0

a co ma piernik do wiatraka. Jego postawa na boisku nie bedzię tak dobra jak nie będzie chciał być w PSG. A pozatym jak podpisał nową umowę to szejk powinien się cieszyć że więcej dostanie za niego bo napewno wyższa klauza wraz z nową umową została podpisana.

1

Tymbardziej bys go nei puscił ?? a chciałbyś mieć w klubie zawodnika który nie chce grać w twojej drużynie ??

2

Suarez zagral tak jaki mial caly sezon.

0

faktycznie .............

0

Mathieu jak idealnie się nadaje na zdjęcie do artykułu. Chyba Najbardziej już niechciany u nas.

0

przecież Gomes (o ile go nie sprzedamy) weźmie.

8

Taki Ronaldo to byłby atrakcją w celi dla innych więźniów. hahahahah

0

Nawet jak Arab kupi pół świata najlepszych piłkarzy ale jak nikt nie będzie chciał grać albo miał niskie morale to nawet w nast sezonie pucharu ligi nie wygrają we Francji

3

Widać źle się dzieję w Barcie. Pewnie to wina zarządu. Jak młodzi nie chcą grać w Barcelonie to naprawdę coś musi być na rzeczy. Kibice w Katalonii powinni się zmobilizować i iść głosować za odwołaniem tego Bartomeu i jego ekipy.

0

Coutinho może grać na wielu pozycjach. W Liverpoolu gra na lewej i w środku pomocy a w reprezentacji gra nawet na prawej. Więc tak wszechstronny pomocnik bardzo by się nam przydał. Chociaż wiem że Veratti idealnie kreuje grę i zakup jego momentalnie kasuje zakup Coutinho tego lata.
Rozumiem twoje podejście do cantery i naprawdę nie chcę nic umniejszać naszym wychowankom ale Mina i Sanchez są moim zdaniem dużo lepsi od obrońców z rezerw Barcy. Może nie aż tak od Marlona ale reszty napewno. I ci Kolumbijczycy są jeszcze młodzi grają razem w reprezentacji więc po roku gry w Barcelonie rozumieli by się bez słów (jak już się nie rozumieją :D ) i załapali rytm Barcy.

1

Normalnie Veratti / Coutinho, Dembele, Bellerin i pake na nast sezon mamy. Do tego Sanchez i Mina i Oooohhhhooo.

0

Powiem ci, że masz dużo racji ale czasami z człowieka(czyt. mnie) musi wyjść pesymizm i zmęczenie od czytania artykułów które w sumie jakby nie patrząc same sobie zaprzeczają.

0

wiem, że jest słabszy ale nie można cały czas żyć przeszłością (odnosić się do sukcesów z przeszłości) w momencie kiedy tak trochę kulawa nam się wiedzie.

3

Wiecie jak ta cała saga transferowa do klubu i z klubu się skończy. Będzie tak, że nie sprzedamy nikogo ale do tego zakupimy jakichś dwóch nowych ala Gomesów . Nie veratti nie coutinho tylko dwóch nowych gomesów i oczywiście nikogo do obrony tez nie kupimy bo Marlon załatwia sprawę xd.
Zacznie się sezon , Pierwszy mecz w superpucharze, przyjedzie do nas Real wrzuci nam Manite a po meczu Dyrekcja klubu powie " eeee, nie ma się co przejmować i tak ten Real jest słabszy od Barcy z czasów Pepa Guardioli " xd

3

Seri to dobry zawdonik

0

heh te artykuły same sobie zaprzeczają. Jeszcze dziś pisano że Yerry Mina ma być sprowadzony do klubu( środkowy obrońca) a u piszą że jednak klub nie nie zamierza.

0

Dokładnie, widzę że kojarzysz temat :D

0

Suarez juz ma miec zaraz hiszp obywatelstwo.

6

Jak najszybciej sprowadzic go razem z jego kolega z reprezentacji Davinsonem Sanchezem i mamy obrone na lata. Do tego Umtiti , uhhh juz to widze. :)) jak ich nie sprowadza tego lata to poxniej bedzie mozna sobie pluc w brode. Mina swietnie sie odnajduje w polu karnym przeciwnika co pokazal nie raz, Umtiti tez brame strzelil w reprezentacji. Sanchez tez ma dobry strzal. Do tego kasuja z tylu wszystko. Normalnie obrona na lata. A 30letni Pique wprowadzi kazdego do stylu gry Barcy zeby zalapali rytm.

1

Coutinho jest bardziej ofensywnym graczem ale jego akurat ja bym chcial w Barcelonie. Veratti tj napisales to cos ala Xavi. Ale wiecej niz 100mln to przesada.

0

A co Griezmann powiedzial ?? Ktos wie?? I za to nie wystapil w meczy z Anglia?? Bo nie chce mi sie wierzyc ze na reprezentacje jest za slaby xd

0

Przeciez juz PSG zablokowalo jego transfer do jakiegokolwiek klubu.

2

Hehe nikt do nas nie przyjdzie i bedziemy grac taktyka 5-2-3 xd

0

Ale że BVB chce za Dembele 90mln... to więcej niż za Aubameyanga, którego przypomnę sprzedali za 70mln do PSG, to sa dla mnie jaja. Przecież ten drugi został królem strzelców Bundesligi, rasowy napaścior i taniej wyceniany od Dembele który strzelił w lidze 6 goli i zaliczył kilka asyst. Albo faktycznie jak już tu ktoś wspomniał Barca daje się kroić albo ja nie wiem co tu jest grane.

0

Sprzedawac go poki jeszcze go ktos chce. A Rafa powinien zostac.

0

Hahahaha. Normalnie uderzyles teraz jak lysy wlosami o beton.

2

Pewnie tak bedzie.

1

Tak samo sie tu wszyscy Dybala podniecali ze do Barcy. W finale pokazal ze na lawke sie do nas nie nadaje.

1

Nam ten transfer odbije sie jeszcze wieksza czkawka.

0

Dajcie spokoj z tym Verattim za taka cene. 150mln ?? To sa jaja. Jak Barca go za tyle kupi i to bedzie jej jedyny zakup tego lata to w nast sezonie chyba nawet CDR nie wygramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?