0

MAm dosłownie to samo heheh :D :D :D

4

Tak jest hahahahahaha

4

Ale ten Tomaszewski bzdury gada w tym tvp sport. Jest głupszy niż ustawa przewiduje. Japonia z nami na remis?????? xddddddd hahahahaha. Ten Boniek w tym wywiadzie wczorajszym tez się zbłaźnił - ...." Polskiej reprezentacji w tym meczu niczego nie brakowało......" hahaha nie no grali perfekcyjnie

11

"....Kadra Nawałki wyglądała na rosyjskim mundialu jak przypadkowy gość, który na wesele zamiast garnituru i krawata narzucił kufajkę i walonki..........." - Robert Błoński

1

już to pisałem wcześniej ze niech on się modli żeby grzać ławę w BAyernie jeszcze mógł w nast. sezonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

no to jak: Belgia czy Anglia xddddddddddd hahahahhahaa

7

A Tomaszewski taki pewny w studiu mowil ze awans po 2 meczach Polska będzie miała. hahahahahahahaha chciałbym go bardzo dzisiaj w studiu

4

hahahahahahahahahahahaha Lewandowski tak bardzo chciał odejść z Bayernu, do Realu xD...... niech teraz się modli żeby go chcieli zostawić po tym mundialu w tym Bayernie i miejsce na ławie miał.

11

Lewandowski to jeden ze słabszych piłkarzy w tym meczu

6

my może lepiej nie starajmy się wejsc do 1/8 bo nam Belgia czy Anglia 10- 0 wrzuci

0

żal na to patrzeć co oni graja

1

i zero ataku

0

no dobrze ze zmienili

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przyznam, że nie patrzę zbyt optymistycznie na zmiany Nawałki ale mam ogromną nadzieje, że sięmylę. Polska do Boju !!!!!!!!!!!!

0

Grosicki na ławie ??? jaja jakieś, tak samo to ze gra Zieliński od poczatku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

na ten moment np. w grupie F gdzie Niemcy i Szwecja maja tyle samo pkt i bramek decyduje bezpośredni mecz ze NIemcy sa wyzej

0

w studio w tvp sport powiedzieli ze bezposredni mecz Nemców premiuje na 2 miejsce

0

czyli jednak NIemcy wyżej od Szwedów. a podobno kartki miałyby być ważniejsze od bezpośredniego meczu.

0

tez tak mi się wydaje niestety

0

NIemcy maja teraz 3 miejsce bo maja więcej kartek chyba tak w tym czerwoną ??

0

co za cymbały z tych Szwedów, 30 sekund do końca a ten obronca fauluje.

0

Neuer przy tym golu jaka plama hehehehe.

0

GOooooooooooooooooooooollllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

karny był, Marciniak heh co za kulawy sedzia

6

Szwecjaaaaa!!!!!!!!!! MUSISZ !!!!!!!!!!!!!!

0

cos apel ci nie wyszedł ;> hehe

0

Argentyna ma cięższą grupę od Portugalii i w 1/8 na potencjalnie silniejszego rywala może trafić od nich. (Francja albo Dania)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?