0

Ale willian brame zasadzil.

0

Bardzo fajnie sie czyta jego konferencje.

0

faktycznie raz gralismy z nimi w grupie. Pomyliło mi się, dzięki za poprawkę. Czyli jest 2-2 w dwumeczach i raz wygrali grupę z nami. Powinniśmy się odgryźć im teraz i wygrać ten dwumecz.

1

Jak dla mnie te zmiany podane w artykule jak najbardziej są do przyjęcia i popieram je.

0

z Chelsea od 2000roku do teraz rozegralismy łącznie 12 meczów w LM i to zawsze w rundzie pucharowej czyli rozegralismy 6 dwumeczów. Jak narazie jest remis 3-3 w dwumeczach. 3x my przeszlismy dalej i 3x oni przeszli dalej. Teraz czas objąć przewagę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

juz nie przesadzaj ze 17 :D

0

Watpie zeby tak było i niechciałbym zeby tak sie stało. Ale powiem ci ze juz były przypadki w zarzadzie Barcelony ze kupilismy zawodnika drożej niz go poxniej zaraz sprzedalismy.

0

Czytam wiele rzeczy. Jak mi sie nudzi nawet to i to moja sprawa.

0

no i to jest kolejny argument ktory przemawia za tym ze go u nas nie bedzie.

0

Ja tez jestem za ale PSG go nie wypusci z rąk raczej.

0

Ok sory. Nie pamietam go

1

Dobrze ze to nie ty decydujesz kogo Barca ma kupic.

0

Ten mecz Borussi z Atalanta lepszy

Niz ten Realu z Psg wczoraj

0

Wloskie i hiszpanskie druzyny widze narazie rzadza w LE

2

Super Artykuł. Oby takich więcej. Można je czytać w nie skończoność.

1

Miał być wielki mecz a był jak narazie najnudniejszy mecz z tych wszystkich czterech jakie się odbyły.

6

ALe tu chodzi o to żeby Barca strzelała a nie tylko żeby nie traciła.

0

Ja o Barce jestem spokojny. Wygramy w Londynie.

0

Chyba mnie z kims mylisz bo nie wg mnie

1

Real w cwiercfinale Wpada na Barce albo jakas angielska druzyne i odpada. O ile jeszcze wczesniej w Paryzu 2-0 nie dostanie i to PSG nie przejdzie chociaz watpie.

0

Tym razem jednak karny byl sluszny

0

Takie gadanie tam. Poprostu PSG i Neymar to slabiaki.

0

Neymar pokazal ze zrobil tylko przysluge Barcelonie ze odszedl. To PSG jest takie slabe ze masakra.

0

Ale to PSG slabe jest. Jak dzieci daja sie ogrywac.

0

Za Mbappe Di Maria powinien grac.

0

Ja mowilem o druzynach ktore do tej pory rozegraly mecze. Barca i Sevilla narazie ich nie rozegraly. Jak mozna oxeniac gre ang druzyn ktore nie rozegraly jeszcze swoich meczow. Czyt ze zrozumieniem

0

Oprocz Tottenhamu to jak narazie zaden z nich nie ma ciezkiego przeciwnika.

0

Pewnie ze lepsze a jest przeciez jeszcze 2 polowa zeby poprawic wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?