laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Ramos karnego nie trafia . Tak jest !!!!!!!!!!!!!!
1
2-0 tak jest hahahahahahahahahyahahahaa. Piękna NOC BARCA 5-1 i Sevilla prowadzi 2-0 z realem
0
Kiedyś się przekonasz.
0
SEvilla 1-0 yeahhhhhh :) Noc dziś się zapowiada Pięknie zobaczymy czy tak się skończy
0
Mina moim zdaniem na chwile obecna jest na rowni z Umtitim
0
Dembele pokazał że nie powinien odchodzić na żadne wypożyczenie. Dzisiaj tez nie do końca najlepiej ale tą ostatnio i pierwszą akcja pokazał dziś klase.
1
fantastycznie dzisiaj grają
0
ale klepka. Piękna brama
0
piękny gol. Dembele pokazuje co potrafi :)
1
Yerry mina powinien grać za Vermalena a tak to super skład.
0
Jak Neymar przejdzie do Realu a Griezmann do Barcy to w następnym sezonie czeka nas Przekozackie El Clasico. Ale będą mecze. Ciekawe jak oni w ogóle wkoponują się do drużyn. Ale nie zdziwie się jak w Neymara poleci tj. kiedyś w Figo świński łeb na murawę. Nie mówię że to popieram tylko że nie zdziwię się.
Wiem, ze to tylko na razie gdybanki i jeszcze się ten sezon nie skończył ale już nie mogę się doczekać następnego sezonu.
0
nie no to już przesada. Może najlepiej na cały następny sezon. Nie dość że Marcelo go szarpał i on odmachnął się i przypadkiem go trafił a oni mu 4 mecze. Jak j7użktoś tutaj napisał są równi i równiejsi. Śmiech na sali. Żenua
4
ebać ten Real. Oby LIverpool im wrzucił jakąś Manite w finale i wyjaśnił że są farciarzami
6
Antek dawaj do nas !!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
śmieszny jest ten koleś......... Bale co najwyżej na żółtą??? już na drugą połowę powinien nie wychodzić i bramki by nie strzelił.
0
do tego meczu miałem do niego wielki szacunek. Ale tym meczem pokazał jaki z niego aktor i prowokator.
0
Bardzo świetny mecz. Jeszcze raz Brawo BArca !!! w 10 weszli tak w drugą połowę że aż się dziwiłem że grają w 10. Ogólnie wynik sprawiedliwy. Sędzia pomyłki w obie strony. 2 wielbłądy jak to mówią na eleven i dla Realu i dla Barcy. CZerwo dla Bale powinno być i bramka na 3-1 powinna być uznana. Dla Realu był karny dla Ramosa i bramka na 2-1 dla Barcy dyskusyjna bo chyba był faul na Varane. Wszyscy mowia ze był to był, ja tam go naprawdę nie widziałem muszę sobie jeszcze raz obejrzeć powtorki. VISCA EL BARCA
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
BRAWO BARCA !!!!!!!!
0
w obie strony kontrowersje są
0
w 10 jedziemy z nimi lepiej jak w 11
1
czemu on schodzi, niebezpieczna zmiana. mam nadzieje ze valverde wie co robi
3
powinno być 3-1 rakitic nie był na spalonym
0
ja tu faulu napraqde nie widze walka o piłkę była
0
ale wcisnął przy słupku
3
Tak jest on jest bogiem
0
3 raz i karktki nie da
0
tez mi się tak wydaje.
1
Matzyłą mi się manita a teraz chciałbym żeby chociaż remisem się zakończył. chociaż możliwe ze obrona Realu tez jakas czerwien zobaczy jakl się nie uspokoją.