laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
człowieku ja się nie bulwersuje ale nie pisz już nic do mnie bo faktycznie męczący jesteś jak wrzód na tyłku. Napisałem wsyzstko tak jak ma być. Jak nie umiesz zrozumieć twój problem. Nie pisz już bo nawet nie będę już czytał twoich śmiesznych wypocin.
0
Zgadzam się z Xavim, że w ostatnim czasie w Barcelonie było dużo żałosnych trasfeów typu Gomes, Vidal itp. Do tego kupują ich drożej a za sezon czy dwa sprzedają za połowę ceny. Albo np. transferowa filozofia Barcelony z Dembele, kupili go na początku sezonu a już po sezonie jakieś plotki pojawiają się o wypożyczeniu czy sprzedaży - gdzie tu sens? Przecież on nawet nie zdążył dobrze pograć u nas.
0
Stary ja ci powiem żebyś ty dorósł. Bo nie potrafisz usznanować zdania innej osoby i że ktoś ma inne zdanie i zaraz sypiesz tekstami że ktoś nie ma rozumu itp. a tak naprawdę sam się ośmieszasz takimi tekstami. Dorośnij to pogadamy. Śmieszny jesteś.
0
chyba skończę już z Tobą dyskusje bo nie mam sumienia pognębiać ludzi specjalnej troski.
2
bo byś był za mądry. hehe.
2
dobrze, że nie ty zarządzasz transferami Barcy
0
A moim zdaniem priorytetem powinien być Tryplet w następnym sezonie. I nie to czy to ważniejsze. Jestem głodny trzeciego Trypletu.
0
jakbym miał się kierować tym co jaki buk ma wyżej i tylko na to stawiać to nigdy by mi nie wszedł żaden kupon np. w sts itp. A weszło mi wiele.
0
Fakt Mundial jedynie może zmienić ale to że Messi nie dostanie ZP. Bo jak na razie ma ją w rękach. Ty masz swoje argumenty ja mam swoje.
1
Nie wiem jakie ty to oceniasz ale moim zdaniem bliżej messiemu niżronaldo do ZP. To że Real wygrał LM nie znaczy ze od razu ma dostać ZP. W tamtym roku wygrali i ligę i LM i w finale jakos zabłysnął w przeciwieństwie do tego roku. Za to Messi kolejny Złoty but i dublet z BArceloną chyba jako jedyna drużyna w najsilniejszych ligach europy. . Na chwilę obecną Messi jest bliżej ZP ale wszystko rozegra się na MŚ.
1
nie piecze a pali jak cholera :>
0
Argentyna nie ma szans.
0
Real wygra i to wysoko. Liverpoolowi daje bardzo małe szanse ale tak samo bardzo chciałbym się mylić.
0
dobrze powiedziane :D
0
To w końcu on przechodzi czy nie >??? już były 2 artykuły na tym portalu że przechodzi na 100% teraz znowu jakieś inne plotki. O co tu chodzi?
0
brak Icardiego to duży błąd w kadrze Albicelestes. Zamiast tego Higuaina powinie wziąć właśnie Icardiego.
3
Moim zdaniem jak najszybciej powinno się go sprzedać. Nawet w ostatnim meczu pokazał że nic nie wnosi i jest słaby.
0
Co do Rafy i Lengleta się nie zgadzam a tak to popieram i dodac Gomesa do sprzedazy
0
Inter prowadzi z Lazio tak jest
0
co ten Denis tu szuka
5
suarez no niestety ale będzie musial ustapic miejsca antkowi.
0
suarez znowu macha lapami
0
Powiem ci ze wszystkie sevilli mi się podobały co w ostatnich latach pod rząd wygrała. Nie mam jakiegoś najlepszego ale były poprzednie na jakims poziomie a ten dziś nudny jest bardzo. Ten Ajax MU rok temu który tez nie porywał już był lepszy niż jak na razie pierwsza polowa tego meczu
3
Marsylia OLIMPIQUE
0
jak na razie jeden z najnudniejszych finałów LE jaki widziałem.
0
normalnie jak nasz Yerry mina
0
Halina nie spinaj się tak xd, yebłem się o jedną literę w nazwisku a ty już robisz taki dramat. Ja tylko przypuszczam że jak dla mnie to też będzie transfer nie wypał którego nie jestem zwolennikiem.
0
są lepsze oferty jak np. De light i wiele innych.
0
Ten transfer Lengleta to będzie transfer typu Gomes, Turan czy Vidal. Posiedzi na ławce 1 czy 2 sezony i pojdzie za 1/3 ceny zakupu na sprzedaż. ehhhh ta polityka transferowa Barcy. Żal na to patrzeć
0
Ten transfer Lengleta to będzie transfer typu Gomes, Turan czy Vidal. Posiedzi na ławce 1 czy 2 sezony i pojdzie za 1/3 ceny zakupu na sprzedaż. ehhhh ta polityka transferowa Barcy. Żal.