0

Odejść z klasa, zweryfikować zmienników i zobaczyć na kogo z rezerwowych naprawdę można liczyć. Dla mnie będzie to mecz który da nam i Xaviemu kilka odpowiedzi. Oby były to odpowiedzi pozytywne.

9

Mega przyjemnie czyta się wywiady Iniesty… Wielkim był graczem a jeszcze większym człowiekiem… Osiągnął wszystko w piłce a nadal jest tak skromny i normalnym człowiekiem… Oby takich więcej w tym sporcie ;)

2

Busi i Dembele bez formy, nie powinni grać do mundialu w pierwszym składzie...

1

Jak się okazało, te 3 punkty przy stracie 2 pkt Realu to bardzo cenna sprawa. Cieszy mnie to, ze pomimo niezbyt dobrego meczu 3 punkty są dopisane do naszego dorobku. Brawo, 3 trudne mecze w La Liga i 9 pkt!

4

Poprosze Xavi jeżeli to czytasz ;P

Fati, Dembele, Lewandowski, Gavi, Pedri, De Jong, Balde, Eric, Kounde, Bellerin i ter Stegen.

4

Idiotyczne są te a ankiety. Xavi ma bardzo młody zespół a to co zrobil z Barca w Lidze w tamtym sezonie (wyciągnął nas z 7 miejsca) oraz w tym to zdecydowanie bardzo dobre wyniki. Trzeba dać mu czas, niech spokojnie pracuje i wprowadza tych młodych zawodników do topu. Taka ankieta nie powinna powstać na tej stronie.

6

Predyspozycje szybkościowe widać, że ma bardzo wysokie... Jakby popracował nad efektywnością w ofensywie to mamy naprawdę ciekawy materiał, na wiele lat... Oby, bo Alba wiecznie grał nie będzie.

14

Musimy ten mecz wygrać po prostu - dla własnych morali, dla kibiców i dla prestiżu. Jak zrobimy swoje, to może i dopisze nam szczęście...

16

Mecz z Bayernem to kwestia prestiżu, morali zespołu oraz potwierdzenia w obozie Barcelony, że z mocnymi graczami możemy konkurować już dziś. Oby, bo cały czas liczę na jakieś szczęście...

7

Wreszcie! Powinien zacząć się spłacać...

0

Świetny wynik na trybunach i jeszcze lepszy na boisku.

0

Gavi i Pedri to środek pola mam nadzieje na lata… Jeszcze jakby Panowie bardziej na boisku potrafili się uzupełniać i grać ze sobą jeszcze skuteczniej. Do tej pory mam wrażenie, ze tylko jeden z nich na boisku może w tym samym czasie błyszczeć…

0

To prawda. Musimy na ten poziom jak najszybciej wrócić, bo zaraz możemy na wiosnę nie grać w Lidze Mistrzów.

0

Najlepsze: wynik
Najgorsze: gorsza forma, ewidentna zadyszka

0

Liczę, ze Gerard pokaże klasę, jakość i doświadczenie. Teraz sprawdzają się słowa „Sprowadźcie mi najlepszych obrońców a i tak wygram ta rywalizację” ;P

4

No i bardzo dobrze. Wybitny napastnik to on nie jest, ale w La Liga może grać w nie najsłabszym klubie. Powodzenia!

1

Raphinia w tym momencie nie ma żadnej formy w Barcelonie. Czekam aż ten chłopak się obudzi i zaprezentuje poziom na który go stać.

5

Dla mnie Ansu dzisiaj nie jest zawodnikiem gotowym do gry w podstawowej jedenastce w najważniejszych meczach… Niestety ale jeszcze mu trochę brakuje do swojej najwyższej formy po kontuzji.

2

Hiszpański i angielski futbol to dwie różne rzeczy. To, ze Barca znowu zaczyna mieć sławę na świecie to powód ostatnich ruchów klubu. Oby udało się na stałe odbudować dobre imię Barcy.

2

Dla mnie Pique zagrał dobre spotkanie, Alba jakby obrażony na Xaviego za posadzenie go na ławce prezentował się ociężale i jakoś tak bez wielkich chęci i zaangażowania

17

Jeego postawa jest zdumiewajaca. Z takim zawodnikiem walka o trofea staje się łatwiejsza. Mats jeszcze miejsca w kadrze w Katarze życzę!

1

Raczej okreslilbym to przeciętny bez błysku.

2

Tak, trener Mallorca może być zadowolony z postawy swoich zawodników. Rozegrali dobre spotkanie, przy szczęściu mogli zachować punkt w starciu z nami.

5

Najlepsze: wynik
Najgorsze : brak kontroli i forma kilku zmienników.

Ten mecz trzeba było po prostu wygrać. Czasem tak będzie.

3

Na LO musi wrócić jak najszybciej bo gra Alby obniżyła swoje loty.

9

Ważne jest, ze po przerwie reprezentacyjnej mamy 3 pkt. Wirus fifa dopadł nas tylko z kontuzjami.

15

To mecz z serii tych do zapomnienia ale co najwazniejsze z kolejnymi, ważnymi 3 pkt.

1

W Barcelonie nie dostał poważnej szansy, ale wydaje mi się, że jego potencjał nie był wystarczający aby móc się w zespole utrzymać dłużej... Niech chłopak spełnia się grając w dobrych klubach w Europie bo na to myślę, ma potencjał.

3

Czekamy na świetne mecze w koszulkach Barcy, przynajmniej takie jak w reprezentacji Brazylii :)

0

@JordiAlbion No tak, bo musi chronić Hiszpańskich klubów. Aczkolwiek zastanawiało mnie to ile w tym dyplomacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?