liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odejść z klasa, zweryfikować zmienników i zobaczyć na kogo z rezerwowych naprawdę można liczyć. Dla mnie będzie to mecz który da nam i Xaviemu kilka odpowiedzi. Oby były to odpowiedzi pozytywne.
9
Mega przyjemnie czyta się wywiady Iniesty… Wielkim był graczem a jeszcze większym człowiekiem… Osiągnął wszystko w piłce a nadal jest tak skromny i normalnym człowiekiem… Oby takich więcej w tym sporcie ;)
2
Busi i Dembele bez formy, nie powinni grać do mundialu w pierwszym składzie...
1
Jak się okazało, te 3 punkty przy stracie 2 pkt Realu to bardzo cenna sprawa. Cieszy mnie to, ze pomimo niezbyt dobrego meczu 3 punkty są dopisane do naszego dorobku. Brawo, 3 trudne mecze w La Liga i 9 pkt!
4
Poprosze Xavi jeżeli to czytasz ;P
Fati, Dembele, Lewandowski, Gavi, Pedri, De Jong, Balde, Eric, Kounde, Bellerin i ter Stegen.
4
Idiotyczne są te a ankiety. Xavi ma bardzo młody zespół a to co zrobil z Barca w Lidze w tamtym sezonie (wyciągnął nas z 7 miejsca) oraz w tym to zdecydowanie bardzo dobre wyniki. Trzeba dać mu czas, niech spokojnie pracuje i wprowadza tych młodych zawodników do topu. Taka ankieta nie powinna powstać na tej stronie.
6
Predyspozycje szybkościowe widać, że ma bardzo wysokie... Jakby popracował nad efektywnością w ofensywie to mamy naprawdę ciekawy materiał, na wiele lat... Oby, bo Alba wiecznie grał nie będzie.
14
Musimy ten mecz wygrać po prostu - dla własnych morali, dla kibiców i dla prestiżu. Jak zrobimy swoje, to może i dopisze nam szczęście...
16
Mecz z Bayernem to kwestia prestiżu, morali zespołu oraz potwierdzenia w obozie Barcelony, że z mocnymi graczami możemy konkurować już dziś. Oby, bo cały czas liczę na jakieś szczęście...
7
Wreszcie! Powinien zacząć się spłacać...
0
Świetny wynik na trybunach i jeszcze lepszy na boisku.
0
Gavi i Pedri to środek pola mam nadzieje na lata… Jeszcze jakby Panowie bardziej na boisku potrafili się uzupełniać i grać ze sobą jeszcze skuteczniej. Do tej pory mam wrażenie, ze tylko jeden z nich na boisku może w tym samym czasie błyszczeć…
0
To prawda. Musimy na ten poziom jak najszybciej wrócić, bo zaraz możemy na wiosnę nie grać w Lidze Mistrzów.
0
Najlepsze: wynik
Najgorsze: gorsza forma, ewidentna zadyszka
0
Liczę, ze Gerard pokaże klasę, jakość i doświadczenie. Teraz sprawdzają się słowa „Sprowadźcie mi najlepszych obrońców a i tak wygram ta rywalizację” ;P
4
No i bardzo dobrze. Wybitny napastnik to on nie jest, ale w La Liga może grać w nie najsłabszym klubie. Powodzenia!
1
Raphinia w tym momencie nie ma żadnej formy w Barcelonie. Czekam aż ten chłopak się obudzi i zaprezentuje poziom na który go stać.
5
Dla mnie Ansu dzisiaj nie jest zawodnikiem gotowym do gry w podstawowej jedenastce w najważniejszych meczach… Niestety ale jeszcze mu trochę brakuje do swojej najwyższej formy po kontuzji.
2
Hiszpański i angielski futbol to dwie różne rzeczy. To, ze Barca znowu zaczyna mieć sławę na świecie to powód ostatnich ruchów klubu. Oby udało się na stałe odbudować dobre imię Barcy.
2
Dla mnie Pique zagrał dobre spotkanie, Alba jakby obrażony na Xaviego za posadzenie go na ławce prezentował się ociężale i jakoś tak bez wielkich chęci i zaangażowania
17
Jeego postawa jest zdumiewajaca. Z takim zawodnikiem walka o trofea staje się łatwiejsza. Mats jeszcze miejsca w kadrze w Katarze życzę!
1
Raczej okreslilbym to przeciętny bez błysku.
2
Tak, trener Mallorca może być zadowolony z postawy swoich zawodników. Rozegrali dobre spotkanie, przy szczęściu mogli zachować punkt w starciu z nami.
5
Najlepsze: wynik
Najgorsze : brak kontroli i forma kilku zmienników.
Ten mecz trzeba było po prostu wygrać. Czasem tak będzie.
3
Na LO musi wrócić jak najszybciej bo gra Alby obniżyła swoje loty.
9
Ważne jest, ze po przerwie reprezentacyjnej mamy 3 pkt. Wirus fifa dopadł nas tylko z kontuzjami.
15
To mecz z serii tych do zapomnienia ale co najwazniejsze z kolejnymi, ważnymi 3 pkt.
1
W Barcelonie nie dostał poważnej szansy, ale wydaje mi się, że jego potencjał nie był wystarczający aby móc się w zespole utrzymać dłużej... Niech chłopak spełnia się grając w dobrych klubach w Europie bo na to myślę, ma potencjał.
3
Czekamy na świetne mecze w koszulkach Barcy, przynajmniej takie jak w reprezentacji Brazylii :)
0
@JordiAlbion No tak, bo musi chronić Hiszpańskich klubów. Aczkolwiek zastanawiało mnie to ile w tym dyplomacji.