laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten Eriksen slabiak jest jednak
0
Chorwacja i Brazylia nie odpadną, obydwie te druzyny dojda do polfinału.
1
Szkoda mi Hiszpanii
0
Hiszpania wygra
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Koke coz za fenomenalne zagranie xd
2
Tomaszewski człowieku, skończ już.
0
Hiszpania coś słabiutko. Niech cos zaczna grac i jakies zmiany zrobi Hierro bo czarno to widzę.
0
się zdziwią jak im Brazylia wrzuci w półfinale
1
Studio w tvp sport przed meczami to jedna wielka wiocha.
Zaczynając od Tomaszewskiego, po Gmocha, Szczęsnego i kończąc na prowadzących.
6
Do tego Tomaszewski już nam powiedział jak mecz będzie wyglądał, ze ruskie będą grali na remis. Tomaszewski święta głowa się zna xd.
A jak na razie wszystko co przepowiadał albo mowil kto przejdzie jeszcze się nie sprawdziło. A poxniej się głupio w studio tłumaczy czemu nie było po jego myśli. Mnie tez on wkurza. Pajac jeden
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Coutinho do złotej piłki !!!! a z tym Antkiem to chyba żart jakiś As chciał zrobić.
1
Zgadzam się z Tobą, że Mbappe zagrał jeden bardzo dobry mecz na tym Mundialu a już robią z niego wielką gwiazdę jakby w każdym meczu Francji tak grał.
Podejrzewam że zagrają z Urugwajem który ma żelazną i szybką obronę i będzie zupełnie nie widoczny.
0
Tak może
9
..."W składzie Francji było aż 3 białych. To jest rasizm ! Co na to Macron ?"... :DDDDDDDDD
1
Chorwacja pokaże Danii jak się gra w piłkę. 3-0 dla Chorwacji. Natomiast Hiszpania rozniesie dziś Ruskich, wyniku nie podaje.
0
BRAZYLIA i reszta państw południowo amerykańskich.
1
mi jeszcze Brazylia została
8
a ja jestem za Urugwajem w cwiercfinale wbrew tym cwaniaczkom z tvp
2
hahahah Krystyna jaki zbulwersowany
1
Urugwaj to takie Atletico Madryt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
heh mowilem
0
Urugwaj cos siadł. Oby się to nie zemscilo
0
Urugwaj powinien cos zacząć atakować a nie stanac na tej jednej bramce
0
Piękna Bramka :) Suarez co za asysta
0
Faul był ale przed polem karnym
0
zgadzam się, chyba najlepszy mecz tego Mundialu.
1
ale za faul na di mariii kartki nie dał, Sedzia pod Francje gwizdze