1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DonAndresFCB w porównaniu do ostatniej dyspozycji to grają super.

0

Bardzo dobra 1połowa w wykonaniu Barcy. Miażdżymy przeciwnika. Brakuje tylko tego ostatniego strzału.
Trzeba przyznać że super dzisiaj grają.

0

Visca el Barca !!!!!!
I po Zwycięstwo !!!!!

0

@SuperPatsonFCB zgadzam się z Tobą. Prawda jest taka że ważny mecz zamienili na zimowy teatrzyk. Ale mimo to i tak obejrzę el clasico z wielką przyjemnością w finale :D

0

@Encore jak nie, w drugie połowie chociaż walczyli i strzelili gola. A dziś ten mecz to flaki z olejem. Nuda i mecz jest całkowicie jednostronny

0

@piotr_styk tak, odmierz na strzykawce. Ja brałem po operacji kolana w brzuch miałem wstrzykiwane

0

Ale Valencia gra słabo. Zapowiada się pogrom.

1

@Franko11 jedno i drugie

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@ElmaXeen dla mnie sprowadzanie lautaro jest nie potrzebne. Po co nam on i wydawać kasę na niego jak mamy już dwóch ŚN i to klasowych którzy mogą grać na zmiane. Antek nigdy nie grał na lewej stronie ataku, jest urodzonym SN a Valdek debil nie może tego załapać.

0

@Galford No Coutinho sam już zapowiedział że chce odejść do Monachium a Barca jest nawet skłonna obniżyć cenę żeby go wzięli. A Dembele bym zostawił.
Williama ja to u nas szczerze nie widzę.

1

Moje pomysły transferowe.
Rakieta i Todibo out
Neymar spowrotem.
I Neymar wchodzi na lewą flankę.
Antek do środka na zmianę z Luisem bo na lewej stronie grać nie umię aż w końcu przejmie całkowicie schedę po Suarezie aż ten powiesi buty na kołku.
W środku Od lewej de Jonga - Arthur i Busi. ( Vidal jako zmiennik)
Co do obrony to nie mam żadnych zmian.
I nie kupowałbym żadnych haalandow i innych młodych grajków bo w naszej szkolce tez ich mamy.

0

@monsterrize to by było dobre posunięcie. Ja też czekam na Neymara a Luis z Griezmanem graliby na zmiane aż w końcu Antoni przejąłby po nim schedę jak ten powiesi buty na kołku.

0

@ToJa79 jego to by teraz nawet żadne fc ogòry nie chciały. :D

0

Moim zdaniem zanotował dobry występ a nawet gdyby nie on to byśmy przegrali ten mecz bo wyciągnął kilka trudnych piłek. Wiadomo że to nie ter Stegen i nie ta klasa ale jak na zmiennika to bardzo dobry bramkarz i nie ma co go obwiniać za wczorajszy mecz.

10

Valverde!!!! ...nie zwalaj winy na de Jonga. Przyznaj w końcu że nic nie ogarniasz.

0

@Seledynowy lidera dalej mamy , ogarnij się

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Boniek10 zgadzam się. Nie mogę się doczekać powrotu Arthura, bo na rakietę już nie mogę patrzeć.

0

Żadnego Mbappe. Tu dla niego nie miejsca. Niech Neyu wraca do nas a jego staruszek niech się nie wpierdziela w jego karierę.

0

@Coutinho007 przez to byl sarkazm z jego strony :D

0

@takisobiektos ale Oni też mieli 2taktyxzne faule

2

3-7 w faulach i mamy 3zolte oni ani 1. Perez musiał ładnie posmarować.

0

Manita dzisiaj będzie zobaczycie. Real na kolanach.

1

@ksawizimens hahahahahahaha dobre.... Zayebales żart roku. :D

0

@Krzysiek872Manita to będzie do przerwy. :D

0

@Batys ja też takie bardzo lubię czytać ;)

4

MAMY LIDERA !!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?