laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MAm dosłownie to samo heheh :D :D :D
4
Tak jest hahahahahaha
4
Ale ten Tomaszewski bzdury gada w tym tvp sport. Jest głupszy niż ustawa przewiduje. Japonia z nami na remis?????? xddddddd hahahahaha. Ten Boniek w tym wywiadzie wczorajszym tez się zbłaźnił - ...." Polskiej reprezentacji w tym meczu niczego nie brakowało......" hahaha nie no grali perfekcyjnie
11
"....Kadra Nawałki wyglądała na rosyjskim mundialu jak przypadkowy gość, który na wesele zamiast garnituru i krawata narzucił kufajkę i walonki..........." - Robert Błoński
1
już to pisałem wcześniej ze niech on się modli żeby grzać ławę w BAyernie jeszcze mógł w nast. sezonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
no to jak: Belgia czy Anglia xddddddddddd hahahahhahaa
7
A Tomaszewski taki pewny w studiu mowil ze awans po 2 meczach Polska będzie miała. hahahahahahahaha chciałbym go bardzo dzisiaj w studiu
4
hahahahahahahahahahahaha Lewandowski tak bardzo chciał odejść z Bayernu, do Realu xD...... niech teraz się modli żeby go chcieli zostawić po tym mundialu w tym Bayernie i miejsce na ławie miał.
11
Lewandowski to jeden ze słabszych piłkarzy w tym meczu
6
my może lepiej nie starajmy się wejsc do 1/8 bo nam Belgia czy Anglia 10- 0 wrzuci
0
żal na to patrzeć co oni graja
1
i zero ataku
0
no dobrze ze zmienili
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przyznam, że nie patrzę zbyt optymistycznie na zmiany Nawałki ale mam ogromną nadzieje, że sięmylę. Polska do Boju !!!!!!!!!!!!
0
Grosicki na ławie ??? jaja jakieś, tak samo to ze gra Zieliński od poczatku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
na ten moment np. w grupie F gdzie Niemcy i Szwecja maja tyle samo pkt i bramek decyduje bezpośredni mecz ze NIemcy sa wyzej
0
w studio w tvp sport powiedzieli ze bezposredni mecz Nemców premiuje na 2 miejsce
0
czyli jednak NIemcy wyżej od Szwedów. a podobno kartki miałyby być ważniejsze od bezpośredniego meczu.
0
tez tak mi się wydaje niestety
0
NIemcy maja teraz 3 miejsce bo maja więcej kartek chyba tak w tym czerwoną ??
0
co za cymbały z tych Szwedów, 30 sekund do końca a ten obronca fauluje.
0
Neuer przy tym golu jaka plama hehehehe.
0
GOooooooooooooooooooooollllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
karny był, Marciniak heh co za kulawy sedzia
6
Szwecjaaaaa!!!!!!!!!! MUSISZ !!!!!!!!!!!!!!
0
cos apel ci nie wyszedł ;> hehe
0
Argentyna ma cięższą grupę od Portugalii i w 1/8 na potencjalnie silniejszego rywala może trafić od nich. (Francja albo Dania)