2

Zdecydowanie tak. Rozumiem radość, aczkolwiek sposób jej pokazywania to zachowanie pasujące do Dembele. Tzn brak poszanowania czegokolwiek w tym swojego byłego klubu. Mam nadzieję, że kibice Barcy „przywitaja” go adekwatnie w Barcelonie!

0

Dobry mecz polaka. Trzeba przyznać, ze był monet (dość długi) ze prezentował się bardzo słabo. Teraz jest w zupełnie innym momencie. Świetny mecz, oby tak dalej.

0

Wyjaśnił szybko jakość ligi francuskiej.

0

Bardzo dobre losowanie. PSG jest średnie więc mamy spora szanse. O wiele gorzej trafił Real.

0

Moim zdaniem, pomimo, że Cubarsi wszedł do pierwszego zespołu w świetny sposób nie powinno się przesadzać… powinno dać mu się pograć do końca sezonu i najwyżej w przerwie między sezonami porozmawiać o związanu sie na dłużej i podwyżce.

0

Na razie średnio potrzebny w klubie to jest Pan Deco. Jeden transfer Vitora i to za taką kwotę to wcale nie jest coś czym może się pochwalić. Trzeba wskoczyć w buty Alemanyego.

1

Najlepsze to: lepsza gra Lewandowskiego, Yamal w gazie, dość pewnych kilku zawodników ;)
Najgorsze: po za większą aktywnością brak konkretów, tylko przebłyski. To nie jest dalej zespół który jest konkretny i wiedzący co chce grać. Dalej tylko indywidualności

14

Lamin to pierwszy i chyba ostatni nasz pozytywny aspekt ostatnimi czasy… Może jeszcze Gundogan który gra na swoim poziomie… Reszta… no wlasnie

17

Nie mamy obrony właściwie. Bez znaczenia kto w niej gra, kto stoi na bramce to zdobywanie goli przeciwko nam jest banalnie proste. Tragiczne jest jaki regres wykonała drużyna Xaviego…

34

Jeszcze tak remis Real-Girona przy naszej wygranej i zacznie znów robić się ciekawie.

1

Jak dla mnie nie jest to zły kandydat. Jest do wzięcia za darmo a dodatkowo pensja nie jest wygórowana. Nie jest to zawodnik który zrobi różnicę ale myślę, że będzie mógł dostawać okazje

0

@Serducho śmietnik to robi Twoja wypowiedź z tego co widzę. Twórz dalej te swoje teorie spiskowe. Życie to nie jest Marvel Studio człowieku ;)

21

Masakra... Tyle kontuzji to nie jest przypadek. Przemęczeniem tez tego nazwać nie można. Musi być popełniany notorycznie jakiś błąd. Albo w treningach, albo w regeneracji, albo w rozgrzewce przed meczem.
Mam wrażenie, że sztab szkoleniowy Xaviego nie do końca wie na czym polega ich praca. Oprócz kontuzji, powiedziałbym, ze w naszym zespole są tez duże braki w przygotowaniu fizycznym... Większości graczy brak dynamiki, prezentują się jak gracze przed 40...

0

Jedynie co można przyznać Xaviemu na plus to zmiennicy dający konkrety... Niestety ale cala reszta u nas kwiczy. Wszedł zawodnik który narobił szumu, zrobil trochę aktywności w ataku i okazuje się, ze kończy mecz ze zwycięska bramka... Zbyt statyczni i wolni jesteśmy w ataku.

16

Błagam Xavi. Reakcja Barcy tzn wymęczenie 1-0 u siebie po golu rezerwowego młodziana, w bezzębny stylu... To kolejny regres.

3

Najlepsze to niestety się zgodzę... Bardzo mało tego.


Co do najgorszego... Tutaj lista jest kosmiczna. Aczkolwiek najgorsze w tej naszej grze jest tempo... A raczej jego brak. Brak ruchu, brak pomysłu, brak ryzyka... Ciagle podania wszerz boiska i masakryczna przewidywalność...
Brak strzałów z dystansu, brak prostopadłych piłek, brak aktywności w pomocy i ataku, brak oskrzydlających akcji bokiem. jedynie czego jest to wrzutki, co następna to gorszej jakości... Niestety ale drugi sezon Xaviego pokazuje kompletny brak pomysłu.

3

Szkoda, ze nie odszedł. Sprowadzenie go do Barcy to pomyłka.

1

Zobaczymy czy zespół będzie wyglądał jakby został uwolniony

2

Alternatyw na rynku, szczególnie dla klubu z takimi finansami to niestety nie mamy... Dlatego klub trzeba zacząć układać od finansów. Do tego czasu na boisku może nam się uda coś wygrać albo będziemy zbierać po tyłku od nie jednego średniaka, a co dopiero od topowych drużyn.

1

Przestań mówić, zacznijcie grać...

2

Nie ma tutaj najlepszego... Niestety, w Barcelonie nie ma dziś pozytywów...

0

Mam kilka argumentów w meczu z Realem… ale musi to wszystko zagrać naprawdę bardzo dobrze!

2

Widzę, że skład bardzo mocny. Xavi obawia się zespołu z 4 ligi?

0

Słaba gra, nerwowość o zdrowie kolejnych graczy… ehh

6

Zapewne to też jest jakiś problem - brak jedności i solidności w obronie. Mam nadzieję, że do tego wrócimy

1

Mam nadzieję, że brak przywilejów od Xaviego, konkurencja w postaci Vitora spowoduje, że Robert Lewandowski wyciągnie z końcówki swojej kariery to co najlepsze. Ten gość potrafi strzelać bramki i niech wreszcie to pokaże w Barcelonie!

0

Niech mu się wiedzie. Osobiście bardzo liczę na ten transfer. Może niekoniecznie w tym sezonie, ale zapewne w przyszłych może dać zespołowi wiele bramek. Oby.

0

To uczciwe. Moim zdaniem Xavi powinien móc dokończyć sezon za to co wygrał rok temu. Aczkolwiek taki klub jak Barca nie może pozwalać sobie na sezon bez trofeum. Rozwiązanie jest proste - zdobywasz trofea masz pracę, nie ma pucharów klub szuka innego trenera. Osobiście mam nadzieję, że nadzieję tak bardzo postrzegane jakiś czas temu w Xavim odrodzą się i z tym trenerem jeszcze kilka lat będziemy mogli świętować mistrzostwa, puchary i tytuły…

0

Żeby tylko Lewandowski nie pociągnął Xaviego na dno… największa różnica moim zdaniem w tym sezonie względem poprzedniego jest rażąca skuteczność napastników… przede wszystkim Roberta Lewandowskiego…

3

Brak najlepszego mnogość najgorszego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?