0

Tak jest 2-0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Tak jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigeria

0

Nigeria ma przewagę w posiadaniu pilki ale nie może stworzyć zadnych sytuacji. A islandia mogla już 3x strzelić gola

8

Nigeria do boju !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

dwie najlepiej prezentujące się zespoly to Rosja i Chorwacja a nie żadna Portugalia

0

Brazylia dziś musi Rozjechać Kostarykę

1

0

jakie bzdury ???

0

kto więcej goli a poxniej bezpośredni mecz

0

Złota Piłka dla Ronaldo to już jest kwestia niezaprzeczalna i bezdyskusyjna.

0

a skąd wiesz ze Islandia wygra jutro z Nigerią ? Nigeria może jutro wygrac z Islandia rownie dobrze wysokim wynikiem

0

i co......masz cos jeszcze do powiedzenia ciekawego na temat ZP

0

Złota piłka dla Ronaldo to już kwestia niezaprzeczalna i bezdyskusyjna

1

0-2 dla Chorwacji

0

Ten Sampaoli to jest śmieszny trener. On jest największym minusem tej reprezentacji

0

no to czekamy na Argentyne :)

13

Francja ledwo wygrywa 1-0 a ten pierd.li ze Francja nie wiadomo jaka dobra i jak swietnie przygotowana. Z Australia tez nie zachwycili teraz z Peru tez nie powalaja. Ci komentatorzy do tarcia chrzanu się nadaja.

7

to jest najnudniejszy mundial jaki oglądałem od 94 roku. mało bramek i kiepska gra

0

szkoda Peru. Do straconej bramki grali calkiem calkiem

1

ci komentatorzy na tvp sport są tak beznadziejni ze ludzkie pojecie przechodzi. co innego się dzieje na boisku a co innego komentuja

0

no wiem

0

Dembele poza skladem......?

2

no ciekawe co nam teraz Francja pokaże

0

ja dalem na Danie. ale jak mi maja kupon zepsuc to wole żeby przegrali :D

1

do tego ten gol to tez pilka na tacy

0

remis to najgorszy wynik dla mnie jaki może być w tym meczu

1

a ty umiesz czytac?? ja temu Ronaldo nic nie ujmuje. Ja tylko napisałem że jestem zażenowany tym studiem w tvp sport.

2

oj nawet nie wiesz jak mi się marzy taka sytuacja. :D

8

Jak oni na tym tvp sport podniecają się tym Ronaldo. Wiadomo że już na 99% wygrał Złota Piłka gra dobrze ale ludzie ile można tego słuchać. Albo jak oceniają jakiegoś innego zawodnika to mówią: " wiadomo nie gra on jak Cristiano Ronaldo...." lekka przesada

1

Tak wiem , ale nie sądzę żeby zagrali tj z Australią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?