2

Widzę, że skład bardzo mocny. Xavi obawia się zespołu z 4 ligi?

0

Słaba gra, nerwowość o zdrowie kolejnych graczy… ehh

6

Zapewne to też jest jakiś problem - brak jedności i solidności w obronie. Mam nadzieję, że do tego wrócimy

1

Mam nadzieję, że brak przywilejów od Xaviego, konkurencja w postaci Vitora spowoduje, że Robert Lewandowski wyciągnie z końcówki swojej kariery to co najlepsze. Ten gość potrafi strzelać bramki i niech wreszcie to pokaże w Barcelonie!

0

Niech mu się wiedzie. Osobiście bardzo liczę na ten transfer. Może niekoniecznie w tym sezonie, ale zapewne w przyszłych może dać zespołowi wiele bramek. Oby.

0

To uczciwe. Moim zdaniem Xavi powinien móc dokończyć sezon za to co wygrał rok temu. Aczkolwiek taki klub jak Barca nie może pozwalać sobie na sezon bez trofeum. Rozwiązanie jest proste - zdobywasz trofea masz pracę, nie ma pucharów klub szuka innego trenera. Osobiście mam nadzieję, że nadzieję tak bardzo postrzegane jakiś czas temu w Xavim odrodzą się i z tym trenerem jeszcze kilka lat będziemy mogli świętować mistrzostwa, puchary i tytuły…

0

Żeby tylko Lewandowski nie pociągnął Xaviego na dno… największa różnica moim zdaniem w tym sezonie względem poprzedniego jest rażąca skuteczność napastników… przede wszystkim Roberta Lewandowskiego…

3

Brak najlepszego mnogość najgorszego...

1

@Sulimo no ciekawe właśnie. Ktoś coś wie?

8

Chłopak ma niesamowity potencjał, ale jeszcze wiele musi się nauczyć. Ma w zespole osoby od których może wiele łapać i trenera który nie boi się na niego stawiać. Niech się powoli rozwija i cieszy nas swoją gra.

0

Wreszcie wyglądała gra zespołu w miarę ciekawie, oczywiście po za rodakiem... Ten dalej gra piach.

10

Standardowo, po meczu w Hiszpanii mówi sie o błędach... Kolejny raz słusznie, były rażące.

0

To inne poziomy... Lewandowski to jest 40% Messiego :)

4

Patrząc na forme Lewego to konieczność...

3

Dalej Pedri jest świetnym transferem… 22 miliony za takiego gracza to promocja. Oby więcej takich transferów…

1

Ma pecha, jak zaczął w miarę reguralniej się ogrywać w Premier League, strzelać nawet jakieś bramki to wypada na taki czas… W momencie, gdzie Premier League gra tak wiele i mógłby zbierać kolejne doświadczenia… Oby tylko z niego nie zrobiła się szklanka…

1

Byłaby to wielka strata… Niemiec jest kluczowym elementem zespołu. Oby wrócił, oczywiście w 100% sprawny!

0

Cieszy mnie, że Xavi cały czas szuka rozwiązań. Nie boi się postawić na Cancelo na w teorii nieswojej pozycji i na prawej obronie postawić na zawodnika o innym profilu.
Mam nadzieję, bo ciągle wierzę w Xaviego, że po odzyskaniu Pedriego, de Jonga ten zespół nabierze wiatru i będzie w stanie rywalizować na najwyższym poziomie, w stylu innym niż przez ostatnie tygodnie.

12

Lewandowski to dno, Raphinia jest kilka centymetrów wyżej, Ferran na podobnym poziomie. Yamala nie biorę pod uwagę bo w jego wieku wszystko można a nic się nie powinno oczekiwać i zostaje nam Felix który w ataku daje cokolwiek… Aczkolwiek nie jest to zawodnik który ma reguralnosc, ale na tle naszych napastników jedyny cos wnosi…

0

@Tomek54321 bez przesady. Widać, że środek pola z Pedrim, de Jongiem i Gundoganem to jest coś co przy rytmie meczowym dwóch pierwszych panów ma sznasne fajnie działać. W dodatku Cancelo na obu bokach obrony też się sprawdzają. Bolączka są strasznie słabi wszyscy ofensywni zawodnicy. Oprócz Felixa, któremu brakuje reguralnosci ani pól naszego zawodnika z ataku nie pokazuje nic od dłuższego czasu. Niestety

0

@Tomek54321 bez przesady. City będzie chciało go sprzedać bo Pep na niego nie będzie stawiał. Zapewne cena nie będzie adekwatna do wieku piłkarza ale myślę, że więcej niż 30-35 milionów City nie powie. Co dalej jest znaczącą kwota dla Barcy.
Aczkolwiek mamy zawodnika na którym Xavim sporo w zespole zyskał.

8

Należało mu się. Prawda jest taka, że wręczcie mamy PO który nawet na lewej stronie doskonale sobie radzi. Nie boi się wejść w pole karne i oddać strzał.

5

Najlepsze: awans, oraz progres w grze zespołu.
Najgorsze: uratowani znów przez Portugalczyków… Brakuje mi siły tego zespołu i konkretów od takich zawodników jak Lewandowski, Raphinia, Ferran czy Balde…

1

Tuta mu musi wydarzyć się wstrząs, drużyna notuje regres i oddala się od podstawowego celu.

9

Cieszy ta pozytywna wiadomość. Tym bardziej, ze ktoś Gaviego na boisku musi zastąpić.

3

Ferran oby nie, bo Barca do końca sezonu straci resztki charakteru.

2

Kurw* wirus FIFA…

0

Bardzo dobrze. Sodówka uderzyła, życie zweryfikowało. Chce się być gwiazda po kilku dobrych meczach w wieku zaledwie kilkunastu lat to niestety tak to się kończy. To nie Fifa na Playstation a sam Moriba i jego otoczenie dostali to na co zasłużyli.

11

Pięknie. Bardzo uczciwe rozwiązanie - kary za opóźnienia oraz bonusy za realizację przed planowanym terminem. To obiekt inwestycyjny, więc Barcelonie opłaca się też zapłacić wykonawcy za wcześniejsze wykonanie prac, bo klub wtedy szybciej zacznie z obiektu zarabiać.

0

@Matix90 W takiej sytuacji jaka zastał wykonywał swoją robotę (do tego sezonu) niebywale skutecznie. W tym jeszcze niczego nie przegrał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?