laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kaisuj przecież już grał tak nie raz.
0
Idealny skład jak dla mnie. Cos czuje że wygramy dzisiaj i to więcej niż różnica jednego gola.
VeB
2
@BarcaaVEB kontuzjowany .nie do końca dobrze się czuł, jeszcze odczuwał jakieś dolegliwości. W części treningów nie wziął też udzialu.
5
@FeloRPS jak dla mnie super ;) , ewentualnie zastanawiałbym się czy nie zamienic Antka z Messim ale to mały szczegół.
2
@Marcellono co ty ???? Trafiamy na nich i jedziemy dalej. Oni wcale jakoś dobrej formy nie mają. Wygrali ostatnio fakt z Valencia ( która w sumie przegrała mecz zanim go rozpoczęła, ) z Atletico grali totalny piach i gdyby nie faul Valverde to nawet karnych by nie było a z Sevilla kolejny raz Realowi tyłek ratuje zła interpretacja sędziego po obejrzeniu powtórki Var bo wielu trenerów i komentatorów tam faulu nie widziało. Ja właśnie bardzo chciałbym teraz na nich trafić.
0
@Jacu327 to jest tragedia
0
Ale byłaby bomba jakby teraz już el clasico w 1/8 się trafiło. :D
0
Niech Barca da sobie spokój z jakimś Aubameyangiem. Tego Rodrigo to można ewentualnie na pół roku wypożyczyć.
A latem brać Neymara i Lautaro raz czekać na powrót Coutinho i będzie mega atak na lata.
0
@jolowanila że odnosisz się do komentarza to wiem, ale gdybyś przeczytał artykuł to byś wiedział że komentarz nie jest bezsensowny.
0
@jolowanila a ty czytasz wogole te artykuły?? Chyba tylko komentarze .....
10
Tak jak przytoczyły to dzienniki, prawie wszystkie drużyny męczyły się z trzecioligowcami i nie ma co tu robić afery z wczorajszego meczu. Dla drużyn z 3 ligi jest to mecz życia a my graliśmy eksperymentalnym skadem i w połowie rezerwowym. Moim zdaniem to oznacza że cała liga hiszpańska jest już coraz silniejsza i nawet 3ligowe drużyny mogą już powoli rywalizować w pucharze króla.
5
@Johnnie_Walker ty wejs zjedz Snickersa lepiej. xD bo piszesz takie bzdury ze chyba nie jesteś sobą
0
Neymar , Lautaro oraz Coutinho latem i mamy Mega atak w następnym sezonie.
4
Moim zdaniem ten artykuł jest mocno przesadzony. Nie ma co odrazu wypisywać że "co będzie jak Messiego zabraknie".Przecież z Girona też tak to wyglądało że dopiero w 75 brama wpadła i Messi akurat grał. Trzeba popracować nad skutecznością "WSZYSTKICH" piłkarzy a nie odrazu składać modły do Messiego czy zwalać winę na jego brak. Dodam że skład i ustawienie był mocno eksperymentalny i po części rezerwowy a przeciwnik był wyjątkowo wymagający tego dnia.
0
@damianex10 ale bym chciał żeby Real odpadł :D
7
@FeloRPS Dokładnie !!!!. Lepiej zgarnąć młodego, dobrego napadziora co za rok albo dwa zacznie grać na stałe a nie grajków po 30tce co zaraz buty na kolku powieszą.
Jak dla mnie do podanej dwójki jeszcze Håland by się nadawał.
0
@lukas1442 jak dla mnie również. Klasa światowa i do tego mlody. Jak nie on to Håland albo Lautaro.
2
@GlowixZiom dobry napadzior z niego będzie. Ma talent. Fakt , faktem jest z niego taki rozrabiaka. Grał tu i tam. Był m.in. w Interze. Gra w reprezentacji Albanii( seniorskiej).
0
@Pustelnik za Rakietę wstawilbym Arthura.
0
W drugiej połowie jednak gramy piach. Mamy przewagę , trzeba to koniecznie wykorxystac
0
@Janiama chyba inny mecz oglądasz ?
0
W końcu grają naprawdę ładny futbol dla oka. Szkoda , że nie ma goli ale napewno coś 2ugiej połowie wpadnie.
Fati jak dla mnie elegancko zastępuje Suareza. Ogólnie już widać zmianę w grze.
Na 2polowe wstawilbym Arthura z Rakietę.
0
Juz po 15min widać różnicę w grze(ładniejsza dla oka) niż za Valdka.
0
@Denver http://strims.world/BarcelonaGranada.php
2
Za rakietę tylko dałby Arthura i byłby najlepszy możliwy chyba teraz skład.
Oby się chłopaki w końcu przełamali.
VeB i po Zwycięstwo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
3-4-2-1
Pique-Umtiti-Lenglet
Roberto-Busi-Arthur-Alba
Messi-Antek
Fati
Taki bym dziś najchętniej skład zobaczył.
0
@Brashearr Arthur normalnie grac powinien w podstawie. Wraca po kontuzji i zajmuje swoje należne miejsce.
0
@Sienkiewko zgadzam się . Super ustawienie. Z tym ze u mnie Arthur miałby pierwszeństwo nad de Jongiem.
1
@cisman co najmniej 3 i pewnie zaraz w Madrycie by wielki skandal ogłosili. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.