7

zgadzam się z Tobą. Mówi to co myśli, nie owija w bawełne i tak jak napisałeś - rzeczowe odpowiedzi.

1

Byle tylko nie Dybala. Każdy z wymienionych jest w stanie zastąpić Neymara albo nawet jakby niemiał zastąpić to bhędzie wzmocnieniem. Ale nie Dybala. On naprawdę jest przereklamowany.

0

a gdzie ty tam widzisz Turana ?

1

Moim zdaniem załatac dziure po Neyu nie bedzie wiekszym problemem. A te wszyskie sytuacje co wymieniłes faktycznie miały miejsce. Ale sam raz nie podał do Suareza. I pewnie przestali mu podawac od jakiekgos momentu w meczu bo marnował na potęgę.

4

a kto by nie wolał. Chyba każdy.

0

Mecz bardzo mi się podobał i był na wysokim poziomie. Barca pięknie weszła w to spotkanie prowadząc 2-0. Fakt Do przerwy było 2-2 ale równie dobrze mogłaby i prowadzić 5-2 (aż tyle nie wykorzystanych sytuacji). Moim zdaniem nadal mamy małe braki w obronie.
Na podstawie tego meczu jestem w stanie stwierdzić, że załatać dziurę po Neymarze nie będzie większego problemu. Fakt miał wczoraj asystę i dobre momenty ale przeplatało się to z jego pajacowaniem i wieloma nie wykorzystanymi sytuacjami.

0

Pique idealnie opisał sytuacje w jakiej jest Neymar.

0

a ty ciezki jestes człowieku nie obraź sie.

0

ja tak samo nie będę tego ukrywał.

0

co roku kupują mase zawodników. Moze nigdy nie kupili kogos o skali Neymara ale co roku robią duże zakupy , i nawet mistrza Francji nie mają.

0

Brazol to Brazol czyli Pęga najważniejsza. Mam dziwne przeczucie ze Neymar w PSG nie osiagnie nawet połowy tego co w Barcelonie. PSG zawsze kupuje mase gwiazd a poxniej nic z tego nie maja.

0

oby on do nas nie trafił

0

no jest dobry ale co ?? przeciez Real go nie wypusci

1

znów ponownie po raz kolejny następnie :D :D

0

Hahahahahahaha dobre. Podoba mi sie xd

0

ja się opieram an suchych faktach a nie na przypuszczeniach że a może, a gdyby a Valverde niby tamto. Jak narazie żadnych konkretnych transferów nie ma a ja mam swoje prawo do narzekania. Tym bardziej, że ten zarzad i Bartka juz dawno powinno sie podac do dymisji.
Pozatym jak ja slysze o jakims Paulinho to nie wiem czy mam płakać czy śmiać się.

0

Realu ławka widzę się wykrusza. James do Bayernu, Morata ponoć do Chelsea. Ale Real może sobie na to pozwolić jak widzi co robi na rynku transferowym nasz zarząd.

0

Barca z tymi transferami wyjdzie gorzej jak w tamtym roku.

0

Predzej Vidalowi.

0

Dokladnie !!!! A za jakiegos sredniaka wala jedna po drugiej.

1

Hahahaha co za kabaret w tej Barcy sie dzieje. Pewnie kupia jakiegos nastepnego stiepana. Przyszla gwiazde typu Gomes z poprzedniego sezonu.

4

Atletico sprowadza Vitolo, Real Ceballosa a Barcelona................???

PAulinho hahahahahahahahahaha mam nadzieje ze gorzej juz chyba nie bedzie.

2

Dobry zawodnik. Widac jednak zarzad w koncu kogos konkretnego sprowadzil.

0

Do tej pory kazdy kim interesowala sie Barca mogl powiedziec ze gra na poziomie. A teraz doszlo do tego ze jak Barca sie toba interere to jestes co najwyzej sredniakiem.

0

Nareszcie !!!! i bardzo dobrze.

0

Niestety ale to smutna prawda. Dobrze będzie jak w środku a nie 2 miejsca przed strefą spadkową.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

spoko głowa do góry. Będzie PAulinho i Lucas LIma xd

0

hahahahahahahah xd Andreeeeew Gomesito

0

Zgadzam się z Tobą. Smutna prawda. A takie sciąganie do klubu graczy jak Paulinho to jest akt desperacji tego zarządu. Czyli sciąganie kolejnego pomocnika do kluby który w niczym nie jest lepszy od 10pozostałych na tej pozycji. Ale transfer jakiś trzeba zrobic chociazby na siłę transfer żeby mediom mógł zarząd coś powiedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?