laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jest 2-0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Tak jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigeria
0
Nigeria ma przewagę w posiadaniu pilki ale nie może stworzyć zadnych sytuacji. A islandia mogla już 3x strzelić gola
8
Nigeria do boju !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
dwie najlepiej prezentujące się zespoly to Rosja i Chorwacja a nie żadna Portugalia
0
Brazylia dziś musi Rozjechać Kostarykę
1
liczy się
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/mundial-2018/mundial-2018-zasady-ustalania-miejsc-w-grupach/60rvh5c
ale faktycznie pierw bramki poxniej mecze.
0
jakie bzdury ???
0
kto więcej goli a poxniej bezpośredni mecz
0
Złota Piłka dla Ronaldo to już jest kwestia niezaprzeczalna i bezdyskusyjna.
0
a skąd wiesz ze Islandia wygra jutro z Nigerią ? Nigeria może jutro wygrac z Islandia rownie dobrze wysokim wynikiem
0
i co......masz cos jeszcze do powiedzenia ciekawego na temat ZP
0
Złota piłka dla Ronaldo to już kwestia niezaprzeczalna i bezdyskusyjna
1
0-2 dla Chorwacji
0
Ten Sampaoli to jest śmieszny trener. On jest największym minusem tej reprezentacji
0
no to czekamy na Argentyne :)
13
Francja ledwo wygrywa 1-0 a ten pierd.li ze Francja nie wiadomo jaka dobra i jak swietnie przygotowana. Z Australia tez nie zachwycili teraz z Peru tez nie powalaja. Ci komentatorzy do tarcia chrzanu się nadaja.
7
to jest najnudniejszy mundial jaki oglądałem od 94 roku. mało bramek i kiepska gra
0
szkoda Peru. Do straconej bramki grali calkiem calkiem
1
ci komentatorzy na tvp sport są tak beznadziejni ze ludzkie pojecie przechodzi. co innego się dzieje na boisku a co innego komentuja
0
no wiem
0
Dembele poza skladem......?
2
no ciekawe co nam teraz Francja pokaże
0
ja dalem na Danie. ale jak mi maja kupon zepsuc to wole żeby przegrali :D
1
do tego ten gol to tez pilka na tacy
0
remis to najgorszy wynik dla mnie jaki może być w tym meczu
1
a ty umiesz czytac?? ja temu Ronaldo nic nie ujmuje. Ja tylko napisałem że jestem zażenowany tym studiem w tvp sport.
2
oj nawet nie wiesz jak mi się marzy taka sytuacja. :D
8
Jak oni na tym tvp sport podniecają się tym Ronaldo. Wiadomo że już na 99% wygrał Złota Piłka gra dobrze ale ludzie ile można tego słuchać. Albo jak oceniają jakiegoś innego zawodnika to mówią: " wiadomo nie gra on jak Cristiano Ronaldo...." lekka przesada
1
Tak wiem , ale nie sądzę żeby zagrali tj z Australią.