laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DonAndresFCB w porównaniu do ostatniej dyspozycji to grają super.
0
Bardzo dobra 1połowa w wykonaniu Barcy. Miażdżymy przeciwnika. Brakuje tylko tego ostatniego strzału.
Trzeba przyznać że super dzisiaj grają.
0
Visca el Barca !!!!!!
I po Zwycięstwo !!!!!
0
@SuperPatsonFCB zgadzam się z Tobą. Prawda jest taka że ważny mecz zamienili na zimowy teatrzyk. Ale mimo to i tak obejrzę el clasico z wielką przyjemnością w finale :D
0
@Encore jak nie, w drugie połowie chociaż walczyli i strzelili gola. A dziś ten mecz to flaki z olejem. Nuda i mecz jest całkowicie jednostronny
0
@piotr_styk tak, odmierz na strzykawce. Ja brałem po operacji kolana w brzuch miałem wstrzykiwane
0
Ale Valencia gra słabo. Zapowiada się pogrom.
1
@Franko11 jedno i drugie
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@ElmaXeen dla mnie sprowadzanie lautaro jest nie potrzebne. Po co nam on i wydawać kasę na niego jak mamy już dwóch ŚN i to klasowych którzy mogą grać na zmiane. Antek nigdy nie grał na lewej stronie ataku, jest urodzonym SN a Valdek debil nie może tego załapać.
0
@Galford No Coutinho sam już zapowiedział że chce odejść do Monachium a Barca jest nawet skłonna obniżyć cenę żeby go wzięli. A Dembele bym zostawił.
Williama ja to u nas szczerze nie widzę.
1
Moje pomysły transferowe.
Rakieta i Todibo out
Neymar spowrotem.
I Neymar wchodzi na lewą flankę.
Antek do środka na zmianę z Luisem bo na lewej stronie grać nie umię aż w końcu przejmie całkowicie schedę po Suarezie aż ten powiesi buty na kołku.
W środku Od lewej de Jonga - Arthur i Busi. ( Vidal jako zmiennik)
Co do obrony to nie mam żadnych zmian.
I nie kupowałbym żadnych haalandow i innych młodych grajków bo w naszej szkolce tez ich mamy.
0
@monsterrize to by było dobre posunięcie. Ja też czekam na Neymara a Luis z Griezmanem graliby na zmiane aż w końcu Antoni przejąłby po nim schedę jak ten powiesi buty na kołku.
0
@ToJa79 jego to by teraz nawet żadne fc ogòry nie chciały. :D
0
Moim zdaniem zanotował dobry występ a nawet gdyby nie on to byśmy przegrali ten mecz bo wyciągnął kilka trudnych piłek. Wiadomo że to nie ter Stegen i nie ta klasa ale jak na zmiennika to bardzo dobry bramkarz i nie ma co go obwiniać za wczorajszy mecz.
10
Valverde!!!! ...nie zwalaj winy na de Jonga. Przyznaj w końcu że nic nie ogarniasz.
0
@Seledynowy lidera dalej mamy , ogarnij się
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Boniek10 zgadzam się. Nie mogę się doczekać powrotu Arthura, bo na rakietę już nie mogę patrzeć.
0
Żadnego Mbappe. Tu dla niego nie miejsca. Niech Neyu wraca do nas a jego staruszek niech się nie wpierdziela w jego karierę.
0
@Coutinho007 przez to byl sarkazm z jego strony :D
0
@takisobiektos ale Oni też mieli 2taktyxzne faule
2
3-7 w faulach i mamy 3zolte oni ani 1. Perez musiał ładnie posmarować.
0
Manita dzisiaj będzie zobaczycie. Real na kolanach.
1
@ksawizimens hahahahahahaha dobre.... Zayebales żart roku. :D
0
@Krzysiek872Manita to będzie do przerwy. :D
0
@Batys ja też takie bardzo lubię czytać ;)
4
MAMY LIDERA !!!!!!