2

I jeszcze Real z Man. Utd i bedzie bitwa Hiszpania kontra Anglia. :)

1

Jaka reforme? Co masz na mysli ?? Slaby mecz moze byc nawet jak gra Barca z Realem a dobry mecz jak gra CSKA z Lyonem

1

Milego ogladania i Stówa. Pozdrawiam Serdecznie.

2

Noo. .Gol Aleny na oslode po slabym meczu

0

Oj nie przesadzaj. Nie mamy chyba 5zawodnikow bo kontuzje i wogole cos dzis im gra sie nie kleji. Pozatym takie wyniki jak 5-1z Realem czy 4-2 z Tottenhamem na Wembley tez sie z niczego nie wziely.

0

Tez mnie smieszy to sprzedawanie po 1zlym meczu.

1

Tragedie nasi dzisiaj graja. Jacys niedzisiejsi sa. Jedynie Dembele troche robi roznice.

0

Hehe, dobre :) .

0

Ponoc Isco nie pasuje Solariemu. Mi idealnie on by pasowal w Barcy

1

A co odwalil znowu??

0

Nie wczoraj.

0

Na gre tego Suareza to ja dzis patrzec nie moge. Wkurza mnie na max. Zle zagrywa i nagle macha lapami z pretensjami. Na lawe z nim.

0

Suatez to dramat totalny gra dzisiaj.

0

Ale z nami jadą. Obrona to dramat.

0

Heh Pique jak zwykle.

1

Nie pamietam kiedy Liga hiszpanska, angielska i niemiecka byly ze tak powiem tak spłaszczone w tym samym czasie kazda z nich. W kazdej z tych lig po nast kolejce jest wiele druzyn ktore moga objac pozycje lidera. A to juz zaraz polmetek rundu jesiennej. Ciekawie sie to oglada i jest caly wachlarz ciekawych meczy do ogladania w kazdej z tych lig tym samym. Co innego jest we francuskiej i wloskiej bo w tych dwoch lidera nikt nie przeskoczy tak szybko.

2

Dlatego musi byc wygrana.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sevila gol !!. Oby tak dalej i Real spada o kolejna lokate w dol :)

6

Bayern spadl wlasnie na 6 miejsce w tabeli po tej kolejce. Musze powiedziec ze bardzo mnie to cieszy. ;)

0

A czy ja cos napisalem o wyniku? Chodzi mi o gre i o brak sytuacji bramkowych. Ogolnie gra jest w srodku pola. jezeli uwazasz ze mecze tych druzyn to przewaznie nuda to widac nie ogladales ich ostatnich meczy miedzy soba.

5

Mecz City z Liverpoolem jak narazie tragedia. 3 strzaly tylko oddane w 1 polowie. Chyba wszyscy co sie napalili ba ten mecz (w tym ja ) to sa zawiedzeni.

1

Dembele to od kilku meczu gra totalny piach. Same straty i biega bez sensu po boisku.

5

Zamiast Rakiety wstawic Vidala i sklad pierwsza klasa.

0

No widzisz co ja bez Ciebie bym zrobil. Dzięki :).

0

Wiem tylko 3. Pomylilo mi sie. Ale Atletico jutro nie ma w C+ przynajmniej w programie tv ani nigdzie go nie ma.

0

W C+ ani C+Sport 1 i 2 go nie ma .

0

Wkurza mnie ten Eleven. Jutro puszczaja o tej samej godzinie 4 mecze serie a i tym samym nie puszcza ciekawego meczu z laliga Atletico z Betisem. Jakby nie mogli zrezygnowac z jednego meczu wloskiej ligi na rzecz 1 z hiszpanskiej. Tym bardziej ze ten mecz Atletico wydaje sie duzo ciekawszy.

0

Szanuje twoje zdanie ale zanim Coutinho do nas trafil tez to gdzies przeczytalem i jak napisalem o tym tutaj zdarzaly sie takie komentarze zebym nie wierzyl we wszystko co gdzies pisza. Ja tylko pisze co w trawie piszczy i sam jestem ciekaw co z tego bedzie.

0

Perez chce sciagnac do Realu Kane'a za 200mln i Icardiego za 110mln. Ciekawe co z tego bedzie? I jak takie transfery wplynelyby na ich gre?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?