0

To dwa bardzo dobre transfery na przyszły sezon! Mam nadzieje, ze i w tym roku Balde zaprezentuje się jak w poprzednim ;)

2

Ja pierdziele, do czego to doszło, ze Real Madryt ma 3 razy lepsze finanse od naszych…

1

Ten ruch zapewne byłby ciekawy. Jego brat prezentował niezły poziom a ten zapowiada się jeszcze lepiej. Jakby się udało wyciągnąć go jeszcze za darmo to już byłby bardzo dobry ruch.

1

Chłop nauczył się "fachu" w Polskiej ekstraklasie to teraz może podbijać LaLige.

4

No i dobrze, Christensen w formie będzie nam potrzebny.

7

Bardzo mnie to cieszy, mam nadzieje, że Lewandowski utrzyma jakakolwiek dyspozycje i będzie mu dane potrenować chwilę z Robertem. Jest młody, świetny, z wielkimi papierami na granie a obecność i możliwość nauki od Roberta będzie dla niego cenna. Osobiście liczę, że młody Brazylijczyk wygryzie ze składu naszego rodaka.

22

Mam nadzieje, ze jego kariera będzie się dobrze toczyć i będzie nas cieszył przez wiele lat.

5

Zawodnicy prezentujący wyższa jakosc w Atletico się nie sprawdzili w Barcy także Felixowi może być trudno ;) ale niech mu się powiedzie

4

Facet z mentalnością, ze samo będzie działać. Chłopie z każdej strony utrudniasz hiszpańskim klubom i zaraz Hiszpania będzie bez szans na walkę o miano najlepszej ligi na świecie - jak już nie jest.

0

Jeszcze chyba za krótko na arenie w europie jest aby już chcieć go sprowadzić.

9

Robią świetna robotę z transferami i budżetem, więc nie ma znaczenia ile jest tam osób. Roboty masę po syfie zostawionym przez Bartomeu to i trzeba mieć kim sprzatac.

2

Jeżeli nie przedłuży kontaktu i będzie do wyrwania za darmo, jest to zawodnik warty uwagi.

2

Nie dziwie sie, ale dla mnie nie powinien miec dziś ceny a bardziej status nie na sprzedaż.

1

Niech jeszcze w kadrze udowodni swoja dobra dyspozycje a wroci jeszcze silniejszy

0

Niesamowicie rozwija się ten... dzieciak przecież jeszcze :) Oby tak dalej!

19

Takie kierunki maja sens. Wykupienie piłkarza za którego płaci się dziś kilka milionów ale ma potencjał to coś co Barca powinna robić. Nawet gdy na 10 wypali tylko jeden i tak za 30 milionów mamy klasowego piłkarza. Oczywiście w założeniu, ze za pozostałych nie uda się nic odrobić.

26

Bardzo fajny artykuł, ktoś włożył mnóstwo pracy. Pokazując przy tym jak słabnie zarządzana przez Tebasa liga. Ten gość spowoduje, ze Arabska liga będzie atrakcyjniejsza od Hiszpańskiej już wkrótce.

0

Niech wraca jak najszybciej bo z nim nasza obrona wyglada pewniej.

19

To praca której nie widać, aczkolwiek została wykonana wręcz wzorowo. Oby jeszcze do tego zespół Xaviego nie stracił na poziomie sportowym i w bylibyśmy w stanie zwiększyć wpływy do budżetu np za pomocą dobrych wyników w Lidze Mistrzów. Wierze, ze to wreszcie decydujące kroki do ustabilizowania sytuacji klubu.

2

Mam nadzieje, ze szybko zapewnimy sobie awans i Xavi będzie mógł przetestować kilka bardzo młodych nazwisk.

0

Fajny cykl, jeszcze kwestia tylko tabeli z podsumowaniem całości. Gole, asysta, asysta drugiego stopnia oraz suma - najszybciej pokaże to który zawodnika ma największy wpływ na gre zespołu.

2

Najlepsze, ze dzień wcześniej prześcieradła wygrały dzięki uznaniu nieprawidłowej bramki… Hipokryzja do kwadratu.

0

Dobrze ponieważ sprowadzenie kilku mocnych zawodników za w sumie 3 miliony to majstersztyk ale niestety wszystko psuje „nieumiejętność” przy sprzedaży graczy. Rozwiązanie kontrakty, sprzedaż za zbyt małe kwoty, w dodatku wypożyczenia których niekoniecznie trzeba było się trzymać i aż takie zwężenie kadry… Mam nadzieje, ze nie będzie tragedii w tym sezonie z kadra i ze finanse staną na nogi..

1

Felix może wnieść trochę konkretu, Cancelo zapewne go trochę wniesie, mam nadzieje, ze Gundogan również pójdzie tempem z Manchesteru oraz de Jong będzie grał na swoim poziomie a wtedy sytuacji dla Lewandowskiego, Felixa czy Raphini, Yamala, Torresa czy pomocników brakować nie powinno. Tylko niech to wszystko zacznie współgrać.

0

Boje się gdy czytam Roberto w pierwszym składzie a jak jeszcze na prawej obronie to już dramat… Przyjście Cancelo da nam to czego brakuje na bokach czyli dobrej wrzutki… Mam nadzieje, ze pomoze Lewandowskiemu w zdobyciu kilka bramek, bo widać, ze ma bardzo dobrze ułożona nogę. Niech wskakuje do pierwszego składu jak najszybciej.

1

Abstrakcja, kolejny mecz, kolejny wałek, znowu zero odpowiedzialności. Czemu nie dziwi mnie przepychanie Realu Madryt? No właśnie. Walka z wiatrakami.

4

Przy takiej formie Lewego, nie zaszkodziła by mu presja i konkurencja ze strony Vitora.

2

Moim zdaniem na pewno powinna mu pozwolić odejść na wypożyczenie do Girony. Jeżeli tam się sprawdzi w tym sezonie a przede wszystkim złapie odpowiednia ilość minut to można myśleć nad planowaniem składu w przyszłym roku z Ericiem. Jeżeli tam się nie sprawdzi to w zasadzie Barca będzie musiała rozstać się z nim definitywnie.

10

Abstrakcja, ze ostatnie dni okienka są uzależnione od przelewu Niemców… Masakra w jakiej sytuacji finansowej jest Barcelona. Nie wiem kiedy w tym klubie zapanuje normalność finansowa po tym jakiego bałaganu narobił Bartomeu…

6

@Yoshi94 jak nie robią? Chyba nie masz o tym pojęcia. Od wielu lat robią tak FC Porto, Benfica czy jeszcze kilka innych klubów w Portugalii. Ostatnio tez zaczyna coraz mocniej tak działać Real. Nie zawsze uda się upolować kogoś ciekawego, ale ten rynek ma niesamowity potencjał i za stosunkowo małe pieniądze można wyrwać zawodników młodych, dobrze rokujących.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?