0

koniec Meksyku , musza liczyc na koreanczykow

2

niech Meksyk teraz strzeli gola i nawet gol Niemcom nie pomoze

0

szwecja może nawet stracic gola jeszcze, byle Niemcy by nie strzelili

0

cos czuje ze Meksyk nie wyjdzie z grupy, mimo ze na chwile obecna NIemcy sa za burtą

0

ciekawa sytuacja w tej grupie. nawet przy wygranej Niemiec i Szwecji , Niemcy mogą nie wyjść. Może nawet wyjść Korea jak wygra. Do końca będzie nerwowka.

0

ale emocjonujący mecz był. uhhhh. I taką Argentynę chce się oglądać. :D

1

goooooooooollllllllllllllllllll :DDDDDDD

0

co sadzicie o składzie Argentyny ??

1

ten Erisken to jest cienias jednak.

1

gdzie te bzdury wyczytałeś?

0

z tym Isco to przesadziłeś......:D

1

Ja oglądałem pierwszy mundial ten z 94 ale wtedy miałem 7 lat i tez pamiętam w sumie tylko finał Brazylii. Więc od 98 roku uważam ze ten Mundial w Rosji jest jak nie najgorszy z tych od 98 to na pewno jednym z gorszych. Mundial z przed 4 lat w Brazylii bije ten Mundial na głowę, było dużo goli przede wszystkim.

2

oglada ktoś tvp sport ? zgadzacie się z tym łysym ze to jest najlepszy mundial w historii?? dla mnie to jest właśnie akurat jeden z gorszych.

0

w Barcelonie nie jest cudem, ale w słabo spisującej się Argentynie i to w meczu z nienajgorsza Nigerią to już raczej chyba tak ;p

0

Ja jestem za druzynami z Ameryki Południowej a głownie to Brazylia i Argentyna na MŚ. A tak to zawsze za Barceloną

0

heh, w sumie to i lepsze niż brak wyjścia z grupy :D

3

dla Iranu jeden z dwoch KArnych nie został odgwizdany. Mogłoby być nawet 2-1 dla Iranu

15

nie będę ukrywał że chciałbym aby jutro Messi strzelił hattricka dla Argentyny, wygrali 3-0 i Argentyna z Messim wrócą do gry. Ale to chyba cud musiałby się zdarzyć. Do tego chciałbym też żeby Portugalia z Argentyną spotkały się w ćwierćfinale.

0

nie no rozumiem oczywiscie. hehe ale pewnie on by mu jeszcze jakąś sprawę osobistą założył.

0

a co zatruje się xdddddd ?

0

wiem właśnie, już tu pisałem wczesniej ze w 1/4 może dojść do pojedynku CR7 a Messi

1

jak awansuje to nie będzie większym dnem ;D

0

jeszcze jednego gola strzeli Maroko i Iran jednego i Hiszpania za burtą hahahah ale bym chciał bardzo

0

hahahahahahhahahaha Peonaldo nie trafiua

0

Ten sedzia meczu Hiszpanii jeszcze gorszy od Marciniaka

1

Z Urugwajem im nie daje duzych szans

0

Portugalia w cwiercfinale ;/ niestety. Ale może jak Argentyna wygra z Nigeria a poxniej jakims cudem wygra mecz w 1/8 to może będzie spotkanie Messi z Ronaldo w cwiercfinale

0

ok dzięki

9

Iran !! Musisz !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?