1

@Kaisuj przecież już grał tak nie raz.

0

Idealny skład jak dla mnie. Cos czuje że wygramy dzisiaj i to więcej niż różnica jednego gola.
VeB

2

@BarcaaVEB kontuzjowany .nie do końca dobrze się czuł, jeszcze odczuwał jakieś dolegliwości. W części treningów nie wziął też udzialu.

5

@FeloRPS jak dla mnie super ;) , ewentualnie zastanawiałbym się czy nie zamienic Antka z Messim ale to mały szczegół.

2

@Marcellono co ty ???? Trafiamy na nich i jedziemy dalej. Oni wcale jakoś dobrej formy nie mają. Wygrali ostatnio fakt z Valencia ( która w sumie przegrała mecz zanim go rozpoczęła, ) z Atletico grali totalny piach i gdyby nie faul Valverde to nawet karnych by nie było a z Sevilla kolejny raz Realowi tyłek ratuje zła interpretacja sędziego po obejrzeniu powtórki Var bo wielu trenerów i komentatorów tam faulu nie widziało. Ja właśnie bardzo chciałbym teraz na nich trafić.

0

@Jacu327 to jest tragedia

0

Ale byłaby bomba jakby teraz już el clasico w 1/8 się trafiło. :D

0

Niech Barca da sobie spokój z jakimś Aubameyangiem. Tego Rodrigo to można ewentualnie na pół roku wypożyczyć.
A latem brać Neymara i Lautaro raz czekać na powrót Coutinho i będzie mega atak na lata.

0

@jolowanila że odnosisz się do komentarza to wiem, ale gdybyś przeczytał artykuł to byś wiedział że komentarz nie jest bezsensowny.

0

@jolowanila a ty czytasz wogole te artykuły?? Chyba tylko komentarze .....

10

Tak jak przytoczyły to dzienniki, prawie wszystkie drużyny męczyły się z trzecioligowcami i nie ma co tu robić afery z wczorajszego meczu. Dla drużyn z 3 ligi jest to mecz życia a my graliśmy eksperymentalnym skadem i w połowie rezerwowym. Moim zdaniem to oznacza że cała liga hiszpańska jest już coraz silniejsza i nawet 3ligowe drużyny mogą już powoli rywalizować w pucharze króla.

5

@Johnnie_Walker ty wejs zjedz Snickersa lepiej. xD bo piszesz takie bzdury ze chyba nie jesteś sobą

0

Neymar , Lautaro oraz Coutinho latem i mamy Mega atak w następnym sezonie.

4

Moim zdaniem ten artykuł jest mocno przesadzony. Nie ma co odrazu wypisywać że "co będzie jak Messiego zabraknie".Przecież z Girona też tak to wyglądało że dopiero w 75 brama wpadła i Messi akurat grał. Trzeba popracować nad skutecznością "WSZYSTKICH" piłkarzy a nie odrazu składać modły do Messiego czy zwalać winę na jego brak. Dodam że skład i ustawienie był mocno eksperymentalny i po części rezerwowy a przeciwnik był wyjątkowo wymagający tego dnia.

0

@damianex10 ale bym chciał żeby Real odpadł :D

7

@FeloRPS Dokładnie !!!!. Lepiej zgarnąć młodego, dobrego napadziora co za rok albo dwa zacznie grać na stałe a nie grajków po 30tce co zaraz buty na kolku powieszą.
Jak dla mnie do podanej dwójki jeszcze Håland by się nadawał.

0

@lukas1442 jak dla mnie również. Klasa światowa i do tego mlody. Jak nie on to Håland albo Lautaro.

2

@GlowixZiom dobry napadzior z niego będzie. Ma talent. Fakt , faktem jest z niego taki rozrabiaka. Grał tu i tam. Był m.in. w Interze. Gra w reprezentacji Albanii( seniorskiej).

0

@Pustelnik za Rakietę wstawilbym Arthura.

0

W drugiej połowie jednak gramy piach. Mamy przewagę , trzeba to koniecznie wykorxystac

0

@Janiama chyba inny mecz oglądasz ?

0

W końcu grają naprawdę ładny futbol dla oka. Szkoda , że nie ma goli ale napewno coś 2ugiej połowie wpadnie.
Fati jak dla mnie elegancko zastępuje Suareza. Ogólnie już widać zmianę w grze.
Na 2polowe wstawilbym Arthura z Rakietę.


0

Juz po 15min widać różnicę w grze(ładniejsza dla oka) niż za Valdka.

2

Za rakietę tylko dałby Arthura i byłby najlepszy możliwy chyba teraz skład.
Oby się chłopaki w końcu przełamali.
VeB i po Zwycięstwo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

3-4-2-1
Pique-Umtiti-Lenglet
Roberto-Busi-Arthur-Alba
Messi-Antek
Fati
Taki bym dziś najchętniej skład zobaczył.

0

@Brashearr Arthur normalnie grac powinien w podstawie. Wraca po kontuzji i zajmuje swoje należne miejsce.

0

@Sienkiewko zgadzam się . Super ustawienie. Z tym ze u mnie Arthur miałby pierwszeństwo nad de Jongiem.

1

@cisman co najmniej 3 i pewnie zaraz w Madrycie by wielki skandal ogłosili. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?