12

Niecodzienna sytuacja, ale myślę, że noc pod opieką Hansiego przed meczem nie zaszkodzi zawodnikom.

2

Kibicuję Hiszpanii na MS ale jakoś ten Ferran na 9 nie podoba mi się podobnie jak i w Barcelonie… To jest zawodnik w którym można pokładać nadzieje

0

@prestigiacomo jeżeli Hansi faktycznie inaczej traktuje Yamala to jeżeli dziś problem jest znikomy za chwilę w grupie mogą być kwasy. Drogą do większych konfliktów już niebezpiecznie blisko.

4

Mam nadzieję, że Ronald wróci mocniejszy bo ma pewne cechy które idealnie pasują w roli stopera w Barcy. Aczkolwiek bez mocnej głowy sobie nie poradzi.

0

Niektórzy mają po prostu pecha. Zdrowia

1

Ta zamiana konkursy drużynowego mężczyzn na konkurs mixsow to jakieś nieporozumienie. Lewacki wymyśl aby promować skoki kobiet które po za kilkoma wyjątkami jest mocno słaba… Zaniżają poziom, obniżają atrakcyjność tych zawodów. Nie wiem po co takie rzeczy się promuję, wprowadza i jeszcze zamienia na Igrzyskach.

11

Fajny chłopak, lubię go i bardzo mu kibicuję. Niech się rozwija cały czas jak teraz a będziemy mieli długi pożytek z tego gracza.

1

Kiedyś a ostatnio to dwaj zupełnie inni zawodnicy. Nie wiem czy akurat tego typu napastnik w takiej formie to coś czym powinniśmy się interesować przesadnie…

1

Te komunikaty są cały czas takie same. Kontuzja jest drobna, zawodnik nie wróci jak nie będzie gotowy na 100%. Zero konkretów, cały czas to samo.

0

Nie podobają mi się gwiazdorskie konflikty w zespole. Mam nadzieję, że Flick to dostrzeże i poukłada.

5

Piękna historia z wczorajszymi skokami. Pokazuje to, że ten sport jest nieprzewidywalny a skocznię miedzy soba diametralnie sie różnią.

Kacper za to pomimo swojego młodego wieku pokazał niesamowity charakter. W bardzo trudnej sytuacji, gdzie zawodnicy zaczęli latać naprawdę daleko odfrunął najdalej. Wspaniale się to dla niego skończyło i oby to był początek jego kariery. Z taką mentalnością ma szansę wygrać wiele.

0

Chciałbym aby obniżył swoje oczekiwania finansowe i był w Barcy jeszcze przez sezon. Nie jako główny napastnik ale jako ten który potrafi wejść i wykorzystać co będzie miał.

0

To byłaby niedobra informacja, aczkolwiek meczów jest jeszcze wiele ważnych i zdrowia zawodnika ryzykować nie można.

2

Dobra wiadomość, niech chłopak do nas wraca. Niestety łatwo miał nie będzie no rywalizacja w środku bardzo mocno ale kto ma walczyć jak nie „najwiekszy” Walczak Barcy.

0

Początki Deco nie uznałbym za najlepsze aczkolwiek potem w miarę ubiegł czasu się wyrabia. Nie jest to najlepszy Dyrektor jakiego miała Barca ale do pełnej oceny jego kompetencji dałbym mu rok czasu pracując na normalnej zasadzie FF. Niestety ale inne kluby wiedziały, że Barca ma problemy finansowe i też zostawało to wykorzystywane wielokrotnie na niekorzyść Barcelony.

2

Skomplikowana i długa jest ta procedura. Aczkolwiek chyba chciałbym aby dalej Laporta pomimo swoich wad dalej był Prezydentem. Jednak wyciąga klub na prostą w dodatku rozwijając projekt Camp Nou.

19

Życzę mu powodzenia w PSG. Wybrał ten klub, tzn że nie wierzył w Barce albo w siebie w Barcy. Tacy gracze nie są potrzebni w Barcelonie.

6

Nie wiem czy Hansi dziś mógłby taką deklarację rzucić…

4

Szczerze powiedziawszy jakby nawet zagrał fantastyczne spotkanie w którym jego zespół przegrał 3:0 to nie powinien gadać takich bzdur. Facet uniknął karnego po jego faulu, a wynik i tak był już mocno wysoki. No cóż, niektórzy nie czują kiedy co powinni mówić.

0

Najlepsze bardzo cieszy, za to to co w rubryce na dole to niestety ciągle bez zmian i praktycznie co do drugiego meczu moglibyśmy to napisać. Najgorsze jest to, że przed erą VARu tłumaczyliśmy sobie, że jak będzie VAR to przecież wszystkie sporne sytuacje będą sprawiedliwie rozwiązane… Nadzieja, eh.

4

@Pedri16Future wiem, dlatego mówię o jakiejś tam przyszłości. Na chwilę obecną Bernal będzie musiał cieszyć się minutami jak tutaj rzędu 20-30 czy też rotacjami ale jak na zawodnika w tym wieku i wracającego po takiej kontuzji wydaje mi się, że to i tak super. Byleby w zdrowiu mógł się rozwijać .

0

@Pedri16Future
1. Yamal,
2. Pedri,
3. Joan Garcia
4. Fermin
5. Raphinia
6.Rashford (szczególnie za ten początek sezonu)
7.Eric Garcia
8. De Jong
9. Ferran Torres
10. Lewandowski

2

Bardzo mnie cieszy dzisiejsza bramka Bernala. Lubie tego zawodnika, kibicuje mu od początku bo ma to coś. Mam nadzieje, że będzie dostawał okazję i wykorzystywał je tak jak do tej pory. Liczę, że będziemy mieli z niego sporo pożytku. Jakoś tak z Pedrim w środku widzę go oczami wyobraźni.

3

TOP10 realne jeszcze w tym sezonie. Jeżeli oczywiście kontuzje go będą omijać jest na to szansa. Jakby został w Barcy na przyszły sezon, nawet w roli rezerwowego to TOP7 do wykręcenia.

3

No trafione wnioski. Fajny mecz, chociaż niesprawiedliwy. Na bramkę zasłużył dziś Rashford a jej nie zdobył. W każdym razie taki Anglik da nam też jeszcze sporo dobrego.

23

Jeżeli środek pola jakoś funkcjonował, Barca prowadziła grę, prowadziła w wyniku to zdecydowanie lepiej było w 60 minucie wpuścić Bernala (abstrahując od tego, że strzelił gola) niż de Jonga. Holender trochę odpoczął, Marc zyskał minuty i strzelił bramkę więc sytuacja wyszła bardzo dobrze.

3

Co więcej o roczniku, wzroście, preferowanych pozycjach?

5

Czemu mnie to nie dziwi…? A potem Biali będą o sprawie Negreiry gadali.
Mam wrażenie, że oni specjalnie tamten temat grillują aby przyciszyć i oddalić głos mediów od tego co się wyprawia obecnie.

4

Bayern od zawsze nie miał problemów ze strzelaniem goli w Bundeslidze. Barca za to mocno się w tym aspekcie poprawiła bo szczerze powiedziawszy od czasu Pepa chyba nie pamiętam aby zespołów Barcelona strzelała naprawdę dużo goli.

13

Widzę, że ciekawie się dzieje w Hiszpanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?