0

TAk jest :)))))))))))))))))))))) Brawo Argentina

3

Ale sedzia wyraznie gwiżdże pod Francuzow. Francja 7 fauli Argentyna 6 i Argentyna ma 3zolte a Francja 0.

3

ale Bramaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!

0

z pilka z własnej polowy już od 15min nie mogą wyjść

1

Ta obrona Argentyny to żenada

2

po co on go faulował ja zupełnie nie rozumiem. On już nie miał szans dość do pilki.

0

Antek cos blado wygląda

0

Francja gra raczej 4-2-3-1 a nie 4-4-1-1 ten komentator nie wie co mowi.

0

stary ale jaka oni mieli ciezką grupe i do tego wywalili za burte Niemcow wyprzedzając ich o jedno miejsce. Za takie cos i za taka walke być obrzuconym jajami przesada.

0

Argentynskich kibico o wiele więcej. Bardzo dobrze :D

0

hehehe dlaczego ? xddd

1

Ale chamstwo, kilku fanów na lotnisku obrzucili piłkarzy Korei Południowej jajkami. Co za kraj ??

0

Dybala z Messim na boisku się wogóle nie rozumieją. Dobry skład podałeś ale zamiast Dybali ja bym wcisnął Di Marie. W ostatnim meczu z NIgerią drugą połowę miał tragiczną ale w pierwszej grał dobrze.

0

Prawdopodobne składy wg innego portalu.:

Francja: Lloris - Henrnadez, Umtiti, Varane, Pavard - Matuidi, Kante - Griezmann, Pogba, Mbappe - Giroud



Argentyna: Armani - Tagliafico, Rojo, Otamendi, Mercado - Perez, Mascherano, Banega, Di Maria - Higuain, Messi

3

te plotki transferowe z tymi Rosyjskimi piłkarzami to jakiś żart. Gdzie oni się do Barcy nadają??

0

mi tez to się wydaje absurdalne ale jednak artykuł jest i to właśnie real doplaca xd.

2

Ponoć ma być wymiana Ronaldo za Lukaku plus 50mln funtów. Ciekawe ile w tym prawdy.

1

profesjonalnych portali ?? XDDDDDDD

1

jeśli chodzi o rozczarowanie Dembele to moim zdaniem cała Francja rozczarowuje mimo awansu i zdobycia 7pkt.

23

I bardzo dobrze, że odrzuciła. Po co nam on?na mundialu uważam że to jeden ze słabszych punktów w ataku reprezentacji Brazylii.

0

Z tym gadaniem ich na tvp sport że lepiej zajac drugie miejsce w gupie g niż 1 to jest moim zdaniem bezsensu. Jak chce się wygrać mundial to trzeba wygrywać z najlepszymi a nie ogoladac się gdzie mi będzie łatwiej. W końcu i tak się trafi na silną druzynę a do finału czy ćwierćfinału słabe druzyny już na pewno nie awansują.

0

xd hahahahahahahahahahahaha, życie

1

Brazylia niech ładuje ile wlezie

10

Jeszcze tylko brama Coutinho i będzie piękne zakończenie dnia :D

2

szkoda Marcelo

2

tak jest Niemcy do domu jaki blad neuera hahaha tak jest ale mam dobry dzien

1

Niemcy do domu hahahahahah tak jest :D:D:D:D:D:D

2

tak jest gooooooolllllllllll

0

tyle co on doliczyl to przesada, jakiś zart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?