liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba nieobecność de Jonga mogła by być pozytywna w najbliższej przyszlsoci
1
No tak, tak a potem każdy będzie pisał, że Realowi sędziowie nie pomagają.
12
Raphinha naprawdę wiele daje zespołowi. Nie mówiąc o oczywistym jak gole i asysty to jeszcze daje pressing, charakter, wolę walki. Naprawdę rozwinął się niesamowicie w Barcelonie
1
Robert jest naprawdę wybitnym piłkarzem. Widać, że już niestety lekko odstaje fizycznie ale po za tym ma tą intuicję, potrafi wykończyć co ma. Jest prawdziwym killerem i nawet w wieku który ma jest w stanie strzelić te 15-20 bramek grając już zdecydowanie mniej
1
Masakra, ile jeszcze to będzie trwało. Dostają dwa karne i ich telewizja bezczelnie potrafi jeszcze odwracać uwagę na jakieś pierdoly z przeszłości… dramat
0
@mint co to ma za znaczenie, jak mają ogromną płynność która nie blokuje im możliwości transferowych
1
@MirusAmisz będziesz zadowolony z wyjazdu bo Camp Nou robiło wrażenie zawsze a teraz będzie to level wyżej. Ile płaciłeś?
1
Jestem ciekawy czy będzie jakikolwiek odzew
0
Biurokracja w Hiszpanii jest chyba jeszcze gorsza niż w Polsce… a wydawałoby się, że gorzej być nie może…
2
Szkoda Marcusa, ale ważne, że Rafa wraca.
0
Wcale się nie dziwie, jest to zawodnik który momentalnie może zgubić większość obrońców.
1
@chrissssty69 ty chyba inny mecz oglądałeś. Jak chcesz mi powiedzieć, że zespół który przegrał 4-0 przy jednym błędzie mniej sędziego wygrałby 4-5? Przecież my nie strzeliliśmy żadnej bramki, jakby sędzia nie popełnił błędu to pewnie skończyłoby się 4-1 xD
1
Czemu Dembele generuje problemy? Bo jest takim rodzajem zawodnika. Niestety ale on żyje w innym świecie i to po prostu taki człowiek. Nie szkoda mi, że go w naszym zespole nie ma.
2
Niestety ale - Kounde nie jest naturalnym bocznym obrońcą i niestety na najwyższym poziomie czasem to wychodzi. Po drugie, Balde ma swoje plusy ale mam wrażenie, że on się wcale nie rozwija. Bazuje na szybkości i to cały czas się utrzymuje. Brak mu jakiś fajnych podań, wrzutek, czy też czegoś nieoczywistego. Jego gra jest powtarzalna a zagrożenie które stwarza wynika tylko z szybkości.
0
Będzie ciężko, a skoro zawodnicy wierzą teraz szkoda, że przez całą drugą połowę zrobili tak mało aby strzelic chociaż 1 bramkę… A to było spokojnie do zrobienia. Wtedy sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej
0
Pół ligi cierpi w ten sposób. Szkoda, że na Hiszpanii nie ma ja w Anglii, gdzie klubu mają ogromne pieniądze za prawa transmisji i takie rzeczy jak w przypadku klubów z Hiszpanii nie mają prawa bytu
0
Co to może zmienić po za jaką śmieszną karą dla jednego sędziego?
3
Szkoda, bo dawał ciekawą alternatywę. Aczkolwiek jasne, że nie wszyscy przez cały sezon muszą i będą dostępni. Ważne, że wraca Pedri i Raphinia.
0
Dawno to powinni zrobić i nie dopuścić do odejścia Dro za tak niskie kwoty. Tutaj jeżeli zawodnik chce odejść to powinno kosztować klubu znacznie większe pieniądze.
1
Nie dziwi mnie to, jest bardzo dobrym kandydatem, dużym nazwiskiem i wielkim profesjonalistom więc Chicago prawidłowo celuje w niego jako m. In ambasadora klubu.
0
Nieprawdopodobne to.
2
To jest śmiech na sali. Sędziowie, sędziowie VAR, boczni… W Hiszpanii oni nie ogarniają kompletnie sędziowania ani technologii… między innymi dlatego Hiszpańska liga będzie dużo słabsza od Angielskiej.
2
Zastanawiam się czy oni są tak słabi, że po prostu walą błąd za błędem czy to zorganizowana grupa przestępcza xD
0
Tu nie ma czego oglądać po naszej stronie, niestety.
0
@Chimera to nie tak, że pół składu trzeba sprzedać, ale coś jest nie tak. Ostatnie wyniki lepsze niż gra, teraz gra adekwatna do wyniki i skąd musi to wynikać. Sytuacje trzeba przeanalizować na spokojnie i wnioski wyciągnąć. Czy transferowe, to nie wiem.
2
@Giwera zdecydowanie. Na to co ma to i tak osiągamy bardzo dobre wyniki.
1
@PaulFCB też wkurzają mnie błędy sędziowskie ale prawda jest tak, że sytuacja dziś na styku nie była aby można było błędy sędziów wyciągać na największy problem. Problem dziś był w zespole. W pierwszej połowie a w drugiej w zbyt małej, prawie rządnej reakcji - brak ambicji, charaktery, chęci nawet walki do samego końca o każdą bramkę…
0
Co ten biedny trener po takim meczu może innego powiedzieć, zależeń nie wykonali, oddali piłkę, kilka rzeczy się przypadkowych dołożyło i jest co jest. Przerażające jest brak chęci dobry, brak wiary, brak charakteru w drugiej połowie o każdą bramkę… Przecież jakbyśmy naprawdę docisnieli Atletico w drugiej połowie była szansa wyjechać 4:2… a to w rewanżu wiele zmienia.
0
Z jednej strony na takim poziomie sprawdzenie tego w tak długim czasie to przecież abstrakcja, aczkolwiek chyba wolę aby analizowali to dłużej ale bez błędów. Niestety w Hiszpanii nie ma reguły jak mają to analizować żeby nie popełniać błędów bo te robią cały czas bez względu czy z Varem czy bez.
7
Ile się tego złego wysypało po takim jednym meczu, masakra.