laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co nam ten śmieszny Paulinho?? to żę gra w reprezentacji Brazyli nie znaczy, że nadaje się na Barce.
0
a ja założe się, że nie sciągniemy Bellerina do nas w tym sezonie.
1
Jak ten zarzad dalej tak bedzie funkcjonowal to cos czarno widze te klasyki.
3
Chociaz byscie napisali kto chcial go kupic.
0
To jedni piszą że już praktycznie jest w Barcelonie drudzy piszą , że już napewno w Realu. Widać właśnie jak te dzienniki piszą pod swoje kopyto.
0
Dla mnie również. Mi bardziej chodziło jak media będą ich promować.
0
heh Niemcy wygralu Euro-u21 i Puchar Konfederacji. Pewnie będą u bukmacherów faworytem do wygrania MŚ 2018 i jako trzecie państwo po Włochach i Brazylii może obroni tytuł mistrza świata.
0
wiem, że świetny zawodnik, jeden z najlepszych obronców na swiecie. Ale wydaje mi sie ze powinno sie sprowadzac graczy mlodych i pozatym dobrych obronców nam nie brakuje.
0
Wydaje mi sie ze to bzdura w tym artykule. Ale jesli prawda to ten zarzad jest smieszny. Zamiast sprowadzic mlodych obroncow Mine czy Sancheza to oni za obronca po 30tce. Tak samo jak czytalem ze tego Srne (32lata) to oni chyba szykuja sie stworzyc team oldboyow.
2
Witamy Gerard. I powodzenia.
1
Ale nie z jego powodu tylko z Borussi trener i zarzad ucial calkowicie spekulacje
0
Jak najbardziej widziałbym go w naszej drużynie. Młody, uzdolniony chłopak który pociągnąłby tą naszą pomoc do przodu. A nawet jak jeżeli miałby grać rolę zmiennika to na pewno wolę go bardziej niż jakiegoś Denisa.
Te jego wpisy są z czasów kiedy miał 14-15lat. W tym wieku nie jedna osoba zrobiła coś czego się później wstydziła albo uważała za głupotę. Śmieszą mnie komentarze ludzi co uważają, że za to nie ma wstępu do Barcy.
0
ale on miał wtedy 14-15 lat. Człowieku czy ty nie zrobiłeś czegoś w młodości czego się później wstydziłeś albo uważałeś póxniej za głupotę. Bo ja akurat nie raz i chyba nie jedna osoba tak miała.
0
On podobne wpisy miał również na Real.
0
kolejny gracz oddany za friko. Fakt ja teżgo w klubie nie widzę ale oddawać za friko zawodnika za którego się wcześniej zapłaciło pieniądze. to chciaz 50 % ceny za nie go odzyskac.
0
Ten zarząd powinna się podać do dymysji i koniec dyskusji. Jak słyszę o tym Robercie Fernandezie i że to wielki dyrektor to śmiać mi się chcę. On razem z Bartomeu powinno się na kopach wywalić. Ci ludzie co zbierają te głosy o te votum powinni się bardziej postarać i naprawdę zrobić w tym klubie pospolite ruszenie.
0
Dawaj Dani do nas.
0
Ceballos Verattiemu do pięt nie dorasta. Ale faktycznie mógłby zasilić Barce i byłby dobrym wzmocnieniem w pomocy.
1
Super, bardzo dobrze. Młody i gra dobrą piłkę.
0
Nie nie pomyliłem. Ja widzę że każdy uważa jak uważa. Co do Sandro to się zgadzam z Tobą , że szkoda zgadać..
1
Autor artykułu pisze, że Asensio i Ceballos specjalnie się wyróżniali. On chyba nie oglądał dzisiejszego finału. Wyrobił sobie opinie jednym meczem pod każdego zawodnika,. Asensio to moim zdaniem zagrał dobry tylko pierwszy mecz w tym turnieju. Dzisiaj zawodnicy którzy się wyróżniali z Hiszpanii to Deulofeu , Ceballos tez trochę no i Bellerin też się starał. Reszta to wyszła na ten mecz jakby już był wygrany. A ten Asensio to bardzo przeszkadzały mi jego te nie udane sztuczki i jak trzeba było podać to pchał się na 3 zawodników i tracił piłkę. Widać poczuł się wielką gwiazdą.
0
mylisz się. bardzo dobry zawodnik z niego
0
Moim zdaniem Asensio to zagral dobrze tylko w pierwszym meczu. A tak to nie wyroznial sie jakos specjalnie. Deulofeu i Saul graja najlepiej ns boisku.
Mi sie wydaje ze ty z Denisem Suarez ( gracz Barcy)go mylisz bo ten to faktycznie ponuzej krytyki gra.
5
Moim zdaniem gra bardzo dobrze .
0
marne co ??? ??
0
Można powiedzieć że każdy piłkarz jest gotowy na Barcę. Kto by tam nie chciał grać i nawet zarabiać kasy siedząc na ławie czy na trybunach./ Ale Barca nie jest już gotowa na kolejnych piłkarzy niespodzianek typu Paulinho.
0
Dlaczego załamka ?? bo go odkupili czy ze nie chce zostac?
0
Bardzo dobrze. Zawodnik ma potencjał i świetnie gra w tej chwili na Euro U-21. Moim zdaniem zarząd powinien go przekonać do tego aby pozostał w klubie. Oczywiście tym samym powinien dostawać dużą liczbę minut aby szybko się wpasował do składu i z nim zgrał.
0
ale on i tak do nas nie przyjdzie
0
On sie do LKS LODZ nadaje gdzie juz gral a nie do Barcy.