16

Ramos karnego nie trafia . Tak jest !!!!!!!!!!!!!!

1

2-0 tak jest hahahahahahahahahyahahahaa. Piękna NOC BARCA 5-1 i Sevilla prowadzi 2-0 z realem

0

Kiedyś się przekonasz.

0

SEvilla 1-0 yeahhhhhh :) Noc dziś się zapowiada Pięknie zobaczymy czy tak się skończy

0

Mina moim zdaniem na chwile obecna jest na rowni z Umtitim

0

Dembele pokazał że nie powinien odchodzić na żadne wypożyczenie. Dzisiaj tez nie do końca najlepiej ale tą ostatnio i pierwszą akcja pokazał dziś klase.

1

fantastycznie dzisiaj grają

0

ale klepka. Piękna brama

0

piękny gol. Dembele pokazuje co potrafi :)

1

Yerry mina powinien grać za Vermalena a tak to super skład.

0

Jak Neymar przejdzie do Realu a Griezmann do Barcy to w następnym sezonie czeka nas Przekozackie El Clasico. Ale będą mecze. Ciekawe jak oni w ogóle wkoponują się do drużyn. Ale nie zdziwie się jak w Neymara poleci tj. kiedyś w Figo świński łeb na murawę. Nie mówię że to popieram tylko że nie zdziwię się.
Wiem, ze to tylko na razie gdybanki i jeszcze się ten sezon nie skończył ale już nie mogę się doczekać następnego sezonu.

0

nie no to już przesada. Może najlepiej na cały następny sezon. Nie dość że Marcelo go szarpał i on odmachnął się i przypadkiem go trafił a oni mu 4 mecze. Jak j7użktoś tutaj napisał są równi i równiejsi. Śmiech na sali. Żenua

4

ebać ten Real. Oby LIverpool im wrzucił jakąś Manite w finale i wyjaśnił że są farciarzami

6

Antek dawaj do nas !!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

śmieszny jest ten koleś......... Bale co najwyżej na żółtą??? już na drugą połowę powinien nie wychodzić i bramki by nie strzelił.

0

do tego meczu miałem do niego wielki szacunek. Ale tym meczem pokazał jaki z niego aktor i prowokator.

0

Bardzo świetny mecz. Jeszcze raz Brawo BArca !!! w 10 weszli tak w drugą połowę że aż się dziwiłem że grają w 10. Ogólnie wynik sprawiedliwy. Sędzia pomyłki w obie strony. 2 wielbłądy jak to mówią na eleven i dla Realu i dla Barcy. CZerwo dla Bale powinno być i bramka na 3-1 powinna być uznana. Dla Realu był karny dla Ramosa i bramka na 2-1 dla Barcy dyskusyjna bo chyba był faul na Varane. Wszyscy mowia ze był to był, ja tam go naprawdę nie widziałem muszę sobie jeszcze raz obejrzeć powtorki. VISCA EL BARCA

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

BRAWO BARCA !!!!!!!!

0

w obie strony kontrowersje są

0

w 10 jedziemy z nimi lepiej jak w 11

1

czemu on schodzi, niebezpieczna zmiana. mam nadzieje ze valverde wie co robi

3

powinno być 3-1 rakitic nie był na spalonym

0

ja tu faulu napraqde nie widze walka o piłkę była

0

ale wcisnął przy słupku

3

Tak jest on jest bogiem

0

3 raz i karktki nie da

0

tez mi się tak wydaje.

1

Matzyłą mi się manita a teraz chciałbym żeby chociaż remisem się zakończył. chociaż możliwe ze obrona Realu tez jakas czerwien zobaczy jakl się nie uspokoją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?