1

Ten Eriksen slabiak jest jednak

0

Chorwacja i Brazylia nie odpadną, obydwie te druzyny dojda do polfinału.

1

Szkoda mi Hiszpanii

0

Hiszpania wygra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Koke coz za fenomenalne zagranie xd

2

Tomaszewski człowieku, skończ już.

0

Hiszpania coś słabiutko. Niech cos zaczna grac i jakies zmiany zrobi Hierro bo czarno to widzę.

0

się zdziwią jak im Brazylia wrzuci w półfinale

1

Studio w tvp sport przed meczami to jedna wielka wiocha.
Zaczynając od Tomaszewskiego, po Gmocha, Szczęsnego i kończąc na prowadzących.

6

Do tego Tomaszewski już nam powiedział jak mecz będzie wyglądał, ze ruskie będą grali na remis. Tomaszewski święta głowa się zna xd.

A jak na razie wszystko co przepowiadał albo mowil kto przejdzie jeszcze się nie sprawdziło. A poxniej się głupio w studio tłumaczy czemu nie było po jego myśli. Mnie tez on wkurza. Pajac jeden

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Coutinho do złotej piłki !!!! a z tym Antkiem to chyba żart jakiś As chciał zrobić.

1

Zgadzam się z Tobą, że Mbappe zagrał jeden bardzo dobry mecz na tym Mundialu a już robią z niego wielką gwiazdę jakby w każdym meczu Francji tak grał.
Podejrzewam że zagrają z Urugwajem który ma żelazną i szybką obronę i będzie zupełnie nie widoczny.

0

Tak może

9

..."W składzie Francji było aż 3 białych. To jest rasizm ! Co na to Macron ?"... :DDDDDDDDD

1

Chorwacja pokaże Danii jak się gra w piłkę. 3-0 dla Chorwacji. Natomiast Hiszpania rozniesie dziś Ruskich, wyniku nie podaje.

0

BRAZYLIA i reszta państw południowo amerykańskich.

1

mi jeszcze Brazylia została

8

a ja jestem za Urugwajem w cwiercfinale wbrew tym cwaniaczkom z tvp

2

hahahah Krystyna jaki zbulwersowany

1

Urugwaj to takie Atletico Madryt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

heh mowilem

0

Urugwaj cos siadł. Oby się to nie zemscilo

0

Urugwaj powinien cos zacząć atakować a nie stanac na tej jednej bramce

0

Piękna Bramka :) Suarez co za asysta

0

Faul był ale przed polem karnym

0

zgadzam się, chyba najlepszy mecz tego Mundialu.

1

ale za faul na di mariii kartki nie dał, Sedzia pod Francje gwizdze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?