laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
koniec Meksyku , musza liczyc na koreanczykow
2
niech Meksyk teraz strzeli gola i nawet gol Niemcom nie pomoze
0
szwecja może nawet stracic gola jeszcze, byle Niemcy by nie strzelili
0
cos czuje ze Meksyk nie wyjdzie z grupy, mimo ze na chwile obecna NIemcy sa za burtą
0
ciekawa sytuacja w tej grupie. nawet przy wygranej Niemiec i Szwecji , Niemcy mogą nie wyjść. Może nawet wyjść Korea jak wygra. Do końca będzie nerwowka.
0
ale emocjonujący mecz był. uhhhh. I taką Argentynę chce się oglądać. :D
1
goooooooooollllllllllllllllllll :DDDDDDD
0
co sadzicie o składzie Argentyny ??
1
ten Erisken to jest cienias jednak.
1
gdzie te bzdury wyczytałeś?
1
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=986813838161800&set=a.285328128310378.1073741866.100004995791099&type=3&theater
HAHAHAHAHAHAHAHHAHA DOBRE !!!!!!!!
0
z tym Isco to przesadziłeś......:D
1
Ja oglądałem pierwszy mundial ten z 94 ale wtedy miałem 7 lat i tez pamiętam w sumie tylko finał Brazylii. Więc od 98 roku uważam ze ten Mundial w Rosji jest jak nie najgorszy z tych od 98 to na pewno jednym z gorszych. Mundial z przed 4 lat w Brazylii bije ten Mundial na głowę, było dużo goli przede wszystkim.
2
oglada ktoś tvp sport ? zgadzacie się z tym łysym ze to jest najlepszy mundial w historii?? dla mnie to jest właśnie akurat jeden z gorszych.
0
w Barcelonie nie jest cudem, ale w słabo spisującej się Argentynie i to w meczu z nienajgorsza Nigerią to już raczej chyba tak ;p
0
Ja jestem za druzynami z Ameryki Południowej a głownie to Brazylia i Argentyna na MŚ. A tak to zawsze za Barceloną
0
heh, w sumie to i lepsze niż brak wyjścia z grupy :D
3
dla Iranu jeden z dwoch KArnych nie został odgwizdany. Mogłoby być nawet 2-1 dla Iranu
15
nie będę ukrywał że chciałbym aby jutro Messi strzelił hattricka dla Argentyny, wygrali 3-0 i Argentyna z Messim wrócą do gry. Ale to chyba cud musiałby się zdarzyć. Do tego chciałbym też żeby Portugalia z Argentyną spotkały się w ćwierćfinale.
0
nie no rozumiem oczywiscie. hehe ale pewnie on by mu jeszcze jakąś sprawę osobistą założył.
0
a co zatruje się xdddddd ?
0
wiem właśnie, już tu pisałem wczesniej ze w 1/4 może dojść do pojedynku CR7 a Messi
1
jak awansuje to nie będzie większym dnem ;D
0
jeszcze jednego gola strzeli Maroko i Iran jednego i Hiszpania za burtą hahahah ale bym chciał bardzo
0
hahahahahahhahahaha Peonaldo nie trafiua
0
Ten sedzia meczu Hiszpanii jeszcze gorszy od Marciniaka
1
Z Urugwajem im nie daje duzych szans
0
Portugalia w cwiercfinale ;/ niestety. Ale może jak Argentyna wygra z Nigeria a poxniej jakims cudem wygra mecz w 1/8 to może będzie spotkanie Messi z Ronaldo w cwiercfinale
0
ok dzięki
9
Iran !! Musisz !!