liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie Barca wczoraj mocno przybliżyła się do Mistrzostwa, aczkolwiek to jest sport i nie można jeszcze świętować. Tak jak w wywiadzie po meczu powiedział Chirstensen kluczowe będą 4-5 meczy po przerwie reprezentacyjnej. Jeżeli w tych meczach punktów nie stracimy to w pozostałej 7 meczy będzie ciężko Realowi odrobić 12 punktów. Zrobiliśmy duży krok ale teraz trzeba go jak najszybciej potwierdzić.
1
Mam mieszane odczucia. Z jednej strony Messi jest legenda i zawsze ma miejsce w sercach kibiców Barcelony ale z drugiej strony, właśnie jesteśmy w momencie gdzie Xavi buduje drużynę na zaangażowaniu, pracy, wręcz harowaniu dla zespołu i ściąganie pasywnego Messiego... Nie wiem czy to są już te lata, czy będzie w stanie realnie pomoc temu zespołowi, czy Xavi ma pomysł jak wykorzystać jego pełny potencjał, czy klub ma na niego pieniądze... Jest tak wiele rzeczy które nie są zero jedynkowe, ze nie umiem powiedzieć czy to powinno się wydarzyć..
3
Moim zdaniem nie można pozostawac biernym wobec bezczelnych zachowań zawodników Białych. Bardzo dobre reakcje Gaviego i Tenasa, że nie odpuścili. Trzeba pokazywać charakter tak samo podczas gry jak i w przerwach i po meczach. Bez przesadnej agresji ale stanowczo pokazywać charakter i jaja.
19
Najważniejsze, że idzie to w dobrym kierunku. Oby tak dalej, oby sytuacja Barcy jak najszybciej się ustabilizowała!
34
Dudek i Carlito niezadowoleni bo po raz kolejny liczyli, ze przy bardzo słabej postawie coś uda im się ugrać.
14
Najlepsze : zwycięstwo, krok w kierunku Mistrzostwa, ciekawa postawa Raphini i wreszcie Lewego.
Najgorsze: późne przewazenie szali na swoją korzyść.
0
Poszedł do przodu, z Dembele na skrzydłach mogą tworzyć ciekawe rozwiązania.
Mam nadzieje, ze tak będzie oraz liczę na poprawę Brazylijczyka w innych aspektach bo zdecydowanie ten chłopak ma możliwości.
0
@Kleps0n to tez prawda
1
Z tym Neymarem to tez niezła historia... Patrząc na kwotę jaka Barcelona zarobiła a jak mało pożytku ma PSG z tego zawodnika to zrobiliśmy chyba jeden z najlepszych biznesów w historii naszego klubu.
0
Moim zdaniem zostawienie Depaya na jeszcze pół roku i pozbycie się go za darmo byłoby lepszym rozwiązaniem niż sprzedaż za CAŁE 3 miliony euro... W dodatku był on jakimś gwarantem "pozytywnych" rzeczy. W moich odczuciach większym niż Torres czy wtedy Raphinia, a jak się okazało po czasie większym też niż Ansu. Posiadanie na ławce Depaya daje możliwość wpuszczenia go zawsze przynajmniej na 20-30 minut.
1
z dniami wolnym myślę, ze wcale nie zła decyzja. Nie zostało nam już za wiele meczów w środku tygodnia, więc trzeba wypocząć i rozsądnie rozporządzać siłami.
0
Można wiele Generałowi zarzucić, aczkolwiek to jak rozwinął drużynę jest moim zdaniem godne podziwu! Brawo Xavi, jeszcze 2 lata temu nie śniło mi się, że Barcelona przynajmniej liczbami tak bardzo nawiąże do najlepszych lat...
0
Obaj niestety byli moim zdaniem dziś zła opcja... Szkoda, że nie było dobrego strzelca, bo mogliśmy zamknąć ten mecz...
10
Najlepsze wynik
Najgorsze pozostała całość
2
Jak dla mnie posiadanie Lewego w zespole to duży komfort.. Pomimo, że nie każdy mecz w jego wykonaniu był dobry to liczby mówią same za siebie... 25 bramek i 5 asyst to wynik po osiagnięciu takiego przez Ferrana, Dembele, Ansu czy Raphini pialibyśmy z zachwytu nie zważając absolutnie na to jak grali...
Za dużo oczekuje się chyba od Roberta, a to co on strzela to wynik nieosiaglany sadze, ze przez każdego z wyżej wymienionych zawodników...
16
Patrząc na to, jaki poziom reprezentuje ten pazerny na pieniądze chłopak to zrobiliśmy bardzo dobry interes pozbywając się go. Od tamtego momentu gość obniżył loty niesamowicie, a sadze, ze pazerność na pieniądze się nie zmieniła.
9
Mam nadzieje, ze nigdzie nie odejdzie bo na swojej robocie zna się jak mało kto!
8
Liczba traconych bramek przez zespół jest imponująca od października tego roku. Mam nadzieje, ze tak będzie dłużej a ponadto zespół rozwinie swoj potencjał ofensywny. Bo na te bramki gorąca czekam!
2
Najlepsze: wynik, postawa w obronie, 1 ważny mecz bliżej do powrotu kontuzjowanych graczy
Najgorsze: brak zmienników z przodu.
Przed sezonem myślałem, ze Raphinia, Ferran z Fatim będą w stanie dać jakaś jakość Barcy. Niestety ciagle się zawodzę.
2
Jak się podnosić to na Camp Nou! Brawo mimo wszystko. Taktycznie Xavi to wygrał.
17
Nie ważny wynik w tym meczu byleby po dwóch porażkach z rzędu pokazać pazur i jaja! Vamos!
0
Zawodników którzy marzą o grze w Barcelonie potrzebujemy. Ciekawym mógłby być transferem...
15
Miły gest, fajnie, że tak postąpił.
14
Wcale mnie to nie dziwi. Wielu kibiców docenia tego zawodnika właśnie w momencie gdy go brakuje. Ma chłopak niezwykły talent i mam nadzieje, że zostanie na Camp Nou wiele lat!
7
Wzmocnieniem na mecz z Realem Madryt na dzień dzisiejszy też niestety nie jest...
3
Dla nich, całego amerykańskiego piłkarskiego społeczeństwa to byłby zapewne duży wzrost poziomu.
13
Kim jest ten Garnacho? Zawodnik kompletnie incognito, nie przyczynił się w najmniejszym calu do tego co zrobił jego klub a teraz kompromituje się, próbując ośmieszyć zawodnika 20 krotnie lepszego od siebie... Przykre to.
0
@tomek8756 niby w piłkę gra ale podstawy brazylijskiego jutitsu zna xD
14
Chociaż tyle, ze nie tracimy swojego filara defensywy.
0
@Survier ma lepsza bo większa, bo nie musi oszczędzać i może sobie pozwolić na płacenie.