1

też mnie to zaskakuje zwłaszcza po Mundialu.

4

0

Mbappe to nie jest piłkarz to jest sprinter :D

0

Lukaku zupełnie nic dzisiaj nie gra

5

Belgia już siadla

0

Yeahhhhhhhhhh !!!!!!!!!!!!!!! Powodzenia Luis

0

ale sędzia odgwizdał najpierw karnego, a ci z VARU go anulowali. To jest nie do pomyślenia.

1

VAR wypaczył wynik meczu. Ten cały VAR się tylko ośmiesza w tej chwili. Czy on jest czy go nie ma i tak są karygodne błędy. Naprawdę nie mogę uwierzyć, że można anulować tak ewidentny karny.
To, że Brazylia jest również sama sobie winna to druga sprawa, bo co oni mieli tych sytuacji w drugiej połowie to bania mała. Wystarczyłoby tylko w światło bramki uderzyć a oni z kilku metrów gdzieś obok.

0

niestety :(((( cuda się zdarzają i taki cud trafił się Belgii.

1

taki kulawy sędzia nie powinien sedziowac na tych mistrzostwach. Karny powinien być

1

jak bedzie 2-1 dla Belgii to sedzia wypaczy wynik

0

Tak jest !!! BRAZIL !!!

0

Brazylia kolejny krok po mistrzostwo !!!

6

nudny ten mecz w cholere

0

tylko ze Neymar jest 10x więcej faulowany.

0

Koniec Urugwaju !!

0

Urugwaj już siadł, :/ w ataku potykają się o własne nogi

0

tez jestem za nimi ale Urugwaj już nic nie zdziała. Niestety ale Tomaszewskiemu chyba pierwszy raz uda się wynik trafic

0

a ja wl;asnie mam nadzieje ze trafi do Realu bo wtedy nic nam nie będzie grozic.

0

Suarez już macha łapami :D

1

jak ja tej Francji nie cierpie. Po ostatnim meczu czuja się jakby już wygrali Mundial a z Mbappe robia wielkiego mistrza co on nie jest.

0

Urugwaj do Boju !!!!!!!!!!!!! Luisito Musisz !!!!!!!

8

jak Tomaszewski mówi że wygra Francja to już wiadomo że przejdzie Urugwaj xD

0

na ławce ma mecz zacząć. wystarczy poczytać trochę

0

ale dlaczego kasować ?? ja nic nie wiem. Wytłumacz proszę

0

Bardziej niż o porażkę Brazylii z Belgią to ja obawiam się że Neymar z Coutinho dostaną żółtą kartkę w meczu i nie wystąpią w meczu z Francją bądź Urugwajem.

0

Oby Brazylia pocisnęła dziś Belgie i sięgnęła później po szósty Puchar Świata. A W drugim meczu a pierwszym w kolejności rozgrywania to Francji nie uda się tj z Argentyną.

0

Dlaczego oni chcą sprzedawać tego Paulinho ja również nie rozumiem. W ogóle te transfery (sprzedaże i kupna) tego lata coś czuje że mocno bokiem wyjdą Barcelonie.

6

nudne są już te memy.

1

też mam taką nadzieje ale zarząd Barcy niestety wie swoje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?