1

lidera to ma teraz Sociedad

0

Oj wydaje mi się że trochę przesadzasz

0

Hahaha Oj bardzo piękny

0

To że Coutinho do nas przyjdzie jest już niemal pewne. Dzisiaj Liverpool bez niego w składzie rozbił Arsenal 4-0 i Kloop zdaje sobie sprawę że nie jest on tak im niezbędny. Poza tym w trakcie meczu nawet komentatorzy potwierdzali ze klub otworzył się na rozmowy na temat jego transferu do Barcy.

1

Też tak mi się wydaje. Oglądałem dzisiaj jego gole i dryblingu w necie i moim zdaniem on skuteczniej drybluje od Neya. Ney może bardziej efektownie ale Dembele bardziej efektywnie z czego jest większy pożytek.

0

czepiasz się :D

1

a może i też tak być dlatego

0

Też się z tym zgadzam i się dużo szybciej postarzał niż Xavi

6

Pique powinien na co najmniej 2 mecze zostać zastąpiony przez Mascherano. Tak żeby się ogarnął trochę.

1

Moim zdaniem dostał za mało minut żeby jakkolwiek go oceniać.

0

Di Maria moim zdaniem nie pasuje do stylu Barcy i PSG go nie wypuści.

0

Moim zdaniem przyjdzie tylko Coutinho

0

O ile przyjdzie bo tego na pewno nie możemy być pewni.

4

Ja bym szalenie bardzo chciał go u nas. Mozna by nawet wtedy powiedzieć ze On razem z Dembele i trenerem Valverde tworzyliby nowy rozdział Barcy. I po takich okolicznościach jakie zaszły głupota byłoby dla Liverpoolu zostawiac go w klubie. Niech go sprzedadzą, niech już wyciągną za niego tyle ile mogą. Ale gdyby go zostawili to i dla Liverpoolu, dla Barcy i samego zawodnika byłoby wielkim błędem.

14

Szacun dla Dembele. Widać skromny młody chłopak. Nie jak jakiś Neymar i jego pyszny Tatuś. Boję się tylko żeby go nie zjadła presja. Bo jeżeli jest takiego zdania, że nie jest tyle wart to może się bać tego że nie sprosta oczekiwaniom kibiców i i zarządu.

0

No tak czy nie ?? No taka racja.

0

Po co nam on w Barcelonie ja nie mam pojęcia. Przecież już do naszej obrony szykowani są Sanchez i Mina para Kolumbijskich stoperów więc ten Martinez jest tylko po to bo nudzi się ludziom w zarządzie.

0

ale po co nam ten Inigo Martinez to naprawdę nie mam pojęcia. Przecież już do naszej obrony szykują się D. Sanchez i Mina którzy są dużo lepsi niż ten obrońca z Sociedad.

0

masz racje. zapomniałem że we francuskiej lidze jest taki przelicznik.

0

Złotego Buta może szanse zdobyć ma, to zależy ile bramek nastrzela ale złotej piłki choćby nie wiem co już nie zdobędzie nigdy w życiu.

0

Dokładnie :) tych samych zawodników bym widział w Barcy.

0

no widzisz. widze ze jeszcze nie przebolałes ??

3

hehe faktycznie. Fajne dałeś porównanie. Akurat ja jestem zwolennikiem tego transferu rowniez z innych przyczyn ale podoba mi sie ten argument.

0

ma lepszy drybling. silniejszy strzał. napewno trudniejszy do zatrzymania dla obrońców niż Dybala.

0

powiem ci ze nie chciałbym ani jednego ani drugiego. Najbardziej w miesce Neymara chciałbym Dembele. I nie mowie Ze Mbappe jest jakąs dla mnei rewelacja ale lepszy od Dybali

1

jakbym miał sprowadzać wszystkich co strzelili nam gola to do składu by sie nie zmieścili. Ja nie wiem czy wy traumę macie z tego powodu ze strzelil nam gola. Nie mowie ze jest słaby tylko przereklamowany. Czyli nie rożni się dużo od innych średnich napastników w serie a

0

bo Mbappe jest leszy od Dybali.

0

Dembele mi rowniez najlepiej pasuje do Barcy. On i Coutinho za kasę z Neymara w tym okienku i będzie kosmos. :D

1

Dybala jest mega przereklamowany i sprowadzając go za Neymara to będzie pośmiewisko dla zarządu . Rozumiem Dembele , Mbappe czy Coutinho ale Dybala to bedzie ŻART. A Griezmann napewno nie opusci w tym sezonie Atletico.

1

Fajnie napisany felieton ale nie zgadzam się do końca z autorem co do wszystkich rezerwowych zawodników i z tym, że postawa podstawowych zawodników była przyczyną nie wygrania LM i Laliga ponieważ to właśnie brak mocnej ławki był naszym największym minusem. Real moim zdaniem miał słabszą od nas podstawową 11stkę natomiast miał 3-4x lepszą ławkę rezerwowych.
Co do opisu zawodników to:
Cillessen za dużo cukru a Umtiti wydaje mi się, że autor felietonu miał nie wiem jak duże oczekiwania na niego, że polała się aż tak duża krytyka. Z Digne i Gomesem to trafił w sedno natomiast co do Denisa to przed wczorajszym meczem sam się zastanawiałem jak on się znalazł w Barcelonie ale wczoraj moim zdaniem przechodząc co rusz 3 zawodnikow naprawdę trochę pokazał. Alcacer to napewno nigdy nie będzie zmiennikiem Suareza i jak Suarez odejdzie to trzeba będzie się postarac o klasowego napadziora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?