liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Koniecznie musimy oba wygrać! Oby Barco!
0
To się nazywa dobry transfer! W dodatki za darmo i na lata. Brawo
0
Wkurzają niewykorzystane sytuacje… a było ich dzisiaj bardzo, bardzo dużo szczególnie patrząc na go, ze graliśmy z klasowym rywalem. No cóż, trzeba się podnieść i wygrać na San Siro!
2
Lewandowski był chyba przemotywowany na ten mecz. No cóż, walczymy z Interem teraz
4
Robert prowadź ta Barce naszego generała od zwyciestwa do zwyciestwa!
1
Lekko nie bedzie ale start macie bardzo, bardzo dobry! Oby tak dalej Rafa :)
13
Zycze tego i Tobie Xavi! Po zwycięstwo!
0
Mam nadzieje, ze Kounde to jeden z tych zawodników którzy nawet na nie swojej pozycji będą chcieli się rozwijać i grać jak najwiecej. W tym sezonie Xavi ma wielu stoperów i zapewne będzie musiał mądrze tymi siłami dysponować xD
13
To prawda, jest to wielka szansa na pokazanie się światu. Wygrana z Bayernem odbije się bardzo szerokim uchem na całym piłkarskim świecie. Oby Panowie. No potencjał jest!
0
Bayern dostał potężna dziurę w ataku, serio Panie prezesie tego chciałeś?
10
Będzie pasjonujące widowisko. Mam nadzieje, ze Barca utrze nosa Niemcom i trochę nadgoni nierówne rachunki.
2
Niech walczy. Jeżeli będzie w stanie rywalizować z Perdim, Gavim czy Busim to dla siły naszego zespołu na duży plus.
2
Piękna sprawa z tymi wypowiedziami naszych zawodników. Prawie nikt nie skupił się na sobie, każdy wymieniał, ze pomoc to podstawa
0
Ranking Forbes… Jestem ciekawy zmiennych na podstawie których wyceniają kluby…
0
Moim zdaniem nie najgorzej to zostało ocenione. Na duży plus Kessie, znowu Dembele, znowu Kounde, dalej Robert. Reszta dobrze albo dobrze +.
16
@AmigoBlancos moim zdaniem realne jest 30 goli co byłoby bardzo dobrym wynikiem. Chociaż Robert ostatnio przyzwyczaił do wyników blisko 1 gola na mecz wiec i realnie koło 40 może się zakręcić. Będzie to w każdym razie ciekawe wyzwanie dla Polaka.
0
Myśle, ze dziś powinien dostac szanse na grę Bellerin, Pique, Kessie, de Jong i Ferran
2
Ta Barca ma tez swoje zalety które mam nadzieje, ze jutro wykorzysta.
0
Wyciskać ich o swoje.
2
Poziom instrukcji Xaviego to coś pięknego. Ten facet ma na uwadze każdy detal.
2
Ale fajne dupeczki są na tym meczu... Tak rozluźniająco dla nas w tych emocjach
0
Ta siatkówka to jednak emocje... Dobrze, że nie kibicuje jakiejś drużynie na codzień bo te mecze trochę nerwów kosztują...
16
Jestem ciekawy szczególnie Bellerina.
0
Mam nadzieje, że nie...
9
Jestem bardzo ciekawy tego meczu. Nie napalam się bo mamy mimo wszystko bardzo młody zespol ale myśle, ze będziemy w stanie stawić czoła jak równy Bayernowi. Oby!
21
Rywalizacja w środku pola będzie fantastyczna. Busi, Pedri, Gavi a do tego de Jong i Kessie… Kapitalnie to wyglada.
0
@Kessie jednak Pan Boniek to jest rudy.
0
Wie ktoś może ile ludzi oglądało wczorajszy mecz? Mam wrażenie, ze odmiennym gdy przyszedł Lewandowski na Camp Nou troszkę więcej kibiców przychodzi. Nie wiem czy to sprawa tylko Polaka czy ilości turystów w mieście ale wydaje mi się, ze wczorajsza frekwencja była bardzo duża jak na klasę rywala z którym graliśmy.
0
Świetny mecz, mamy nadzieje, ze nie ostatni taki nasz wieczór w Lidze Mistrzów!
17
Bardzo mnie cieszy, ze Xavi pomimo tak mocnego składu potrafi wprowadzać młodych chłopaków i dawać im minuty powodować jeszcze większy impuls do rozwoju. Brawo