liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie ma znaczenia numer, potrzeba nam bramkarza który da pewność całej obronie. Wojtek wlasnie to zapewnia! Powodzenia.
1
Moim zdaniem wielkim minusem tego zespołu jest znowu Ferran Torres. Odnośnie Domingueza, Pau Victora czy Pablo Torre można mieć wytłumaczenia - młodość oraz brak doświadczenia to do Ferrana nie ma wytłumaczeń. Jego jakoś jest poprostu nie nadająca się na poziom Barcy. Licze, ze wróci Fati, że będzie chociaż cieniem samego siebie bo już wtedy powinien Ferrana zjadać.
0
Nie dziwi, oby tylko Barca dbała o jego zdrowie i nie "zajeżdżała" tak młodego człowieka.
1
Tom dobra informacja. Przy kontuzji Olmo, jego profil może idealnie się nadawać do układanki Flicka. Oby.
1
Nie wiem czy w tak grającym zespole na dziś będzie miejsce dla Frenkiego... Myślę, ze to ostatnia szansa aby udowodnić swoją przydatność. Powodzenia mimo wszystko!
9
Fajnie to wygląda. Widać głód gry to pojawiają się i liczby. Nie ma kalkulacji, nie ma jakiegoś analizowania. Jest gra do końca, dawanie kibicom tego co ma dawać Barca!! Brawo, świetnie się to oglądało wczoraj!
1
Panuje euforia w klubie i w koło klubu. Tego właśnie potrzeba było Barcy!
0
Widać, że Flick nie ma składu który daje mu mega komfort pracy ale nie patrząc na indywidualności próbuje tworzyć zespół. Trzeba przyznać, że idzie mu to dość skutecznie na razie. Oby tak dalej!
0
Moim zdaniem jak Flick ma dawać grać Torresowi to wolałbym budować Fatiego. Ten przynajmniej już zdążył pokazał jakość, więc jakby się okazało, że zdrowie nie będzie dokuczać to inwestycja w Ansu może się udać.
2
No to bilans mamy całkiem fajny. Porządnie wzmocniona drużyna, nie ma co. Może wreszcie ktoś zmieni kierunek rozwoju tego klubu i przestanie przepalać wielkie miliony na Ferranow Torresow czy Vitorow Roque którym nie daje się nawet szansy.
0
Powinniśmy więcej korzystać ze szkółki. Jak widać wciąż tam talentu nie brakuje tylko nie było dotąd zbyt dużego ryzyka aby próbować im dawać więcej szans. Wolę aby 17-18 latek grał średni mecz na skrzydle niż Ferran który jest nieporozumieniem.
0
@Gaz moim zdaniem od tamtej pory zmieniło się wiele. Teraz udowodnił, że jest przeciętny.
2
@KamQiX szkoda tylko, że ma takiego pecha… Po takiej kontuzji może mieć sporo problemów aby się odnaleźć. Oby nie!
0
@ricardo0705 Deco to jest chyba najgorszy dyrektor Barcy od lat… Mamy mnóstwo zawodników których powinniśmy się pozbyć a ten gość nie potrafi kompletnie się tym zająć… Zamiast tego chętnie pozbywa się graczy których się ruszać nie powinno. Tragedia.
0
Pozbywać się faceta który pod wodzą Xaviego będąc zdlamszonym ustawieniem był najjaśniejsza postacią w naszym zespole to zero-jedynkowe kierowanie się w stronę przepaści… Zastąpienie takiego zawodnika o tej klasie Danim Olmo to kolejne nieporozumienie…
1
Nasze ruchy transferowe są bez ładu, składu i sensu… Pozbywamy się piłkarza który dawał nam jakość a nie potrafimy się pozbyć czy pozyskać piłkarza który tą jakość mógłby nam wnieść? Robi się z tego śmieszna historia…
0
My to już całkowicie nie mamy kim grać…
0
Uczciwie dla obu stron. Xavi nie dołożył dla Barcy, zabezpieczył swoich współpracowników którzy zarabiają zupełnie inne kwoty oraz sam po raz kolejny wykazał się być wielkim Socios dla swojego klubu. Szkoda, że tak kończy się jego przygoda ale Barca potrzebuję zmian. Powodzenia generale!
2
Miejmy nadzieje, że mecz z PSG dla Nas to będzie orzeł.
0
Najlepsze: kontrola meczu, solidna (znowu w lidze) obrona, trochę oddechu dla podstawowych graczy.
Najgorsze: słabsze występy kilku zmienników niestety - Romeo dalej słaby, Roque rozczarował, Ferran miewał lepsze momenty tylko, Fermin tez poniżej swojego poziomu.
2
Niemiec to prawdziwy mur. Z nim w składzie obrona wygląda inaczej, ale i jego interwencje bywają spektakularne.
2
Zdecydowanie tak. Rozumiem radość, aczkolwiek sposób jej pokazywania to zachowanie pasujące do Dembele. Tzn brak poszanowania czegokolwiek w tym swojego byłego klubu. Mam nadzieję, że kibice Barcy „przywitaja” go adekwatnie w Barcelonie!
0
Dobry mecz polaka. Trzeba przyznać, ze był monet (dość długi) ze prezentował się bardzo słabo. Teraz jest w zupełnie innym momencie. Świetny mecz, oby tak dalej.
0
Wyjaśnił szybko jakość ligi francuskiej.
0
Bardzo dobre losowanie. PSG jest średnie więc mamy spora szanse. O wiele gorzej trafił Real.
0
Moim zdaniem, pomimo, że Cubarsi wszedł do pierwszego zespołu w świetny sposób nie powinno się przesadzać… powinno dać mu się pograć do końca sezonu i najwyżej w przerwie między sezonami porozmawiać o związanu sie na dłużej i podwyżce.
0
Na razie średnio potrzebny w klubie to jest Pan Deco. Jeden transfer Vitora i to za taką kwotę to wcale nie jest coś czym może się pochwalić. Trzeba wskoczyć w buty Alemanyego.
1
Najlepsze to: lepsza gra Lewandowskiego, Yamal w gazie, dość pewnych kilku zawodników ;)
Najgorsze: po za większą aktywnością brak konkretów, tylko przebłyski. To nie jest dalej zespół który jest konkretny i wiedzący co chce grać. Dalej tylko indywidualności
14
Lamin to pierwszy i chyba ostatni nasz pozytywny aspekt ostatnimi czasy… Może jeszcze Gundogan który gra na swoim poziomie… Reszta… no wlasnie
17
Nie mamy obrony właściwie. Bez znaczenia kto w niej gra, kto stoi na bramce to zdobywanie goli przeciwko nam jest banalnie proste. Tragiczne jest jaki regres wykonała drużyna Xaviego…