liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Tez mam nadzieje, bo widzę, ze Xavi to bardzo inteligenty trener. Czasem popełnia błędy ale widzę, ze nie boi się podejmować ryzyka, wpuścić młodych zawodników tylko próbuje z zespołu wyciągać tyle ile się da. Mam nadzieje, ze jego kariera w roku trenera będzie tak udana jak w roli piłkarza. Liczę, ze obie kariery będą naznaczone głównie w Barcy.
2
Moim zdaniem podejmowanie takiej decyzji już teraz jest błędne. Trzeba dać temu facetowi rozegrać sezon w Anglii, zobaczyć jak na przestrzeni dłuższego czasu będzie się prezentował a nie wyciągać wnioski po kilku meczach w nowej ekipie. Patrzac na te wszystkie informacje przekaz z klubu jest jasny - nie ważne co się z nim dzieje ma zostać tylko dochodem klubu. Moim zdaniem to błędne, jak na ta chwile założenia.
0
Defensywny pomocnik to pozycja która przy obecności Romeu kuleje u nas najbardziej. Dlatego niezbędne jest poszukiwanie jakosciowego zawodnika na ta pozycje. Nie wiem czy akurat ten Brazylijczyk mógłby spełnić te oczekiwania ale trzeba rozglądać się za młodymi zawodnikami z potencjałem również.
22
Pięknie historia Yamala się zatoczyła. Kiedyś wychodził z Ramosem na boisko jako osoba towarzysząca, dziś wychodził z nim jak równy z równym. Piękna historia, niech ten dzieciak nam się dalej tak świetnie rozwija!
5
Jak dobrze pójdzie to w przyszłym sezonie stanie przed szansa rozegrania 1000 meczu i mam nadzieje, ze w koszulce Barcelony.
8
Cieszy mnie to, dlatego, ze jest kolejnym naszym wychowankiem (po wielkich serii rozczarować) zaraz po Gavim, Balde czy Yamala którzy potrafi wejść do zespołu seniorskiego i oprócz umiejętności, chęci i zaangażowania potrafi pokazać, ze ma jaja na boisku i nie boi się zaryzykować pomimo, ze czasem może się pomylić. Dwa ostatnie mecze w jego wykonaniu były naprawdę udane i myśle, ze teraz przy ilości kontuzji będzie miał szanse pokazać swoją wartość. Kibicuje mu, aby ta szanse wykorzystał.
78
Szkoda, bo zaczynał wnosić bardzo dużo do zespołu. Pokazywał jakość.
26
Bardzo dobry ruch, nie można dać po sobie jeździć.
11
Po za sportem widać, ze w głowie ułożone. Predyspozycje sportowe tez są, na niezłym poziomie. Ma trudne zadanie bo w pierwszym zespole obecnie mamy bardzo duża ilość jakościowych pomocników, aczkolwiek wobec kontuzji czy rotacji zapewne będzie dostawał swoje szanse. Jeżeli będzie je wykorzystywał w sposób podobny jak na Majorce to zapewne będzie zyskiwał szanse na rozwój w pierwszym zespole.
0
Szkoda takiego meczu, szkoda tych 2 punktów w pierwszej kolejce w której bronili lidera.
0
Zespół takie jak ten będą utrudniać a tym i przyszłych sezonach życie Barcelony. Nie jest to uatrakcyjnianie futbolu w Hiszpanii a bardziej jego zabijanie ale niestety sędziowie na to pozwalają. Agresja graczy Majorki nie była motywacyjna a już bezczelna momentami w dodatku ilość wody na murawie… To kolejne zachowanie anty granie w piłkę.
37
Ciekawe są te liczby, najważniejsze są 3 punkty i presja na Białych przed jutrem!
5
Kolejny ważny zawodnik nam wypada, w dodatku w takiej formie.
1
Ważne jest zwycięstwo, ważne są bramki Lewego, jego zrozumienie z Felixem i Cancelo. Fajna była ta końcówka.
15
Poczatek Felixa w Barcy jest imponujący. Zgadzam się z autorem, ze utrzymać taki poziom będzie mu ciężko, aczkolwiek wydaje mi się, ze widzimy dzisiaj Portugalczyka mocno chcącego udowodnić swoją wartość, zmotywowanego i będącego wreszcie w miejscu w którym chciałby być. Oby wypalił, oby Xaviemu udało się go na dłużej utrzymać w formie
2
Wykup Felixa to abstrakcja. Miejmy nadzieje, ze się zaklimatyzuje i sam zawodnik będzie chciał grać tylko w Barcy. Wtedy As będzie po stronie Barcelony. Z Cancelo to sprawa łatwiejsza.
3
Pedri gdy zaczyna prezentować sie powyżej swojego ( i tak wysokiego) poziomu to trafia sie kontuzja i rozwijanie skrzydeł zaczyna sie od nowa… Szkoda, bo z nim wyglądamy na boisku znacznie lepiej.
14
Kounde to zagrał kolejny dobry mecz, Lewandowski mam nadzieje, ze niejednokrotnie pobije ten rekord jeszcze. Fajnie się to zaczęło.
1
Powinny być mecze gdzie nie trzeba pisać najlepszego i najgorszego bo często są znajdowane na sile. Bywaly mecze, gdzie ciężko było wskazać dobre strony ale jesteśmy w czasie, gdzie szukamy najgorszego na sile. Jest wynik, jest efektowny start, trzeba lecieć dalej.
27
Frenkie jak zawsze pokornie i skromnie a to facet od którego w tym sezonie wiele znaczy. Gra na wysokim poziomie, dając zespołowi wiele.
20
Należała mu się, ładna bramka, bardzo ładna asysta, duża aktywności i wielkie chęci do gry. Kolejny dobry mecz.
0
Fajny skład, jest i nawet ktoś sensowny na ławce. Byleby wysoko wygrać
3
Mamy słabych rywali i myśle, ze jest szansa aby Robert już w fazie grupowej zdobył 6/7 goli. Później, bo obstawiam, ze wyjdziemy z grupy dołoży do tej 100. Byłby to wynik historyczny i chciałbym aby 100 bramkę strzelił w Barcelonie.
2
Fakty są takie, ze Robert polowe tamtego i początek tego sezonu to nie ten sam Robert na boisku… Aczkolwiek jeżeli chodzi o statystyki to okazuje się, ze chyba za dużo od rodaka oczekujemy bo on swoją role wypełnia. Irytując przy tym czasem złym przyjęciem, zła decyzja, zbyt długim holowaniem piłki ale koniec końców wykazuje skuteczność której od jakiegoś czasu nam brakowało…
0
Ciekawa alternatywa, jakby udało wyrwać się go za darmo to tym bardziej.
0
Bardzo fajnie to wyglada, na przestrzeni większej ilości meczów będzie widać który zawodnik ma największy wpływ na gre zespołu.
14
Jak jest forma to jest i pewność siebie i Ferranowi nie tylko strzelanie wychodzi. Obiecujący występ Portugalczyków oraz fakt, ze Xavi odważnie na nich postawił tez cieszy ;)
11
Fajnie się na to patrzyło, był pomysł i plan na ten mecz.
2
Dziś tez zagrał dobry mecz
3
Słaby początek, za chwile pewnie jakiś urlopik przy okazji urazu i kilka kolejek przerwy. Zdaje się, ze Barcelona która ostatnio niezbyt dobrze sprzedawała zawodników tym razem, zupełnym przypadkiem zrobiła bardzo dobry biznes.