laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I jeszcze Real z Man. Utd i bedzie bitwa Hiszpania kontra Anglia. :)
1
Jaka reforme? Co masz na mysli ?? Slaby mecz moze byc nawet jak gra Barca z Realem a dobry mecz jak gra CSKA z Lyonem
1
Milego ogladania i Stówa. Pozdrawiam Serdecznie.
2
Noo. .Gol Aleny na oslode po slabym meczu
0
Oj nie przesadzaj. Nie mamy chyba 5zawodnikow bo kontuzje i wogole cos dzis im gra sie nie kleji. Pozatym takie wyniki jak 5-1z Realem czy 4-2 z Tottenhamem na Wembley tez sie z niczego nie wziely.
0
Tez mnie smieszy to sprzedawanie po 1zlym meczu.
1
Tragedie nasi dzisiaj graja. Jacys niedzisiejsi sa. Jedynie Dembele troche robi roznice.
0
Hehe, dobre :) .
0
Ponoc Isco nie pasuje Solariemu. Mi idealnie on by pasowal w Barcy
1
A co odwalil znowu??
0
Nie wczoraj.
0
Na gre tego Suareza to ja dzis patrzec nie moge. Wkurza mnie na max. Zle zagrywa i nagle macha lapami z pretensjami. Na lawe z nim.
0
Suatez to dramat totalny gra dzisiaj.
0
Ale z nami jadą. Obrona to dramat.
0
Heh Pique jak zwykle.
1
Nie pamietam kiedy Liga hiszpanska, angielska i niemiecka byly ze tak powiem tak spłaszczone w tym samym czasie kazda z nich. W kazdej z tych lig po nast kolejce jest wiele druzyn ktore moga objac pozycje lidera. A to juz zaraz polmetek rundu jesiennej. Ciekawie sie to oglada i jest caly wachlarz ciekawych meczy do ogladania w kazdej z tych lig tym samym. Co innego jest we francuskiej i wloskiej bo w tych dwoch lidera nikt nie przeskoczy tak szybko.
2
Dlatego musi byc wygrana.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Sevila gol !!. Oby tak dalej i Real spada o kolejna lokate w dol :)
6
Bayern spadl wlasnie na 6 miejsce w tabeli po tej kolejce. Musze powiedziec ze bardzo mnie to cieszy. ;)
0
A czy ja cos napisalem o wyniku? Chodzi mi o gre i o brak sytuacji bramkowych. Ogolnie gra jest w srodku pola. jezeli uwazasz ze mecze tych druzyn to przewaznie nuda to widac nie ogladales ich ostatnich meczy miedzy soba.
5
Mecz City z Liverpoolem jak narazie tragedia. 3 strzaly tylko oddane w 1 polowie. Chyba wszyscy co sie napalili ba ten mecz (w tym ja ) to sa zawiedzeni.
1
Dembele to od kilku meczu gra totalny piach. Same straty i biega bez sensu po boisku.
5
Zamiast Rakiety wstawic Vidala i sklad pierwsza klasa.
0
No widzisz co ja bez Ciebie bym zrobil. Dzięki :).
0
Wiem tylko 3. Pomylilo mi sie. Ale Atletico jutro nie ma w C+ przynajmniej w programie tv ani nigdzie go nie ma.
0
W C+ ani C+Sport 1 i 2 go nie ma .
0
Wkurza mnie ten Eleven. Jutro puszczaja o tej samej godzinie 4 mecze serie a i tym samym nie puszcza ciekawego meczu z laliga Atletico z Betisem. Jakby nie mogli zrezygnowac z jednego meczu wloskiej ligi na rzecz 1 z hiszpanskiej. Tym bardziej ze ten mecz Atletico wydaje sie duzo ciekawszy.
0
Szanuje twoje zdanie ale zanim Coutinho do nas trafil tez to gdzies przeczytalem i jak napisalem o tym tutaj zdarzaly sie takie komentarze zebym nie wierzyl we wszystko co gdzies pisza. Ja tylko pisze co w trawie piszczy i sam jestem ciekaw co z tego bedzie.
0
Perez chce sciagnac do Realu Kane'a za 200mln i Icardiego za 110mln. Ciekawe co z tego bedzie? I jak takie transfery wplynelyby na ich gre?