laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podobają mi się jego wypowiedzi. Mówi konkretnie, nie owija w bawełnę ,mówi tzw "prosto z mostu i na temat. " :D
0
Bartek dowidzenia ¡!!!!!!! Już się nie pokazuje. Chociaż zachowaj odrobinę przyzwoitości i podaj się do dymisji.
0
no niestety, życie :/
0
Heh najpierw mówi jedno podajac przykład Neymara po czym zaprzecza chwilę wcześniej podanej teorii na przykładzie Coutinho. Coś na wzór hipokryzji. Wiele osiągnął ale swoim rozumowaniem jest Śmieszny.
0
Jazda z tym zarządem. Śmieszni są i niszczą ten klub.
0
Jak zarząd Barcy " uważa że... " to należy się spodziewać że będzie inaczej. Tak samo uważał że sprowadzi jeszcze dwoch zawodników po Dembele i jednym z nich miał być Coutinho.
0
Wiem. Z tym że w ost czasie tyle jest tu różnych komentarzy że połapać se nie idzie
0
z tym że Paulinho grał z Ekwadorem a Messi z Urugwajem którego obrona przypomina mi obronę Atletico Madryt.
0
No i nic tam nie ma .
0
Co ty wkrecasz ???
1
Zgadzam się z tym Panem pod każdym względem tylko mam inne zdanie jeśli chodzi o Coutinho. Uważam że Cou się nam bardzo przyda a Iniesta młodszy już nie będzie.
0
Ja powiem tak : 222bańki za Neya to dla mnie też za dużo. Rynek zwariował i na koniec jakbym miał oceniać wszystko powierzchownie to Dembele i Coutinho za Neya to dobra wymiana. Tylko ten Paulinho mnie jakoś nie przekonuje ale nie oceniam go zanim nie zobaczę jego gry ( dłużej niż ost 3min meczu )
4
Dlaczego nie. ?? ?
0
Wydaje mi się, że w tym oknie transferowym nikogo już nie sprowadzimy.
0
To tylko twoja opinia i masz do niej prawo. Ale PSG wykupiło nam 1 z najlepszych zawodników oplacajac jego klauzule a my teraz targujemy się o zawodnika który wg mnie nie specjalnie pasuje do Barcy i zaraz będzie mieć 30tkę i na dodatek ratujemy im tyłek przed finansowym fair play. Dla mnie to jest ośmieszające i boli mnie to bo robi to zarząd mojego ukochanego klubu któremu kibicuje od lat. ( Gdyby np teraz Barca opłaciła klauzule Verattiego o ile taka wogole istnieje i przekonała samego zawodnika to byłoby do przyjęcia).
Pozdrawiam
0
Ma coś w sobie takiego że zaczynam go lubić. Ale po samej wypowiedzic widac że jest jeszcze młody. Oby się dobrze rozwijał i osiągał sukcesy w Barcelonie.
2
Ten zarząd podejmuje tak kuriozalne decyzje że ręce opadają. To tak jakby był pożar w mieszkaniu i zamiast wodą to naftą albo benzyną by go gasili.
1
Zarząd Barcelony się tylko ośmiesza. Stwierdzam to z bólem serca. Do dymisji z nimi.
0
Jak dla mnie Di Maria również nie pasuje do naszego składu. Wogole nie rozumiem robienia transferow zawodników jak Paulinho czy Di Maria - w dodatku obaj za rok 30tka a wydaje mi się że kupuje się młodszych i lepszych zawodników żeby trochę dłużej pograli.
0
A co złego jest we francuskiej ??? Poza tym Nicea zajęła 3 miejsce w ubiegłym sezonie.
0
Ale to wszystko zawiłe jest i poplątane. Takie finansowe szachy. I później na koniec tylko taka nerwówka jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
Dokładnie. Podbijam komentarz. Di Maria jest nam tak samo nie potrzebny jak Gomes.
0
W sumie dobrze by było
1
A co miał przed kamerami się przyznać że dali ciała i że nie ogarniają w pełni sytuacji ??
0
Ooo... tego nie wiedziałem. Gdzieś mi to umknęło.
0
nie wydaje mi się żeby wyszli na tym lepiej. Jeśli chodzi o kasę to zapłacili by dużo więcej i zszargali by sobie opinię. Potem jak jakiś zawodnik miałby przyjść to mógłby sobie myśleć że kiedyś zostanie potraktowany tak samo.
0
Mina i Davison Sanchez
6
Śmiem stwierdzić w ciemno, że bardziej by on nam się przydał niż Paulinho.
1
Ale to nie znaczy że muszą być lepsi od zawodników Barcy jakich będzie miała za 3 lata. Ale rozumiem że polityka transferowa Barcy jest fatalna jak narazie i jeżeli zarząd się nie ogarnie albo wogole nie zostanie zmieniony to może być kulawo