayern przycisnął PSG u siebie. Nie mówię że Real wygra odrazu 3-0 ale Wygrana Realu jest moim zdnaniem pewna. Tymbardziej ze Cavani wraca po kontuzji.

0

Kilka lat roznicy ale to nie zmienia faktu ze Antka bardziej bym widzial u nas niz Eriksena i pisalem wczesniej dlaczego.

4

Po co nam kolejny pomocnik?? W pomocy juz mamy pelen sklad i mamy tam graczy o profilu Eriksena. A Griezmann bardzo by sie nam przydal zwlaszcza jak Valverde z 4-4-2 bedzie przechodzil n 4-3-3. Pozatym juz Suarez ma ok 30 lat a Antek 25.

0

Spoko . widze ze co stronka to inne dane podaja. Ale za bardzo sie od siebie nie roznia .

2

Mnie rowniez ona zadziwia. W dodatku w sts stawiam na Real. Dla realu lm to ostatni szansa na uratowanie sezonu wiec beda grac na 200%

0

Idz na radnke bo Real jutro nie przegra. Bedzie remis raczej.

5

Douglas Costa to jest kocur.

1

Juve faktycznie dzisiaj slabo ale trzeba pamietac ze nie ma 6 podstawowych zawodnikow tj Dybala czy Cuadrado bo kontuzje. Ja to przed meczem obstawialem wygrana Tottenhamu bo myslalem ze juve bez nich nie da rady.

0

Hehe do przerwy moglo byc 3- 1 dla Juve a skonczy sie jeszcze 3-2 dla Tottenhamu

0

Ale wyciagnal teraz. Cos juve zaczyna chyba ruszac

0

Hehe najlepszy :). Dzieki.

1

33 do 67 !! . skad ty te wyniki wziales ?

1

Fakt ....Juz w tym sezonie 2pudla

1

Juve juz siadlo.

0

Wypasny :D. Takie mecze rzadko sie zdarzaja

0

Zgadzam sie. :) idealny wybor.

0

Jak zwykle Valverde zaskakuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?