laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
zgadzam się z Tobą. Mówi to co myśli, nie owija w bawełne i tak jak napisałeś - rzeczowe odpowiedzi.
1
Byle tylko nie Dybala. Każdy z wymienionych jest w stanie zastąpić Neymara albo nawet jakby niemiał zastąpić to bhędzie wzmocnieniem. Ale nie Dybala. On naprawdę jest przereklamowany.
0
a gdzie ty tam widzisz Turana ?
1
Moim zdaniem załatac dziure po Neyu nie bedzie wiekszym problemem. A te wszyskie sytuacje co wymieniłes faktycznie miały miejsce. Ale sam raz nie podał do Suareza. I pewnie przestali mu podawac od jakiekgos momentu w meczu bo marnował na potęgę.
4
a kto by nie wolał. Chyba każdy.
0
Mecz bardzo mi się podobał i był na wysokim poziomie. Barca pięknie weszła w to spotkanie prowadząc 2-0. Fakt Do przerwy było 2-2 ale równie dobrze mogłaby i prowadzić 5-2 (aż tyle nie wykorzystanych sytuacji). Moim zdaniem nadal mamy małe braki w obronie.
Na podstawie tego meczu jestem w stanie stwierdzić, że załatać dziurę po Neymarze nie będzie większego problemu. Fakt miał wczoraj asystę i dobre momenty ale przeplatało się to z jego pajacowaniem i wieloma nie wykorzystanymi sytuacjami.
0
Pique idealnie opisał sytuacje w jakiej jest Neymar.
0
a ty ciezki jestes człowieku nie obraź sie.
0
ja tak samo nie będę tego ukrywał.
0
co roku kupują mase zawodników. Moze nigdy nie kupili kogos o skali Neymara ale co roku robią duże zakupy , i nawet mistrza Francji nie mają.
0
Brazol to Brazol czyli Pęga najważniejsza. Mam dziwne przeczucie ze Neymar w PSG nie osiagnie nawet połowy tego co w Barcelonie. PSG zawsze kupuje mase gwiazd a poxniej nic z tego nie maja.
0
oby on do nas nie trafił
0
no jest dobry ale co ?? przeciez Real go nie wypusci
1
znów ponownie po raz kolejny następnie :D :D
0
Hahahahahahaha dobre. Podoba mi sie xd
0
ja się opieram an suchych faktach a nie na przypuszczeniach że a może, a gdyby a Valverde niby tamto. Jak narazie żadnych konkretnych transferów nie ma a ja mam swoje prawo do narzekania. Tym bardziej, że ten zarzad i Bartka juz dawno powinno sie podac do dymisji.
Pozatym jak ja slysze o jakims Paulinho to nie wiem czy mam płakać czy śmiać się.
0
Realu ławka widzę się wykrusza. James do Bayernu, Morata ponoć do Chelsea. Ale Real może sobie na to pozwolić jak widzi co robi na rynku transferowym nasz zarząd.
0
Barca z tymi transferami wyjdzie gorzej jak w tamtym roku.
0
Predzej Vidalowi.
0
Dokladnie !!!! A za jakiegos sredniaka wala jedna po drugiej.
1
Hahahaha co za kabaret w tej Barcy sie dzieje. Pewnie kupia jakiegos nastepnego stiepana. Przyszla gwiazde typu Gomes z poprzedniego sezonu.
4
Atletico sprowadza Vitolo, Real Ceballosa a Barcelona................???
PAulinho hahahahahahahahahaha mam nadzieje ze gorzej juz chyba nie bedzie.
2
Dobry zawodnik. Widac jednak zarzad w koncu kogos konkretnego sprowadzil.
0
Do tej pory kazdy kim interesowala sie Barca mogl powiedziec ze gra na poziomie. A teraz doszlo do tego ze jak Barca sie toba interere to jestes co najwyzej sredniakiem.
0
Nareszcie !!!! i bardzo dobrze.
0
Niestety ale to smutna prawda. Dobrze będzie jak w środku a nie 2 miejsca przed strefą spadkową.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
spoko głowa do góry. Będzie PAulinho i Lucas LIma xd
0
hahahahahahahah xd Andreeeeew Gomesito
0
Zgadzam się z Tobą. Smutna prawda. A takie sciąganie do klubu graczy jak Paulinho to jest akt desperacji tego zarządu. Czyli sciąganie kolejnego pomocnika do kluby który w niczym nie jest lepszy od 10pozostałych na tej pozycji. Ale transfer jakiś trzeba zrobic chociazby na siłę transfer żeby mediom mógł zarząd coś powiedzieć.