laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale willian brame zasadzil.
0
Bardzo fajnie sie czyta jego konferencje.
0
faktycznie raz gralismy z nimi w grupie. Pomyliło mi się, dzięki za poprawkę. Czyli jest 2-2 w dwumeczach i raz wygrali grupę z nami. Powinniśmy się odgryźć im teraz i wygrać ten dwumecz.
1
Jak dla mnie te zmiany podane w artykule jak najbardziej są do przyjęcia i popieram je.
0
z Chelsea od 2000roku do teraz rozegralismy łącznie 12 meczów w LM i to zawsze w rundzie pucharowej czyli rozegralismy 6 dwumeczów. Jak narazie jest remis 3-3 w dwumeczach. 3x my przeszlismy dalej i 3x oni przeszli dalej. Teraz czas objąć przewagę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
juz nie przesadzaj ze 17 :D
0
Watpie zeby tak było i niechciałbym zeby tak sie stało. Ale powiem ci ze juz były przypadki w zarzadzie Barcelony ze kupilismy zawodnika drożej niz go poxniej zaraz sprzedalismy.
0
Czytam wiele rzeczy. Jak mi sie nudzi nawet to i to moja sprawa.
0
ponoć Arsenal chce go kupic http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Anglia/988086-arsenal-chce-dembele.html
0
no i to jest kolejny argument ktory przemawia za tym ze go u nas nie bedzie.
0
Ja tez jestem za ale PSG go nie wypusci z rąk raczej.
0
Ok sory. Nie pamietam go
1
Dobrze ze to nie ty decydujesz kogo Barca ma kupic.
0
Ten mecz Borussi z Atalanta lepszy
Niz ten Realu z Psg wczoraj
0
Wloskie i hiszpanskie druzyny widze narazie rzadza w LE
2
Super Artykuł. Oby takich więcej. Można je czytać w nie skończoność.
1
Miał być wielki mecz a był jak narazie najnudniejszy mecz z tych wszystkich czterech jakie się odbyły.
6
ALe tu chodzi o to żeby Barca strzelała a nie tylko żeby nie traciła.
0
Ja o Barce jestem spokojny. Wygramy w Londynie.
0
Chyba mnie z kims mylisz bo nie wg mnie
1
Real w cwiercfinale Wpada na Barce albo jakas angielska druzyne i odpada. O ile jeszcze wczesniej w Paryzu 2-0 nie dostanie i to PSG nie przejdzie chociaz watpie.
0
Tym razem jednak karny byl sluszny
0
Takie gadanie tam. Poprostu PSG i Neymar to slabiaki.
0
Neymar pokazal ze zrobil tylko przysluge Barcelonie ze odszedl. To PSG jest takie slabe ze masakra.
0
Ale to PSG slabe jest. Jak dzieci daja sie ogrywac.
0
Za Mbappe Di Maria powinien grac.
0
Ja mowilem o druzynach ktore do tej pory rozegraly mecze. Barca i Sevilla narazie ich nie rozegraly. Jak mozna oxeniac gre ang druzyn ktore nie rozegraly jeszcze swoich meczow. Czyt ze zrozumieniem
0
Oprocz Tottenhamu to jak narazie zaden z nich nie ma ciezkiego przeciwnika.
0
Pewnie ze lepsze a jest przeciez jeszcze 2 polowa zeby poprawic wynik.