laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
100mln euro to duzo za duzo jak za niego a tyle podobno Chce psg. Przesada.Jak Barca go za tyle kupi a w sezonie sie u nas sprawdzi tj pogba w MU to znowu Barca sie osmieszy z transferami.
0
nie wiem byc moze sie myle ale jeden nowy zawodnik napeweno sam nie pociagnie pomocy i nie odmieni druzyny na od razu.
1
no podali że klub ma narazie możliwość wydania 75mln + to co uzyska ze sprzedaży.
0
Moim zdaniem lepiej kupić dwóch równie dobrych zawodników typu Seri niż drogiego Verattiego. Veratti jest drogi i wcale nie jest taki fantastyczny jak go tu na forum niektórzy użytkownicy określają. Fakt jest bardzo dobry zawodnik ale tj. już wspomniałem lepiej kupić Seriego i mieć jeszcze możliwość zakupu Bellerina i tych kolumbijskich obrońców a być może jeszcze jakiegoś pomocnika.
1
I co ??? następny "Gomes" to będzie....
1
Hahahahahahaahahahaha nie wiedziała jak zaistnieć to musiałą w taki sposób się wypromować. Hahahahahahahahahahaha
0
spoko każdemu się zdarza ;)
0
Daleko byśmy nie zajechali xd. Ty wejś zapomnij o tym Eriksenie . Fakt jest dobry ale nie do wyciągnięcia z Tottenhamu.
0
W tamtym roku tak było nie pamiętasz ?? Barcelona wygrała ligę i zdobyła puchar i grała w finale z sevillą i w superpucharze wygrała z sevillą.
12
Najważniejsze to:
ŚP - Coutinho i Seri
Potem:
PO - Bellerin albo Azpilicueta
i na końcu
ŚO - Sanchez (Ajax)
Takie 4 transfery Barcelona powinna wykonać tego lata. Byłby to wielkie wzmocnienia i zawodnicy którzy z racji młodego wieku mogli by spędzić u nas kilka dobrych lat. Oczywiście wiadomo, że kogoś trzeba sprzedać.
0
nie wiem może się mylę.
0
ehhhh. Jak naprawdę ma to być tylko alternatywa gdy Bellerina się nie uda sprowadzić to moim zdaniem on powinien u nas grzać ławę bo Vidal jest od niego lepszy.
3
Brać go póki cena mała. Bardzo dobry zawodnik, ma świetne statystyki i naprawdę bardzo dobrze gra. Dobry pomocnik do składu. I to głównie dzięki niemu NIcea weszła do LM.
0
Barca rozmawia z Azpilicuetą ?? a po co on nam?? przeciez on juz ma 28 lat i wcale nie jest jakis mega dobry. Lepiej juz kogos młodszego sprowadzić na tą pozycje co na kilka dobrych lat na niej zagra.
0
Rafinha powinien zostać. Potrzebujemy takich zawodników jak Rafa.
Tak najlepiej sprzedać samych dobrych i kupować jak w zeszłym sezonie takich zawodników jak Denis.
0
szkoda bo solidnie by nam pomógł i świetnie się nadaje do takiego zespołu jak nasz. Ma wiele dobrych cech. Dobrze drybluje, Dobry strzał z dystansu i wiele widzi na boisku. Jedyny minus to nie pomoga tak bardzo w obronie. Ale tego mógłby się od Neymara kolegi z reprezentacji nauczyć :D
0
a kogoś byś dał żeby solidnie wzmocnił naszą pomoc. Chodzi mi o tych co jest możliwość ?
1
Przecież Bellerin też już się zarzekał, że do nas nie pójdzie.
0
No bo już był artykuł jakiś, że on nie po to podpisał nowy kontrakt, żeby teraz odchodził. W sumie to Klop powiedział terener Liverpoolu, że on nie pozwoli mu odejsc. I sam zawodnik tez sie wypowiadał ze dobrze sie czuje w Liverpoolu.
1
Widzę, że w tym sezonie oprócz Sancheza to chyba nikogo mocnego nie uda się kupić. Herrera nie , Coutinho chyba tez nie , Veratti nie, Bellerin nie. Nikt u nas nie chce grać. :((
0
Miejmy nadzieje ze jego nowa przygoda zakonczy sie pasmem sukcesow.
1
Brać go to doskonały zawodnik który byłby świetnym stoperem u nas na lata. Akurat z Umtitim do pary jak Pique pojdzie na emeryturę. To naprawdę doskonały stoper i jego zaletą jest również to, że potrafi grać w pomocy.
1
zgadzam sięz Tobą. Ostatnio w wywiadzie tak się zaklinał że jak nie dostanie minut to pomyśli o innym klubie i właśnie pokazał na co go stać. Moim zdaniem tak samo góra na 4
1
koles wiem ze nei napisałes ale tak wnioskuje. A widac ze mam racje bo odrazu wybuchasz. I to ty naucz sie czytac ze zrozumieniem bo napisałem ze nie porównuje obecnego arsenalu do Barcy tylko te dwa kluby na przestrzeni lat. Wiec śmieszny jesteś dalej ty. haha
0
Śmieszy mnie to co piszesz. Najlepiej uznać że jak jakiś puchar odpadnie to sezon nieudany. Zauważ że Barcelona i Arsenal są tak samo silnymi drużynami, może nie w tym sezonie ale na przestrzeni lat. Arsenal też dochodził to finału LM i wiele razy zdobywał mistrzostwo Anglii czy puchar Anglii a nawet dwa na raz w jednym sezonie. Więc naprawdę bez sensowne jest pisanie, że my możemy bardziej płakać po nie wygranych trofeach. Widać przyzwyczaiłeś się za bardzo do Trypletu, nie pamiętasz lat posuchy w pucharach Barcelony i nawet jak Barcelona wygra jakieś trofeum to masz ból dupy, że nie było więcej.
1
faktycznie, nie policzyłem mu MŚ I SE. Jakoś mi to wyleciało z głowy
0
Wyszło świetnie i nie ma co narzekać.
0
wiem, że się liczy do następnego. Ale ogólnie tak napisałem, że jak Juve pokona Real to sezon się skończy tak że my zdobędziemy 2 puchary a Real mistrzostwo (z sevilla superpuchar na ten sezon zdobylismy dlatego 2 ) . I to moim zdaniem wcale nie jest jakiś tragiczny sezon bo nei zawsze można wszystko wygrywać. Ja wiem, że dziennikarze albo niektóre osoby uważają, że jak Barca nie zdobędzie trypletu to sezon był do d.py zwłaszcza w obliczu jak Real zdobedzie jakis puchar ale wcale tak nie jest. Zobacz np. Arsenal nawet nie wszedł do LM a wygrał wczoraj Puchar i jakoś tak bardzo nie płaczą.
A ten superpuchar co bedziemy grać z Realem jest na nast sezon juz ale jest takim zwieńczeniem poprzedniego. Ja tak to widze przynajmiej.
1
To fakt. Z tym się również zgodzę. :D z prezydentem w roli głównej.
2
Brawo Lucho, to były piękne i owocne trzy lata z Tobą w roli trenera. 9 tytułów na 13 możliwych. Wielki sukces. Gratulacje!!!