4

@PatrychoO ja się zdziwiłem jak zobaczyłem wiek Gumbau - 32 lata a jeszcze parę lat wstecz w każdej karierze rozpoczynanej w FIF-ie jakimś małym klubem brało się tego gościa jako młodzika. Niesamowite to jest

1

Nieźle mu to idzie. Patrząc na wiek i ilość bramek wydaje się wynik byc z kosmosu. Być może by tak było, jakby nie to że kosmitę Leo już mieliśmy ;)

0

@tbasfajny strzał, trochę szczęścia ale kopnął porządnie

1

Szkoda zdrowia gracza, nawet jak jest od białych, aczkolwiek czym słabszy skład i czym więcej możliwości na kompromitację tym bardziej to mile widziane.

2

@malypuzon niezła ;)

3

No cóż… ja bym jeszcze do tego dołożył kilka innych statystyk… Barca 60 goli bez karnych zostaje 54, Real 47 goli, bez karnych 36, Atletico 38 goli bez karnych 35… Styl Atletico jest zachowany, liczby Barcy pokazują, że te karne nie ważą, a jednak jak odbierzemy gole z karnych to są na poziomie Atletico… Co pokazuje już, że te karne wielokrotnie w sezonie ratowały im tyłki i dawały punkty… Straszne jest to, że ten zespół tak się pcha. Wszystkie liczby to pokazują. Masakra jakaś. +9….. długo długo nic +2, +1… a wszystko przy tak małej ilości goli

2

Niech dadzą mu już spokój a nie wciągaj w swoje polityczne gierki… Facet jest w innym miejscu, skupiony na końcówce swojej kariery. Barca (mam na myśli kandydatów na prezydenta) przez szacunek do niego powinna dać mu spokój do momentu aż jeszcze gra. Później można zacząć z nim rozmawiać.

1

Co ten obrońca zrobił w końcówce… to przecież poziom 3 ligi…

0

Real Realem bo tutaj takie historie są standardem przyzwyczaić się zdążyłem z 10 lat temu ;) aczkolwiek patrzcie co się Czerwone Dialby z United podnoszą.

1

Niesamowite, jak można doliczyć 9 minut i dać karnego dla gospodarzy w ostatniej minucie.., na meczu Barcy to przy urwanie nogi nie byłoby reakcji a tutaj gwizdaja jak trzeba… Co za żenada

1

Serio biali dostali karnego w 90+8?

3

Niestety, nieskuteczność na dłuższą metę będzie nas kosztować filnalnych triumfów. Miejmy nadzieję, że jednak nie będzie to poziom meczu z Elche. Chociaż intensywność już można pochwalić, bo praktycznie cały mecz Barca naciskała. To mogło się podobać.

0

Nieźle to wygląda. Na tę chwilę praktycznie Barca ma po 2 zawodników na pozycję w ataku który daje liczby. Mocny skład, mocna ławka.

0

Wreszcie jakieś reakcje na ten poziom pracy arbitrów. Oby tego więcej to może zmusi ich to do rozwoju czy też po prostu do uczciwego wykonywania swojej roboty.

0

Nie znam tego nazwiska. Aczkolwiek cena, wiek jest akceptowalne jak na dzisiejsze standardy. Niech się chłopak rozwija jak najlepiej.

1

Niestety w Barcy dziś jest wybór między przeplataną formą Torresa - jeden lepszy mecz drugi beznadziejny a Lewandowskim którego największym problemem jest już zaawansowany wiek… Musi Barca się jak najszybciej rozejrzeć za sensowną 9 bo inaczej będzie ciężka przyszłość…

0

@seba90 jednak zonk ;)

4

Coś się sypie zdrowie Lewego w tym sezonie. Zawsze mam wrażenie, że był żelazny pomimo, że jego pozycja wymagała zawsze sporo fizycznej walki to w ostatnim czasie Robert reguralnie nie daję rady na poziomie czysto fizycznym. Mam nadzieję, że to przejściowe a nie wygenerowane przez długie lata intensywnej eksploatacji.

0

Powiedziałbym, że prawie standard w tym sezonie. Może do minusów zazwyczaj jest obrona co jednak w tym meczu udało się zamknąć na plus. Potrzebujemy teraz stabilizacji, kilku dobrych meczów i wygranych aby zakończyć rok tak jak się powinno.

2

Jest do tego idealna okazja. Słabszy rywal, mecz u siebie. Nic tylko wygrać, wywrzeć presję na Realu i czekać na mecz białych a potem następna kolejkę.

0

Fajny mecz, fajne akcje, fajne bramki. Szkoda tylko nieskuteczności do przerwy

14

Top 10 będzie jego w tym sezonie spokojnie. Brawo Robert, wchodź na obroty.

3

Pierwszy w tym sezonie porządny mecz Barcy i pierwsze sensowne minuty Roberta. Wreszcie i oby do końca tak!

0

Afery czas start... Niech Barca rozkręci ta karuzele śmiechu, bo to co się w Hiszpanii wyprawia to jakiś żart.

1

Tutaj dla mnie jedyna opcja słuszna jest Fermin Lopez. Za te 2 asysty w ostatnim meczu to zdecydowanie on. W dalszej kolejności Olmo, Gavi.

1

Jezeli w tym wieku będzie grał od deski do deski kazdy możliwy mecz to niestety nie wrócę mu długiej kariery... Taki poziom, takie intensywności i takie natężenie musi się odbić.

1

Moim zdaniem bardzo fajna opcja aby na przyszły sezon być pierwsza/druga opcja Barcy.

22

jest kilka dobrych informacji... Wreszcie w środku pola powstaną alternatywy dla Flicka... Nawet gdy do dyspozycji będzie obecny Pedri, Casado, Torre i wrócą de Jong, Gavi, Fermin plus nieco wyżej Olmo... To zacznie się robić o wiele ciekawiej :)

1

Widzę, że nic się nie zmienia… dzieciak Dembele nie chce to spóźnia się do roboty… Boże, co za typ. Dobrze, że trafił na Lucho, ten nie będzie się z nim jak z dzieckiem obchodził.

6

Brawo, niedawno nie Śniliśmy o jakimkolwiek polaku a dziś mamy ich dwóch. Fajnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?