liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fajnie, sen jest ważnym aspektem i jeżeli pozostaje tutaj na tym poziomie chociaż 10% do poprawy to myślę, że warto się takim tematem zainteresować i go udoskonalić.
10
Strata Bernala to coś na co Barca nie powinna pozwolić. Ten chłopak ma super papiery na granie i trzeba zacząć na większą skalę na niego stawiać. Oby tylko dopisało mu zdrowie
1
Niech sobie odpocznie. Nie jest teraz konieczny a lepiej mieć go zdrowego w dalszej fazie rozgrywek. Dzisiaj można spokojnie wybrać 2 spośród Yamala, Rashforda czy Bardaghijego
0
@LeoMessiiBarcaPepa niby tak, ale teraz mamy przerwę w lidze mistrzów więc będzie można postawić siły na pierwszy mecz a z drugiej strony rewanż jest za blisko miesiąc więc też będzie sporo łatwiej przy dobrej zaliczce w pierwszym meczu.
1
Chyba najlepsze będzie Atletico w dwumeczu, niż potem w ewentualnym finale.
4
Szczerze powiedziawszy ładnie to ogarnęli. 6 luty losowanie, 10 luty grasz mecz, być może na drugim końcu kraju.
3
Temat Gaviego jest ciężki. Niezwykle charyzmatyczny, z wielkim sercem grający młody piłkarz Barcelony który jak gra daje to coś zespołowi ale… Tutaj zaczynają się schody. Kontuzje, nie pierwsza już a kolejna i to poważna. Do tego dzisiaj Barca w środku pola ma sporo jakości. Od lidera w postaci Pedriego, przez de Jonga wracającego na poziom poprzez Fermina, Olmo, czy też Bernala na którego osobiście liczę. Do tego jeszcze jest Cassado, ewentualnie Eric Garcia czy też wyżej może grać Raphinia. W każdym razie mamy tutaj na 3 miejsca w środku przynajmniej 5-6 opcji plus ewentualnie wspomniany Eric. Co zacieśnia nam sytuację. Aczkolwiek za to co pokazał w trudnym momencie Gavi nie powinna Barca się go poprostu pozbywać. Dalej jest młody, z wielkim potencjałem i charakterem którego potrzeba w tej Barcelonie i ja dałbym mu szansę zagrania pełnej kampanii a dopiero ewentualnie potem myślał nad jakimiś ruchami. Sercem jestem z tym chłopakiem ale wiem, że będzie mu bardzo trudno wrócić do pierwszego składu. Dużo czasu stracił a zespół wykonał naprawdę jakościowy skok.
0
Dla mnie to głupota Barcy byłaby… Wojtek swoim doświadczeniem daje pomoc Joanowi, jest jakościowym zmiennikiem w razie pauzy a po za tym nie aspiracji być w 11 nie psując tym samym atmosfery. W dodatku budżetu nie rujnuje.
0
Oby, oby bo jak patrzę jak Marka Barcy została zepsuta w ostatnich 6-8 latach to normalnie nie dowierzam jak taka potężna marka można tak beznadziejnie zarządzać i doprowadzić do takiej skrajnej sytuacji.
0
Nie wiem czy jest warty takich pieniędzy…
5
Mówiłem już, powinni wszyscy w koło Barcy dać mu spokój… Niech się skupi na przygotowaniach do sezonu w Interze plus występie na jego ostatnim mundialu… Barca z racji szacunku do swojej legendy nie powinna go absolutnie włączać do swojej gry politycznej.
6
Moim zdaniem obie strony będą miały korzyść. Barca dalej sensownego grajka na zmianę, Lewy kolejny rok w slonecznej Barcelonie, w fajnym klimacie na wysokim poziomie sportowym i oczywiście dalej nie społecznie…
1
Nieźle, mam nadzieję że się nie zatrzyma i będzie cały czas grał na tym poziomie.
0
Widzę, że pod koniec kariery w Barcelonie Marc będzie dla niej ciężarem… Wielka szkoda, nie wiem co się stało z graczem który przecież cały czas cieszył się dobrym zdrowiem…
3
@bartekvisca dla mnie abstrakcja w polskiej piłce i sztuką nieumiejętności zarządzania są Lech i Legia. Te kluby z tymi budżetami powinny zdominować polską ligę tak aby na 10 lat podzielić się mistrzostwami w 80-90%… Nie wiem jak oni robią, że tego nie osiągają.
0
No mam nadzieję, że wreszcie sytuacja wskoczy na swój poziom oraz to, że Barca nie rozwali wszystkich pieniędzy tylko wzmocni się pod kątem sportowym ale zachowując bezpieczeństwo, że za rok czy dwa z FF nie wypadniemy.
1
Mnie ostatnimi dniami razi strasznie nieskuteczność Ferrana… Najgorsze jest to, że Lewandowski do tych sytuacji nie dochodzi nawet a Ferran je ma i marnuje… Masakra
0
Takie rzeczy to największe skurczybyctwo… Włamać się do kogoś domu to jest naprawdę poniżej pasa. I to wszystko za 6 tysięcy euro…
1
Super pomysł, myśle, że patrzac jaki to bedzie stadion to bardzo dobra opcja i dla uefy.
0
Lubię tego naszego trenera. Profesjonalista jak trzeba, jajcarz jak trzeba.
0
@Giwera najgorzej, że rozmawiamy o Francuskim klubie, z Francji która jest w Europie i powinna mieć zawodników… białego koloru skóry. A tam mulatów się ciężko dopatrzeć. Cały czas zadziwia mnie upadek Francuzów
0
@LAMC_10 po to aby Real już całkiem mógł swój karniany styl porzucić? Bez niego coś znaczymy, z nim to po Barcy jest.
0
@bartekvisca szczególnie gdy w Zakopanem jest -8 xd
17
Laporta, Laporta, Laporta… Wyprowadź klub teraz jeszcze z problemów finansowych i powiem, że robisz taką samą robotę jak Flick.
1
Jutro to nawet lepiej, że odpocznie. Jeżeli jest przeciążony nie ma co ryzykować jego zdrowia na Puchar Króla.
2
@Fog_W_1899 ja słyszałem, że on już karmę dostał. Podobno spotyka czy spotykał się z transem.
1
@Giwera niesamowite to było to fakt. Podanie, wykończenie. Bajka
10
Lubię tego piłkarza, nie gwiazdorzy, robi swoje i ma charakter którego długi czas w klubie brakowało. Do tego ma to coś co daje mu naprawdę niesamowite liczby. Niech się rozwija jak najlepiej
3
@Tasde Takie są ich standardy, cieszmy się że ich a nie nasze xD
0
@A4ron u mnie w garażu też bez problemu było odpalane ;)