laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mundial Wygrywa Brazylia.
1
jestem oczywiście za Kolumbia ale czuje ze Anglia wygra
0
sędzia pod Angoli gwiżdże, aż razi w oczy.
0
z tym Coutinho to Cie nieźle zabralo
0
Yeeeeryyy !!!! Yeeeeryyyyy!!!! Yeeeeryyyyy !!!!!
1
MIna takakkkkkkkkkkkk :DDDDDDDDDDDD
1
Cuadrado jak ja cie nienawidzę w tym momencie
0
Ta Kolumbia jest za cienka żeby oddac strzal na bramkę Anglii już teraz wogole.
0
Ten Falcao to słabiutko dzisiaj.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
sedzia wogole trochę pod Angoli gwizdze.
0
Kane na krola strzelcow idzie a polowa to karne te jego gole
4
ci kolumbijczycy jak takie pajace się teraz zachowują.
0
Kolumbia teraz przycisnela, wrocila do gry
0
oba cwiercfinały z 6lipca zapowiadają się swietnie
2
Ale mecz. coz za rollercoaster. z pod jednej bramki pod drugą. Brawa dla Japonii bo ja tu ją skazywałem na pożarcie a jednak mało brakowało żeby wyrzucili Belgów za burtę. Oby Więcej takich meczów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ale brama..... hehehehe
0
dla mnie bedzie
2
Wszyscy lacznie ze mna stawiali ze będzie pogrom Japonii i Belgia im wrzuci z najmniej 3 do 5 goli. A tu jednak odwrotnie. hahahah ale ten Mundial nieprzewidywalny jest. Jeszcze niech jutro Kolumbia wygra z Anglia i będzie super.
0
łaaaaaaaaaaaaaaaa hahahahaha 2-0
1
hahahahahahaha ale jaja
0
kiepski żart.
5
Japonia już siadła. Tak samo jak Meksyk po 20minutach.
0
moim zdaniem sedzia z Senegalu nie powinien sedziowac tego meczu żeby nawet nie było podtekstow
0
Juan Carlos Osorio (trener Meksyku): "Według statystyk mieliśmy piłkę przez 53 procent czasu gry, co pokazuje, że to my przez większość czasu mieliśmy kontrolę nad przebiegiem meczu. Ogromną stratą dla całego futbolu jest to, że gra jest wstrzymywana przez tak długi czas z powodu tylko jednego zawodnika. To nie jest dobry przykład przede wszystkim dla dzieci, które interesują się piłką nożną. To męski sport, w którym nie powinno być tyle udawania. To miało wpływ na nasz rytm gry. Fakt, że byliśmy w stanie grać z Brazylią jak równy z równym, pokazuje jakość Meksyku. Zabrakło nam skuteczności. Żeby Meksyk lepiej radził sobie na arenie międzynarodowej, powinniśmy mieć większą liczbę piłkarzy w czołowych klubach europejskich. Wtedy będą oni mogli ćwiczyć z najlepszymi zawodnikami na świecie i podniesie się poziom całej drużyny".
hehe pojechał po Neymarze. ale wymówkę sobie znalazł xd
3
Brazylia idzie na Mistrza !!!!!!! - ćwierćfinale pomęczy się z Belgią ale koniec końców ich dojadą, w półfinale rozjeżdżają Francje 3-0 (rewanż za finał MŚ 98) a w finale na kogo by nie trafili to mają spacerek do rozegrania. :D :D :D
0
Brazylia gra bardzo madrze i gra ładny futbol
1
Ogolnie bardzo dobry mecz, jeden z lepszych na Mundialu, tylko mogło być więcej goli ale Ochoa na to nie pozwolił.
2
hahahahaha dobry jesteś xd. Moim zdaniem od meczu z Kostaryką grają najładniejszy futbol na Mundialu. Tylko trochę skuteczności im brakuje. Dzisiaj mogło być 5-0 gdyby te 3 setki wykorzystali.