laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TAk jest :)))))))))))))))))))))) Brawo Argentina
3
Ale sedzia wyraznie gwiżdże pod Francuzow. Francja 7 fauli Argentyna 6 i Argentyna ma 3zolte a Francja 0.
3
ale Bramaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!
0
z pilka z własnej polowy już od 15min nie mogą wyjść
1
Ta obrona Argentyny to żenada
2
po co on go faulował ja zupełnie nie rozumiem. On już nie miał szans dość do pilki.
0
Antek cos blado wygląda
0
Francja gra raczej 4-2-3-1 a nie 4-4-1-1 ten komentator nie wie co mowi.
0
stary ale jaka oni mieli ciezką grupe i do tego wywalili za burte Niemcow wyprzedzając ich o jedno miejsce. Za takie cos i za taka walke być obrzuconym jajami przesada.
0
Argentynskich kibico o wiele więcej. Bardzo dobrze :D
0
hehehe dlaczego ? xddd
1
Ale chamstwo, kilku fanów na lotnisku obrzucili piłkarzy Korei Południowej jajkami. Co za kraj ??
0
Dybala z Messim na boisku się wogóle nie rozumieją. Dobry skład podałeś ale zamiast Dybali ja bym wcisnął Di Marie. W ostatnim meczu z NIgerią drugą połowę miał tragiczną ale w pierwszej grał dobrze.
0
Prawdopodobne składy wg innego portalu.:
Francja: Lloris - Henrnadez, Umtiti, Varane, Pavard - Matuidi, Kante - Griezmann, Pogba, Mbappe - Giroud
Argentyna: Armani - Tagliafico, Rojo, Otamendi, Mercado - Perez, Mascherano, Banega, Di Maria - Higuain, Messi
3
te plotki transferowe z tymi Rosyjskimi piłkarzami to jakiś żart. Gdzie oni się do Barcy nadają??
0
mi tez to się wydaje absurdalne ale jednak artykuł jest i to właśnie real doplaca xd.
0
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/transfery-romelu-lukaku-zastapi-cristiano-ronaldo-w-realu-madryt/xbcdmng
2
Ponoć ma być wymiana Ronaldo za Lukaku plus 50mln funtów. Ciekawe ile w tym prawdy.
1
profesjonalnych portali ?? XDDDDDDD
1
jeśli chodzi o rozczarowanie Dembele to moim zdaniem cała Francja rozczarowuje mimo awansu i zdobycia 7pkt.
23
I bardzo dobrze, że odrzuciła. Po co nam on?na mundialu uważam że to jeden ze słabszych punktów w ataku reprezentacji Brazylii.
0
Z tym gadaniem ich na tvp sport że lepiej zajac drugie miejsce w gupie g niż 1 to jest moim zdaniem bezsensu. Jak chce się wygrać mundial to trzeba wygrywać z najlepszymi a nie ogoladac się gdzie mi będzie łatwiej. W końcu i tak się trafi na silną druzynę a do finału czy ćwierćfinału słabe druzyny już na pewno nie awansują.
0
xd hahahahahahahahahahahaha, życie
1
Brazylia niech ładuje ile wlezie
10
Jeszcze tylko brama Coutinho i będzie piękne zakończenie dnia :D
2
szkoda Marcelo
2
tak jest Niemcy do domu jaki blad neuera hahaha tak jest ale mam dobry dzien
1
Niemcy do domu hahahahahah tak jest :D:D:D:D:D:D
2
tak jest gooooooolllllllllll
0
tyle co on doliczyl to przesada, jakiś zart